-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
Powiedzcie mi teraz, mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
Powiedzcie mi teraz, mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Powiedzcie mi teraz, mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu. ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 18:44 ---------- Powiedzcie mi teraz mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??
-
Głuche stukanie z puszki filtra powietrza - co to może być?
Jak ASO to jak nazywa się ta cała część, z góry dzięki. ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 20:37 ---------- Powiedzcie mi teraz mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu.
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu.
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu.
-
Głuche stukanie z puszki filtra powietrza - co to może być?
Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu.
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
Jeszcze ani razu nie zaświeciło sie przepalanie filtra.....
-
[B7 BRD] Wlałem 505.01 Castrol a mam DPF zmienić na 507 czy nie (przejechałem 10 tys.)??
Koledzy wlałem 505.01 Castrol 5W40, a mam DPF zmienić na 507 Castrol 5W30, przejechałem 10 tysięcy? Co sie może stać jak raz przejade na tym oleju? [mod]Proszę stosować prefix kolejne wątki niezgodne z regulaminem będą leciały do kosza[/mod]
-
[ALL B7] Witam mam pytanie powiedzcie mi co to za felgi??
Wielkie dzięki koledzy, ukierunkowaliście mnie gdzie szukać.
-
[ALL B7] Witam mam pytanie powiedzcie mi co to za felgi??
Witam mam pytanko powiedzcie mi co to za felgi bo nie moge znaleźć takich na allegro, z góry dzięki. http://img687.imageshack.us/img687/2836/beztytuuzn.jpg http://img704.imageshack.us/img704/4806/beztytuu1vp.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, bardzo serdecznie.
kierdawp
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta