Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Krzysiek Krzysztof obserwuje zawartość konian
  2. U mnie nastąpił rozwój sytuacji, a mianowicie okazało się że pompa w zbiorniku działa. Mam za wysokie ciśnienie na listwie 350barów i po zaprzestaniu odpalania ciśnienie nie spada :/ - Regulator ciśnienia na listwie wymieniony, - Czujnik na pompie ciśnieniowej wymieniony, - Czujnik na listwie wymieniony. dalej nie odpala :/ Jakieś propozycje ?
  3. witam, właśnie stało mi się to samo :/ Zacząłem od filtra paliwa w komorze silnika - był zawalony więc wymiana założyłem nowy, zalałem i silnik odpalił, popracował 3 może 5 minut i zdechł, rozebrałem filtr a w nim sucho, więc rozebrałem pompę w zbiorniku no i jeden wielki syf - wyczyściłem wszystko dokładnie złożyłem i....... starczyło na 300km teraz mam auto znowu na stole operacyjnym :/ z tym że teraz padła pompa bo słychać ją że próbuje pompować ale ciśnienia nie ma. (pompę pewnie dowaliłem jak jeździłem na zawalonym filtrze) Dzisiaj święto więc pompy nigdzie nie kupie, ale zaraz po świętach napiszę czy pacjent przeżył.
  4. konian odpowiedział(a) na Nosb temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam mam pytanko, Czy wiązka elektryczna i moduł z A4 B8 będą pasowały do A4 B7 ?
  5. kable od kompa są ciężkie do lutowania, ale dla chcącego nic trudnego. Ja już kręcę kolejnego moda jak skończę to wrzucę kilka fotek.
  6. Guzikiem tapicerskim. To taka plastikowa zaślepka na śruby, kupisz w lub dostaniesz w każdym meblowym.
  7. odpuść temat - nie watro
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no do chu** Wacława ja jade do Wałbrzycha na komunie mojego chrześniaka
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    niestety dzisiaj nie dam rady
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    that is the question
  11. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzieki
  12. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja mam 230V w samochodzie
  13. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    aj tam, aj tam
  14. Proszę o pomoc Jak uruchomić łopatki ? zmieniłem kierownicę multi na multi z łopatkami. Jak zVAGować żeby działały łopatki? Przeszukałem forum i nic nie znalazłem
  15. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Wiesiek, weźmiesz VAGa ?, bo zmieniłem kiere na taką z łopatkami i potrzebuję zakodować
  16. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja się piszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.