Treść opublikowana przez Kris17
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ok dzisiaj się pobawie z tym. Dziękuje bardzo za pomoc z twojej strony
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ok spróbuje tak jak napisałeś wczesniej przerabiałem na divix. A jeszcze jedno np te bitrate ? fps na ile ustawiac ? bo moze przez to się tnie ? przerabiam programem Xlisoft Video Converter Ultimate 6
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Witam ! Bardzo proszę o pomoc nie mam juz sił jak przerabiac teledyski i filmy na f900 bt ? juz probowałem roznie i za kazdym razem tnie się obraz nie wiem co zle robie ale to jest masakra radio za 1000 zł i takie jaja......... miałem kiedys jakiegos zenca za 300 zł i kazde teledyski itd działały bez zadnych przerabian czy tam czegos
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Dzisiaj akurat nie dam rady sorry xD ale duzo nauki do sql na jutro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
4 ramienną multifunkcyjną. No narazie nie mam czasu na spot może kiedyś się postaram przyjechać ale nie obiecuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Własnie nie ma ktoś kiery do b7 moze byc 4 ramienna ale nie wyjezdzona bo moją kurde mama jak jezdziła to smarowała ręce kremem i mi ją tak z matowił
-
Spotkania na drodze
B7 w sedanie na rejstracjach KGR w trasie z Nowego Sącza na Grybów (niedziela) .. wczesniej stało na giełdzie ma enblement a4klub pozdrawiam kierowce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja jestem z Grybowa xD jak bd miał kiedyś czas to zawitam .... Własnie kto ma z Gorlic Audi a4 B7 sedan widziałęm na giełdzie w niedzielę 15 z enblementem A4klub za 44 koła chyba była pozniej na grybów ścigalismy się (jeśli mozna uznać to za wyścig) to dobrze koledze idzie tak samo jak moja xD
-
Gran Turismo 5
PSN: Turbik16 xD też chętnie pomykam z wami w GT5 tylko narazie servery nieaktywne
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
http://moto.allegro.pl/super-lampy-diodowe-led-audi-a4-b7-red-i1566687569.html co myślicie o takich ledach ?? wieśniacko to bd wyglądało ?? Jeszcze jedno nie bd przy nich efektu spalonych żarówek na fisie
-
A5 8T 3.0TDI quattro
To audi wymiata !!!! 3.0 tdi w manualu szacun moje marzenie w takim silniku i z skrzynią takie a5 mieć ;P hehe pozazdrościć ci tylko mogę narazie pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Audi maniaków