-
quki zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa motocyklistów
no w sumie to ma być mój pierwszy motor więc chyba powinien być ok przymierzałem się do zakupy z1000 - kwestia prowadzenia to bajka, motocykl jest za***iście zestrojony - dla mnie problemem był mój wzrost ( 188 cm ) - trochę mi było niewygodnie.
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Jak będą chętni Ostatnio wszystkim z listy dosłownie wysłałem zaproszenia ale jak widać nie ma już zainteresowania.. mnie nie wysłałeś- [B5 AVV] Warsztat i stacja LPG w okolicach Wałbrzycha
do dobrego gazownia nie oszczędzaj km, prędzej czy później i tak się zwrócą- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Ja jednak nie dam rady bo brat mi wbił na tv bo coś tam chce oglądnąć na Blu-Rayu.. Chyba Cię nie mam w znajomych na psn bo lookałem teraz i nie wiedziałem Cię na liście Panowie jutro się zgadujemy ja ci mam, bo pisałem do ciebie na "czacie" w Gt5, czekam na info o której pykamy- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jak co to jestem wiec walcie przez ps3 do mnie lub 603096925 pzdr.- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to jak gramy? ja już przed ps, a wy?- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
no pany zbierać sie do grania- Plazma czy LCD ? co wybrać ? konkretny przykład.
i co wybrałeś?- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
ładna niunia, graty V-ki- [Łódź] Dobry lakiernik.
jakie koszta jak można wiedzieć i co to za elementy?- [B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
miałem coś takiego w A3 , skończyło się na spawaniu pewnego elementu - jak nazwał to mój spec : konstrukcja nie wytrzymała masy kierowcy napierającego na fotel w zakręcie. Zatem zalecono dietkę- [B5 ANB] Poziom gazu w butli
powinien być wskaźnik poziomu gazu w butli, zobacz czy wszystkie kabelki są podłączone, jak tak to jedz do gazownika niech podepnie kompa i sprawdzi ustawienie wskaźnika w systemie.- Vr6 LPG
wal na LPG forum, dadzą ci namiar na dobrego gazownika w twojej okolicy i dobiorą konkretne klamoty. Ja bym obstawiał na Staga + hana+ magicIII. Ale to zawodowcy ci powiedzą, ale ważne by nie oszczędzać na instalce zwłaszcza przy silniku o takiej mocy :> - Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE