Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jest opcja żeby też pojeździć :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dopiszcie mnie nick w PSN mnich80,

Pozdro

ps, latacie z kierami czy na padzie?

Ja tylko na padzie, krzyżak, kwadrat i krzyżyk :)

Dopisuję.[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:49_________________________________________________

Pany jest opcja żeby też pojeździć :naughty: :naughty:

To podaj nick z PSN to Cię dopiszę :gwizdanie:

Ja dziś mogę chwile pograć czemu nie :wink4:

Opublikowano

chyba odpuszczę - nie ogarnę tego PSN i innych - za tępy chyba jestem :kwasny:

Nie wiem gdzie co i jak :wallbash:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:57_________________________________________________Nie potrzebnie się tylko najarałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Czego nie ogarniasz :)

17 latek ogarnia to ty tym bardziej.

Napisz na PW albo gg to wszystko Ci wyjaśnię bo teraz siedzę.

Opublikowano

ja dopiero pojeżdżę jak skończę 24 h nurburgring :gwizdanie: :gwizdanie: a mam dopiero 5h i save w pit-stopie

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero pojeżdżę jak skończę 24 h nurburgring :gwizdanie: :gwizdanie: a mam dopiero 5h i save w pit-stopie

Ciśnij mistrzu :naughty:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 20:02_________________________________________________mariuszzgierz cieszę się że już wiesz co i jak :good::decayed:

Opublikowano

PABLO nie drąż tematu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to co jedziecie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie na jutro squad to zagramy wieczorem :naughty:

Opublikowano

Zróbcie na jutro squad to zagramy wieczorem :naughty:

z tego co czytałem muszę cie mieć w znajomych jeżeli gram w twoim pokoju?

Jaki autami latacie?

Opublikowano
  • Autor

Tak musisz mnie zaprosić do znajomych.

Gramy wszystkimi jak kto woli, gotowe z garażu albo ustawiamy limit PO i wg niego wybieramy furki.

Opublikowano

może w końcu wykorzystam HS :decayed:

ja tam na jutro się pisze :cool1:

Opublikowano

to jak panowie gramy cosik dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

Musimy zrobić listę :)

Dzisiaj pewnie już nie ale jutro chętnie :cool1:

Opublikowano

w tym tygodniu mogę o 22:30 jak co się dopisuje i śledzę wątek :kox:

Opublikowano
  • Autor

w tym tygodniu mogę o 22:30 jak co się dopisuje i śledzę wątek :kox:

Ja może na pare minut bym się załapał bo jutro o 4:40 wstaję.

Opublikowano

jak bede przy ps3 :decayed: to zobaczysz :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

jak bede przy ps3 :decayed: to zobaczysz :embarrassed:

Kurde o ile się nie zasiedzę przy BF3 na kompie bo się szykuje sieczka :decayed:

Spoko lookne później :wink4:

Opublikowano

pany może jakaś ustawka w weekenda, dajcie znać to polatamy trochę on line :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

pany może jakaś ustawka w weekenda, dajcie znać to polatamy trochę on line :notworthy:

Ok ja chętny :kox:

Co się dzieje z hhackiem :mysli:

Dawno go nie widziałem na forum a dobry gracz był :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.