Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Łódź] Dobry lakiernik.


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze ktos poleci mi dobrego lakiernika z lodzi. Mam do pomalowania 2 elementy. Chce zeby bylo porzadnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Napraw Powypadkowych Trebert

Adres: 6-go Sierpnia 84, 90-646 ŁódźTelefon: (42) 630-44-80

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 07:00-16:00, sobota: 07:00-14:00

Kolego w mojej Firmie było robione tam 5 aut i do dnia dzisiejszego jest :good:

a wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, jak już wykonasz to co masz do zrobienia to napisz "recenzję", chętnie skorzystam jesli uda ci się to porządnie zrobić. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat blacharsko-lakierniczy na Gorkiego 102 p.Jarosław 606 222 994 - koleżanka przetarła zderzak - koszt 250zł a robota PERFEKT /wymagający klienci;))

Samochód zostawiliśmy rano - umówiliśmy się na odbiór następnego dnia rano i ... był gotowy

Edytowane przez Spitfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest chętny to mam znajomego za 400zł od elementu + 12 miesięcy gwarancji na wykonaną pracę.

Wszytsko na b. dobrej jakości produktach. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo jak każde lakierowanie w pośpiechu wychodzi słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo 2 posty wyzej wlasnie tam u jarka malowalem auto na Gorkiego 102. 1 razem jak dalem srebrna troche spapral robote. Dalem 2 szanse i jestem zadowolony. Wymagajacy lakier a po malowaniu praktycznie nic nie widac. Ceny znosne komore lakiernicza maja to tez plus.Srednio za 1el ok 400zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji że po wczorajszych opadach i pogodzie jaka była potrzebuję dobrego lakiernika w Łodzi , okolicy co pomaluje mi bardzo dobrze elementy w kolorze LC9Z. Lakier czarny perłowy. Będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...