Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu, po długiej przerwie, pojawiły się na ebay-u satynowe obudowy lusterek do B6/B7.

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ260184739009QQihZ016QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

lusterka.JPG?imgmax=576

Takie same zainstalowaliśmy z oniakiem w naszych autkach na wiosnę. Kilka osób pytało mnie później o miejsce zakupu, jednak lusterka zniknęły z aukcji na długi czas. Dostępne były tylko chromowane.

Sprzedawca jest z Hamburga, po dokonaniu wpłaty przez Paypal przysyła lusterka ładnie zapakowane EMS Pocztexem w 3-4 dni.

Montaż bezproblemowy w 10-15 minut. W razie komplikacji mogę doradzić.

Opublikowano

Witam

Porządnie są one wykonane? Co za firma je produkuje?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.

masz jeszcze jakis adresik od kogo mozna je dostac ?? i moze jakas porada dla czarnej audi chrom czy satyna ?? :)

Opublikowano

kiciafirerek tylko satyna!!

Tez poszukuje satynowych obudow do audi s6 rok 2000. Lusterka poliftingowe, obydwa duze.

Opublikowano

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

Opublikowano

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

nie było tak żle :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

nie było tak żle :polew: :polew:

:decayed: taaaa Robert taaaaa :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

eee tam, pod remize na wiejskie disco były idealne te chromy :gwizdanie:

ps. własnie mysle nad satynką do siebie , wygląda zajefajnie :good:

Opublikowano

cześć, mam pytwnie, czy kupując takie lusterka, po zamontowaniu można do nich normalnie podłączyć elektryczne składanie. Ja mam tą funkcję u siebie i na oryginalnych lusterkach działa, zastanawiam się jak będzie jak wymienię na oba duże, bo to małe lusterko z prawej strony truche kiepsko wygląda, czy trzeba kupować jakieś specjalne lusterka z funkcją składania, czy pasują każde, a ten cały mechanizm składający jest oddzielnie???

Opublikowano

Kupuj lustra od S4.. (mowa o B5)

To jest temat o B6/B7 :decayed:

Opublikowano

jasne, jak kupie to od modelu który pasuje rocznikiem do mojego, mi chodzi tylko o to aby oba lusterka były szerokie, bo mi sie to małe nie podoba...

nie wiem tylko jak z tym składaniem lusterek, czy ten mechanizm składający mieści się w lusterku i może nie pasować do nieprzystosowanych do tego lusterek... czy może mechanizm mieści się w drzwiach, a zamykanie lusterek odbywa się przy pomocy jakieś linki czy prowadnicy i każde lusterka będą pasować...

wydaje mi się że zasada działania składania lusterek będzie taka sama w b5 i b6 czy b7... pzdr

Opublikowano

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Opublikowano

Darkoz do srebrnego bym nie zakladal.. :good:

Za duzo tego wszystkiego.. przeciez idziesz bardziej w czern.. :mysli:

Opublikowano

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

zleją się z resztą , moim zdaniem bez sensu

Opublikowano

macie racje.. nadwozie nie moze byc w kolorze srebrnym

Opublikowano

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Są piękne długo szukałem takich :) może je kupię :mysli: co myślicie do niebieskiego

Opublikowano

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Są piękne długo szukałem takich :) może je kupię :mysli: co myślicie do niebieskiego

do niebieskiego jak najbardziej :cool:

Opublikowano

do niebieskiego - IDEALNIE :kox:

Opublikowano

Czy ja wiem.. :mysli: to bedzie jedyny element w takim kolorze.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.