Treść opublikowana przez jarmary
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
ja w sumie nawet bylbym sklonny zamienic sie na fotele lub tez nabyc taki pod ISOFIXa,tylko ze nikt do konca nie wie czy takie byly robione ( chodzi mi o oryginalne,inne nie wchodza w gre.Nie bede narazal zycia wlasnego dziecka,wozac go w fotel po modyfikacjach wlasnej roboty)!
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
Panowie, mam takie pytanie, czy są fotele pasażerów do A4 B7 w które mozna zamontować foteliki w system ISOFIX? Na chwile obecna wózek swojego syna w foteliki i specjalnej bazie MaxiCosi która wpina się w ISOFIXa, to w moim aucie jest tylko na tylnej kanapie. Znajomy ma inne auto i tam nawet w fotelu pasażera jest opcja zamontowania fotelika w system Isofix. Gdybyscie Panowie coś wiedzieci podrzuccie jak sprawa wyglada z tymi fotelami, bo mój mały brzdac to aż się rwie aby z przodu podróżować i zwiedzać świat,ale luki co nie ma takiej opcji....
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tak mi się przypomniało teraz panowie ze na makro jest dobry parking. Jakoś rok temu takie mini spoty tam były...generalnie tłoku nie ma, ale przestrzeń i oświetlone dobrze...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No dokładnie, wkoncu się udalo i do tego udalo nam się pobić liczebnoscia golfiarzy:))
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
W niedziele w porze poobiadowej to i ja bym się pojawił...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chyba zero Ci się zacielo w klawiaturze :> Widziałem twoja gablote przy hasiora wczoraj, ale jakieś brudne whuj czarne szyby masz i nie widać kto kierował
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To fajnie by było jak następnym razem było by nas wiecej. No ja dziś fakt zbyt długo pobyć nie mogłem, wkoncu tacierzynstwo, porzadna sprawa! W kazdym badz razie oby kolejnym razem było nas wiecej
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Trza było mówić ze robiona będzie sesja to bym został dłużej swoją padaczka;)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja tez jutro mogę wpaść
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie ja wiem ze wybory, kampanie wyborcze, cisza wyborcza itp ale żeby odrazu i na forum tu taka cisza :mysli: Kiedy jakiegoś spota organizujemy??
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
Dobre !!!!! się dałem porobic... Tym bardziej ze pokazywalo mi pierwsze wykroczenie z 3 września 108km/h na 50tce a co najlepsze to byłem wtedy za granica i się zgrzalem odrazu:) juz chciałem awanturę robić!
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jesli w godzinach popoludniowych to ja sie melduje ze moge wpasc
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
na nastepnym to i ja juz sie pojawie, bo wracam ze swoich wojazy... swoja droga widze ze pogoda dopisala, bo gdzie nie gdzie w kraju to sniegiem popruszylo :polew: :polew: nie ma to jak majowka ze sniegiem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
mi by pasowalo po 9 maja bo dopiero wtedy wracam... a widze ze wkoncu sie ruszylo towarzystwo i jest juz nas wiecej niz trzech :naughty: jesli chodzi o ta hamownie to owszem wczesniej wgrywali gotowce wiec nie bylo najlepiej, ale teraz zmienili podejscie do tematu, skumali o co chodzi i teraz do kazdego auta robia indywidualnie program....a z racji tego ze znam ludzi z tamtad to program pisze im dobry tuner z krakowa. nie pamietam teraz juz dokladnie nazwy ale pamietam ze jak mi powiedzieli kto im pisze sprawdzilem na forum i jest to polecany tuner. ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy....
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
na korbke w b7 i odrazu masz wyjatkowe auto....unikat
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja Cie upolowalem ostatnio z tymi felami w forum, ale zaparkowales przed samym wejsciem i masz szczescie bo ten pelen fis i rns to juz by w moim siedzial :tongue4: :kox:
-
Punkty Karne - pytania.
A to te kursy jeszcze są? Gdzieś sie widziało że mieli likwidować czy coś... sa sa, tez slyszalem ze niby maja likwidowac ale ja jeszcze sie zalapalem i bylem we Wroclawiu i za 300zl zbilem sobie punkciki....
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
HEHE nie no co tu z 136 koniami szalejesz ja mam tylko 180.. no ja mam tylko 200 i tez musze wybrac termin na malego bonusa co jest z tym spotem? jutro, sobota o 17 na parkingu przy amfiteatrze pasuje?
-
[ALL B7] Zderzak S-line w wersji USA
Bo jesli ma auto wersje USA to zapewne zderzak z wersji EU nie podejdzie, bynajmniej u mnie tak bylo. Z tego co mowili w serwisie to normalny moze by jeszcze podszedl ale od S-line trzebaby bylo sporo tak w niego ingerowac.... nie jestem mechanikiem, wiec pisze z autopsji,to co uslyszalem....
-
[ALL B7] Zderzak S-line w wersji USA
Zderzak w sumie tylko obrysówkami. Poza tym grill z USA ma zaślepkę w miejscu na tablicę rejestracyjną. Zależy w sumie z jakiego stanu bo w niektórych trzeba też mieć rejestrację z przodu. Jeśli bardzo uparłeś się na zderzak w wersji USA to jedyne miejsce to ASO. Sprowadzą bez problemu z Niemiec w 2 tygodnie. ja zamawialem w ASO i po 10dniach zderzak byl juz do odbioru.
-
[ALL] Przyciemnianie przednich bocznych szyb
kolego kiedy to ogladales bo 2tyg temu taka sytuacja mi sie we Wroclawiu przydazyla, a z checia bym obejrzal jak wyglada moja A4 w tv
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a to mozliwe, bo nie bylo widac kto za wodze tam trzyma chody to i ja mialem, ale tylko do zeszlego czwartku jak mnie zatrzymali we Wroclawiu, wysiedli odrazu z miernikiem i Pan z TVNu w kamizelce z kamera :polew: a ja w drodze do Wloch czlowieku zapakowany, a Ci mi tu dowod zabieraja :wallbash: Telefon do przyjaciela z Wrocka, 30min i foli nie ma, przeglad podbity, no i dowod z powrotem, ale co nerwow i stresu....a co najwazniejsze strata czasu to bania mala wiec lepiej na Wroclaw sie nie bujaj [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:23_________________________________________________ no ja mialem na mierniku 70%,a powinno byc 30%max....wiec nie wiem jak kolego to mozliwe aby nic na nim nie pokazalo..... :gwizdanie: :gwizdanie: swoja droga to mi na przedniej wybija 29%.... a szyba oryginal
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a Ty co do zimbabwe sie przeprowadziles?? :polew: drogo tam?? :> ostatnio widzialem Cie kolo dzika, strabilem ale nic , zero reakcji..... swoja droga za te szybki to dowodzik powinien byc cofniety :gwizdanie:
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
to ja spytam, bo sam mam problem ze stwierdzeniem jaka skrzynie mam w swoim.Bo kumam to ze w B7 jak 6 biegow to tip,i tak tez sadzilem ze mam tiptronic, ale znow gdzies tu wyczytalem ze jesli jest w Q to musi byc multi.... oswiecisz mnie?
-
Kite/surfing/boarding/ itp ?
moze Ci sie wydawac to malo realne ale to wcale nie jest takie bezpieczne. dlatego na poczatku warto kilka godzin spedzic z instruktorem, tym bardziej jezeli nigdy sie z tym nie mialo stycznosci. Mi tez sie to wydawalo, co tam....to bedzie jak latawiec, linki, trzymasz do tego w łapach "kierownice" i jazda.... :kox: ale jak powialo i zobaczylem jak koledzy 70-80 kg masy ciala leca w powietrzu i tylko trzymaja ta kierownice, przypieci do latawca to wtedy jednak warto wiedziec co zrobic aby czasem na bornholmie nei wyladowac choc nie powiem, pokusa jest wielka, tani alkohol itp :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: