Treść opublikowana przez ba$ior
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
No wlasnie, bryka wyglada jakby mialy pińcet kuni i dobrze ze nie ma .... przy takiej mocy zerwalo by jej dokladke z przedniego zderzaka .... przednia dokladka to jakas tragedia ... [osobiscie uwazam ze strasznie psuje wyglad autka] a i ciemne felgi to nie to co lubie ale wazne ze Tobie sie podoba. :th: Tragedia to mocne słowo ale ok wybaczam... :> Powoli zastanawiam sie na zmiana na dokładke ABT ale nie tak łatwo bedzie to zrobic bo cala instalacja (didoy + kratki) sa dopasowane do zderzaka od S4 a dokladka ABT jest przeznaczona do wersji Non-Sline...
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Witam, Tu jest do kupienia grill od AUDI RS 4: :th: http://allegro.pl/item348087257_gril_audi_a4_rs4_.html
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Srebrny wydech ?? Są 4 srebrne rurki...
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Witam, Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze. W momencie zakupu auta (grudzień 2004) nie było innych opcji silnikowych oprócz 2.0 TDI ba nie było nawet pakietu zewnętrznego S-line (duzy grill, wystająca klapa bagaznika). Ale obiecuje, że następne auto będzie o wiele mocniejsze :th: Spotykam się z komentarzami, że przednia dokładka to "płetwa" itp. Jest w tym troche prawdy ale ona tak wygląda z boku, ale dzieki temy z przodu prezentuje sie bardzo agresywnie
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Witam, Udało mi się dzisiaj zrobić kilka zdjęć po pracy :th: (przepraszam za otoczenie na parkingu) Mój cały projekt przebudowy auta jest ukończony na 99,8 %
-
[B7 BPW] Zaciski od Audi RS2 (Porsche)
Dzienx za pomoc. Takie adapterki gdzieś widziałem... Będę szukał i dam znać jak uda mi się dobra cenę wynegocjować ze Szwabem
-
[B7 BPW] Zaciski od Audi RS2 (Porsche)
Udało mi sie znależc zdjęcia ale zacisków od "dużego" zestawu od Audi RS2 - 322x 32mm. Zdjęcia w pierwszym poscie sa od "małego" zestawu. Więcej zdjęc moze dostane na dniach.
-
[B7 BPW] Zaciski od Audi RS2 (Porsche)
Witam, Chciałbym zakupić ORI zaciski od AUDI RS2 (Porsche) 304x22 mm i zainstalowac je w swoim AUDI A4 B7. Czy ktos posiada wiedzę czy taka instalacja ujest mozliwa bez dodatkowych adapterów, czy te zaciski pęda pasować Plug&Play ?? Obecnie posiadam tarcze TURBO GROOVE 288x25x47 mm
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Wyglądają jakoś dziwnie... ale dość dobrze komponują się z lakierem nadwozia. Najważniejsze, że Tobie sie podoba :th: - komentarze innych są mniej ważne... Ja jutro zakładam swoje więc porównamy
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
Witam, Ja w swoim Audi A4 B7 2.0 TDI zainstalowałem wydechy ABT dedykowane do A4 B6 1.9 TDI o srednicy 70 mm (po dwie rurki na strone), a wydech dedykowany przez ABT d0 B7 ma srednicę 76 mm (każda rurka) i jest dłuzszy (bardziej wystaje za obrys auta), wygląda to kiepsko. Radze montować tłumiki dedykowane do diesli poniewaz jest inna konstrukcja wewnatrz "puszek" ze zwględu na róznice cisnien itp.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Faktycznie nie mozna robić z auta czegoś czym nie jest... Ja proponuje fajne naklejki AUDI i czerwony kolor lub ten czarny ktory posiadasz na swoim zestawie. Delikatna naklejeczka AUDI wygląda fajnie :th:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak, edycja DTM. Z moich informacji wynika, iz wersja 2.0 T dysponuje moca 200 HP a DTM 220 HP ale mogę sie mylić...
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Ma czarną obwódke ale czy sam grill pomalował na czarno czy ma fabryczny "szary platiki" to nie wiem. Może i ma polakierowane na czarno ze zdjęć nie moge wywniaskować
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
dlaczego twoja wina ?? spoko.. z s-line nie jest zle.. a byc moze nadazy sie jeszcze kiedys podobna okazja Spox. Mozesz zdjąć emblematy S-line i dać pod kolor grill S-LINE, który bardz fajnie sie prezentuje w czarnym lakierze Grill do Audi RS4 w ASO jest dosć drogi z uwagi na to, ze oni sprzedają go tak na części - oddzielnie grill, oddzielnie podkładko pod tablice rejestracyjną itp. Ja już w swoim Audi mam grill od ponad roku i dowiadywałem sie w ASO o cene to dostałem informacje o cenie 1000 zł.
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Oj z tym grillem od RS4 to chyba moja wina... Ja juz dawno widziałem ten grill na allegro.... Trzeba monitorować rynek (allegro, ebay) to jest recepta na całe zło :th:
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Ba$ior a ty obnizales zawieszenie ? szczerze ci powiem ze boje sie troche tego.. bo jesli dam felge 18 niski profil opony i jeszcze obnize.. to cos czuje ze sie zamecze w swoim samochodzie na naszych drogach.. chcialbym bardzo ale poprostu sie boje Spoko spoko ja ma 30 mm ORI S-line zawieszka, 18" ( opony przód 225, tył 245) i jest dobrze, nic nie obciera, komfort jest na ocene: 4 :th:
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Grill od S4 I RS4 sa tej samej wielkosci, długości,szerokości więc ramki będą pasowac jeżeli chcesz dokonać podmianki to nie będzie z tym problemu :th:
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Ja pomalowałem pod kolor auta srebrna obwódke i cały grill (plastry miodu). Pomaluj pod kolor obwódke grilla (mały koszt) i będzie KOX :th:.
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Nie no stary fura KoZaK :th: Tylko jedno - Drop it - daj w dół minimum 30 mm A tu masz Grill od RS4 w dobrej cenie więc kupuj !! http://allegro.pl/item341421915_grill_przedni_audi_rs4_2005_okazja_.html A tu kierownica od RS4 jak byś potrzebował...ja już mam http://allegro.pl/item337696542_kierownica_skorzana_audi_rs4_nie_s4_a4_a6_s6_rs6.html
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
No Fajnie wyszło :th: Prosze zrób fotki z lekkiego dystansu i nie z góry tylko z widoku kierowcy mijającego Ciebie na ulicy przy 15 km/h. Jakoś nie czuje mocy w tym białym "BENZowym" kierunku - może inne foto zmieni moją niemoc... Raz jeszcze ReSpEkT ładnie to wygląda z Audi A4 w srebrnym kolorze
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
To mtaki mały żarcik był A jakzrobiłes w swoich lampach - malowałeś wkład na czarno czy "polerowałes" ten chromik ??
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Moj mechanik posiadal na stanie.. skupuje rozbite lampy i wykorzystuje do adaptacji.. taki fach A może ma jakieś białe kierunki od B7 :>
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
U spuer Dawaj dawaj te fotki A biały keruneczek od Benza z jakiego źródła ??
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Znalazłem lampy DEPO do B7 - ciemny wkład i ringi a nie diody FAK !! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...0%3D%26fvi%3D1 Jak już robią z ringmi więc może pójdą po rozum do głowy i wstawią LEDY... ?? Co wy na to ??
-
[ALL] Światła Led
Raz jeszcze powtarzam, że bardzo fajnie to wyszło :th: Twój efekt jest zbliżony do jedynie słusznego ori TTS mniej do RS6 - tak mi sie wydaje