-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam mam taki problem. Zalozylem hak do swojej b7 modul nie jest ori. Podpiolem zasilanie pod bezpiecznik 27 drugi kabel pod pedal hamulca i cany wg kolorow czyli pomaranczowo brazowy do pombrazowego i pomzielony do zielonego. Kodowanie zrobione ale brak polaczenia z modulem.Na wiazce nie mam kabelka ktory powinien byc pod stacyjke. Na canie brazowym mam okolo 5v napiecia a na zielonym okolo 0.5v. Wydaje mi sie ze to na zielonym powinno byc napiecie. Zamienic cany czy jak bo juz calkiem zglupialem. Jeszcze pytanie o bezp 87. Tutaj nic nie robilem i czy to moze byc przyczyna? Jesli tak to jak i do czego go podpiac, wiem ze powinien byc ale czy to tylko do ori modulu?
-
Hak a4 b7
Witam zalozylem i podpiolem hak do swojej a4 ale mam problem ze swiatlami w przyczepie. ogolnie swiatel brak tylko postoj swieci caly czas nawet jak wyl swiatla w aucie. Czy ktos moglby zerknac na podlaczenie cana i ewentualnie spr czy modul nie jest uwalony? Niby wszystko podpiolem tak jak ma byc tylko do podlaczenia sygnalu z cana uzylem tych spinek do kabli i nie wiem czy wogole polaczyly one kable. Modul niestety nie njest ori
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
oki luzik, dzieki za pomoc
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Ta jedna srubke odkrecilem zaly zamek sie rusza w listwie na boki ale nie moge go wyciagnac i dlatego zastanawialem sie czy nie ma tam jakiegos zabka czy cos. Ale wezme jeszcze na sile pociagne to moze wreszcie pojdzie
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Koledzy czy ktos moze podpowiedziec czy da sie i jak to zrobic zeby z tej listwy od oswietlenia tablicy wyjac wkladke na kluczyk bo u mnie listwa do wymiany a nie moge jej zdjac z klapy bo wlasnie wkladka od kluczyka blokuje a nie moge jej wyszarpac. Czy to na jakis zatrzask siedzi czy jak...?
-
Hip-hop Kielce
Dobra robota
-
potrzebna płyta mapy Polski do a4 b7 navi rns-e
Dokladnie tak. Wszystko do ogarniecia
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Co kolega ma na mysli?
-
Ciśnienie klimatyzacji
Ostatnio zauwazylem ze juz chlodek nie taki sam jak w ubieglym sezonie i mocniej dmucha zeby utrzymac temp a jakis czas temu na kompie pokazalo ze juz cisnienie spadlo. Czas na serwis
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
U siebie tez Manna zalozylem
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
Po czyszczeniu wymienial kolega jakies uszczelki?
-
potrzebna płyta mapy Polski do a4 b7 navi rns-e
Po Polsku rns-e nie pojdzie. Menu spolszczysz ale lektora nie ma
-
Problem z nawigacją RNS-E
U mnie bylo to samo. Po wymianie lasera bez zmian wiec wiem ze naped padniety
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
podpowie ktos numery uszczelek potrzebnych po wyjeciu EGR'u?
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
po odkreceniu do czyszczenia egru trzeba wymieniac jakies uszczelki (oringi)? Jesli tak to jakie numery maja?