Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. No wlasnie, bryka wyglada jakby mialy pińcet kuni i dobrze ze nie ma .... przy takiej mocy zerwalo by jej dokladke z przedniego zderzaka .... przednia dokladka to jakas tragedia ... [osobiscie uwazam ze strasznie psuje wyglad autka] a i ciemne felgi to nie to co lubie ale wazne ze Tobie sie podoba. :th: Tragedia to mocne słowo ale ok wybaczam... :> Powoli zastanawiam sie na zmiana na dokładke ABT ale nie tak łatwo bedzie to zrobic bo cala instalacja (didoy + kratki) sa dopasowane do zderzaka od S4 a dokladka ABT jest przeznaczona do wersji Non-Sline...
  2. Witam, Tu jest do kupienia grill od AUDI RS 4: :th: http://allegro.pl/item348087257_gril_audi_a4_rs4_.html
  3. Srebrny wydech ?? Są 4 srebrne rurki...
  4. Witam, Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze. W momencie zakupu auta (grudzień 2004) nie było innych opcji silnikowych oprócz 2.0 TDI ba nie było nawet pakietu zewnętrznego S-line (duzy grill, wystająca klapa bagaznika). Ale obiecuje, że następne auto będzie o wiele mocniejsze :th: Spotykam się z komentarzami, że przednia dokładka to "płetwa" itp. Jest w tym troche prawdy ale ona tak wygląda z boku, ale dzieki temy z przodu prezentuje sie bardzo agresywnie
  5. Witam, Udało mi się dzisiaj zrobić kilka zdjęć po pracy :th: (przepraszam za otoczenie na parkingu) Mój cały projekt przebudowy auta jest ukończony na 99,8 %
  6. Dzienx za pomoc. Takie adapterki gdzieś widziałem... Będę szukał i dam znać jak uda mi się dobra cenę wynegocjować ze Szwabem
  7. Udało mi sie znależc zdjęcia ale zacisków od "dużego" zestawu od Audi RS2 - 322x 32mm. Zdjęcia w pierwszym poscie sa od "małego" zestawu. Więcej zdjęc moze dostane na dniach.
  8. Witam, Chciałbym zakupić ORI zaciski od AUDI RS2 (Porsche) 304x22 mm i zainstalowac je w swoim AUDI A4 B7. Czy ktos posiada wiedzę czy taka instalacja ujest mozliwa bez dodatkowych adapterów, czy te zaciski pęda pasować Plug&Play ?? Obecnie posiadam tarcze TURBO GROOVE 288x25x47 mm
  9. Wyglądają jakoś dziwnie... ale dość dobrze komponują się z lakierem nadwozia. Najważniejsze, że Tobie sie podoba :th: - komentarze innych są mniej ważne... Ja jutro zakładam swoje więc porównamy
  10. Witam, Ja w swoim Audi A4 B7 2.0 TDI zainstalowałem wydechy ABT dedykowane do A4 B6 1.9 TDI o srednicy 70 mm (po dwie rurki na strone), a wydech dedykowany przez ABT d0 B7 ma srednicę 76 mm (każda rurka) i jest dłuzszy (bardziej wystaje za obrys auta), wygląda to kiepsko. Radze montować tłumiki dedykowane do diesli poniewaz jest inna konstrukcja wewnatrz "puszek" ze zwględu na róznice cisnien itp.
  11. Faktycznie nie mozna robić z auta czegoś czym nie jest... Ja proponuje fajne naklejki AUDI i czerwony kolor lub ten czarny ktory posiadasz na swoim zestawie. Delikatna naklejeczka AUDI wygląda fajnie :th:
  12. Tak, edycja DTM. Z moich informacji wynika, iz wersja 2.0 T dysponuje moca 200 HP a DTM 220 HP ale mogę sie mylić...
  13. Ma czarną obwódke ale czy sam grill pomalował na czarno czy ma fabryczny "szary platiki" to nie wiem. Może i ma polakierowane na czarno ze zdjęć nie moge wywniaskować
  14. dlaczego twoja wina ?? spoko.. z s-line nie jest zle.. a byc moze nadazy sie jeszcze kiedys podobna okazja Spox. Mozesz zdjąć emblematy S-line i dać pod kolor grill S-LINE, który bardz fajnie sie prezentuje w czarnym lakierze Grill do Audi RS4 w ASO jest dosć drogi z uwagi na to, ze oni sprzedają go tak na części - oddzielnie grill, oddzielnie podkładko pod tablice rejestracyjną itp. Ja już w swoim Audi mam grill od ponad roku i dowiadywałem sie w ASO o cene to dostałem informacje o cenie 1000 zł.
  15. Oj z tym grillem od RS4 to chyba moja wina... Ja juz dawno widziałem ten grill na allegro.... Trzeba monitorować rynek (allegro, ebay) to jest recepta na całe zło :th:
  16. Ba$ior a ty obnizales zawieszenie ? szczerze ci powiem ze boje sie troche tego.. bo jesli dam felge 18 niski profil opony i jeszcze obnize.. to cos czuje ze sie zamecze w swoim samochodzie na naszych drogach.. chcialbym bardzo ale poprostu sie boje Spoko spoko ja ma 30 mm ORI S-line zawieszka, 18" ( opony przód 225, tył 245) i jest dobrze, nic nie obciera, komfort jest na ocene: 4 :th:
  17. Grill od S4 I RS4 sa tej samej wielkosci, długości,szerokości więc ramki będą pasowac jeżeli chcesz dokonać podmianki to nie będzie z tym problemu :th:
  18. Ja pomalowałem pod kolor auta srebrna obwódke i cały grill (plastry miodu). Pomaluj pod kolor obwódke grilla (mały koszt) i będzie KOX :th:.
  19. Nie no stary fura KoZaK :th: Tylko jedno - Drop it - daj w dół minimum 30 mm A tu masz Grill od RS4 w dobrej cenie więc kupuj !! http://allegro.pl/item341421915_grill_przedni_audi_rs4_2005_okazja_.html A tu kierownica od RS4 jak byś potrzebował...ja już mam http://allegro.pl/item337696542_kierownica_skorzana_audi_rs4_nie_s4_a4_a6_s6_rs6.html
  20. No Fajnie wyszło :th: Prosze zrób fotki z lekkiego dystansu i nie z góry tylko z widoku kierowcy mijającego Ciebie na ulicy przy 15 km/h. Jakoś nie czuje mocy w tym białym "BENZowym" kierunku - może inne foto zmieni moją niemoc... Raz jeszcze ReSpEkT ładnie to wygląda z Audi A4 w srebrnym kolorze
  21. To mtaki mały żarcik był A jakzrobiłes w swoich lampach - malowałeś wkład na czarno czy "polerowałes" ten chromik ??
  22. Moj mechanik posiadal na stanie.. skupuje rozbite lampy i wykorzystuje do adaptacji.. taki fach A może ma jakieś białe kierunki od B7 :>
  23. U spuer Dawaj dawaj te fotki A biały keruneczek od Benza z jakiego źródła ??
  24. Znalazłem lampy DEPO do B7 - ciemny wkład i ringi a nie diody FAK !! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...0%3D%26fvi%3D1 Jak już robią z ringmi więc może pójdą po rozum do głowy i wstawią LEDY... ?? Co wy na to ??
  25. Raz jeszcze powtarzam, że bardzo fajnie to wyszło :th: Twój efekt jest zbliżony do jedynie słusznego ori TTS mniej do RS6 - tak mi sie wydaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.