Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spitfire

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spitfire

  1. Polecam warsztat blacharsko-lakierniczy na Gorkiego 102 p.Jarosław 606 222 994 - koleżanka przetarła zderzak - koszt 250zł a robota PERFEKT /wymagający klienci;)) Samochód zostawiliśmy rano - umówiliśmy się na odbiór następnego dnia rano i ... był gotowy
  2. Kubiaka / Senatorska szerokim łukiem omijać !!!
  3. Ja mam od wczoraj TAKIE i jestem MEGA zadowolony
  4. Spitfire odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Peugeot 407 1.6 Diesel 2005r Srebrny metalik Wyznaczam nagrodę za pomoc w odnalezieniu samochodu marki Peugeot 407 sedan kolor srebrny metalik skradzionego w Łodzi w nocy z 14/15 sierpnia 2011 roku. 512933250 609754872
  5. Próbują nadrobić stracony czas w serwisie Parafrazując ... "Dlaczego właściciele Insigni NIE pozdrawiają się, nie mówią sobie DZIEŃ DOBRY mijając w ciągu dnia? Bo już rano widzieli się w Serwisie" i tak często bywają u mechaników że mają u nich nawet swoje kubeczki na kawę)) Przyjemnie jeździ Bez żartów - radze odbyć kilka jazd próbnych... I KTO to mówi?? Użytkownik BMW?? Pewnie TEŚĆ kupił i nie wypada ŻLE napisać co? )) A poważnie - sąsiad ma "wypasioną benzynę od dokładnie 4 m-cy to karteczki mu w książce wkleili bo juz nie mają gdzie wpisów dokonywać ... popatrzcie na ceny używanych... i jak ciężko sprzedać Insignię KONIEC DYSKUSJI O OPLU - to wątek kolegi SORRY Apropos ciśnienia w oponach - spróbujcie nabić RÓWNO przód i tył /2.6/ tak radzili w ASO i jakby MILEJ się prowadzi ... mniej pod i nadsterowności
  6. Oj INSIGNIA to jest WYNALAZEK .... jeszcze nie spotkałem "zadowolonego" użytkownika... I faktycznie osoby nimi jeżdżące często starają się "DOMINOWAĆ" na jezdni... Kiedyś się mówiło o właścicielach SKODY // Pan w kapeluszu, niedzielny poranek, lewy pas, średnia prędkość 35-40km/h ) Poczytajcie sobie w wolnej chwili - ciekawa lektura;)) Najlepiej wejść w dział Diesla http://www.opel-insignia.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=616
  7. KOREK od R8 zakupiony - ale taniej w ASO - niecałą "stówę" wyszedł //98zł dokładnie... WSZYSCY POWINNIŚMY MIEĆ TAKIE KORECZKI ... i nie zaciął mo się Caps Lock;) ... jet poprostu boooooooooski - zdjecie tego nie oddaje - dopiero organoleptycznie
  8. Koreczek od R8 jest PRZESLICZNY ... Jaki koszt jesli wolno spytac? Tez taki chce;)
  9. Gratuluje fury - naprawde klasa // dobrze skonfigurowana/to co potrzebne Ze smaczków - zwróćcie uwagę na gałkę zmiany biegów -Audi exclusive. NAJWYGODNIEJSZA GAŁKA W HISTORII aut z czterema kółkami na masce - na tych zdjęciach może niezbyt dobrze widać ale perforowana skórka jest po ukosie a z tyłu alu... KAPITALNA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA + ERGONOMIA Wyjątkowo ergonomiczna.... Zgadnijcie ile/jaka cena w polskim ASO/nawet po rabacie lub w GETEM... WRRRRRRRRRRRRR
  10. Łódź - Jarek WITAM WSZYSTKICH

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.