-
[B6] Naprawa fotela kierowcy
sport i grzany +pompowane lędźwie
-
[B6] Naprawa fotela kierowcy
Tez tak myślałem ale chciałbym wiedzieć ile biorą za takie naprawy
-
[B6] Naprawa fotela kierowcy
Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was naprawiał skrzypiący i ruszający się w przód i w tył fotel kierowcy poprzedni właściciel ważył jakieś 140 kg i tak go zrujnował ale do życzy potrzebuje namiar na jakiegoś fachowca co by doprowadził fotel do stanu używalności dodam że najlepiej z okolic Wrocławia pozdrawiam
-
[B6 AVF] Boczne kratki nawiewu
Dzięki bardzo za info
-
[B6 AVF] Boczne kratki nawiewu
Witam wszystkich mam pytanie dotyczące bocznych kratek nawiewów jak je zdemontować muszę to zrobić ponieważ mam połamane te plastiki do przesuwania czy może lepiej będzie do nakierowywania powietrza proszę o pomoc pozdrawiam
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
Tak tak dieta by się przydała ale puki co trzeba fotel naprawić he he
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
Ja coś tam patrzyłem ale wydaje mi się że to jest na łączeniach jakby nity śruby dodam że to jest na tych łączach co podnosi fotel do góry i nie może być skręcone na silę więc nie wiem może tam są jakieś tulejki czy co
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś miał problem z fotelem kierowcy kiwa się w przód i w tył nie wiem czy tam są nity czy śruby może ktoś miał do czynienia z tym problemem
-
[B6 AVF] zbiornik cisnieniowy powietrza
dzięki
-
[B6 AVF] zbiornik cisnieniowy powietrza
dzięki wielkie jutro sprawdzę [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:37_________________________________________________ale jak myślicie może to mieć wpływ na dziwną pracę turba przy odjęciu gazu
-
[B6 AVF] zbiornik cisnieniowy powietrza
witam wszystkich i mam pytanie gdzie znajduje się w mojej a 4 zbiornik ciśnienia powietrza [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________pytam o ten zbiornik bo ktoś powiedział że luźne węże które idą do niego mogą powodować dziwne odgłosy z turbin przy odjęciu gazu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem posiadaczem Audi a4 1.9 tdi rocznik 2003. Pozdrawiam
ryszard 123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta