-
[B7 BRB] Szukam dobrego tunnera okolice Olesna - Opola zmiana oprogramowania
dzieki pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
witam posiadam Audi A 4 rok 2007 1,9 Tdi DPF 116 KM przebieg 142 Tkm chcialbym wpuscic wirusa,moze ktos podpowiedziec czy bedzie ruznica w przyspieszeniu i ogolnie,poszukuje tunnera w okolicach Olesna -Opola -Nysa-Wroclaw
-
[B7 BRB] Szukam dobrego tunnera okolice Olesna - Opola zmiana oprogramowania
witam kolego wiesz jestem nowy na tym forum dlugo tu niekroluje moze jakas pomoc dzieks zgory
-
[B7 BRB] Szukam dobrego tunnera okolice Olesna - Opola zmiana oprogramowania
witam posiadam Audi A 4 rok 2007 1,9 Tdi DPF 116 KM przebieg 142 Tkm chcialbym wpuscic wirusa,moze ktos podpowiedziec czy bedzie ruznica w przyspieszeniu i ogolnie,poszukuje tunnera w okolicach Olesna -Opola -Nysa
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
witam jak sie dostanom te zabespieczenia na walek rozrzadu lub na popychacze pompek to moze powaznie uszkodzic twoj silnik pozdro narka
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
Witam walczylem dlugo ztym zeby usunac te basowe bicie w moim a4 1,9 tdi brb 116 koni,i udalo mi sie mechanik w aso do ktorego pojechalem po otwarciu maski zaraz mi powiedzial co to jest koszt naprawy 800 euro z czesciami,som to dokladnie dwa walki ktore pracujom na pompkach i wnich zboku som dwa zabespieczenia ktore cisnienie oleju wycislo (blad fabryczny)i silnik nieumial odbudowac cisnienia oleju dogory czesci zostaly wymienione i spokuj cisza teraz chodzi jak TDI jak ktos ma pytania niech pisze to podam szczegoly pozdrawiam
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
no i co dalej ci to tak basuje,nieszukales dalej przyczyny co to moze byc
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
witam ale bylem u mechanika i stwierdzil ze som ok chyba ze wogole niepomierzyl,co myslisz otym
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
Witam mam problem z moim AUDI 1,9 TDI 116 KM przebieg 133 TKM,jak jest silnik zimny idzie ja pszczółka jak sie zagrzeje zaczyna tak dziwnie basowo chodzić i tak dziwnie tykać.Sprawdziłem juz regulatory olejowe,walek rozrządu, wszystkie węzy powietrza, wymienilem takze jeden wtrysk PD bo juz chodzil bardzo duzo w + i wszystko OK,NIEMA ZADNYCH BLEDOW SILNIKA a basuje dalej proszę o jakieś rady co może to być bo juz niewiem gdzie patrzec zgory dziękuje za pomoc.
-
[B7 BPW] Buczenie w silniku
Czy jest to takie basowe bicie powietrza jakby?
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
Witam (moj silnik to BRB 116 KM niema go w prefix) co to moze byc ja silnik jest zimny i przycisnie sie gaz do 1100 obrotow na min.to tak dziwnie szarpie a na cieplym silniku tego nierobi. I jeszcze takie pytanko ,jak jezdrze powoli to silnik bardzo ladnie pracuje na wolnych obrotach jak normalny diesel a jak wyjade na autostrade i mu tak przysadze ponad 200 km/h i zjade puzniej na parking to na wolnych obrotach slychac od strony pasazera taki basowy odglos dududududu. Zgory dziekuje za odpowiedzi pozdro
-
[B7 BRE] Tempomat (B7-BRB) niema go w Prefix
Witam chcialbym zalozyc tempomat co potrzebuje?jaki koszt?potrzebujem VAG wspomne auto ma: -Navigacje -Kierownice wielofunkcyjnom itd. znalazlem tak set na ebay: http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-B7-S4-RS4-8H-Tempomat-GRA-Nachrustsatz-/250723985782?pt=Einbaurahmen_Radioblenden&hash=item3a60506976
-
[B7 BRB] Wymiana oleju Long Life
Witam Jestem nowy na tym forum i mam taki problemik,4.11.10 wymienilem olej w ASO Audi mialem przejechane wtedy 124 632km dzis patrzalem za ile mam nastepny przeglad i wyskoczylo mi 13 900km lub 283 Dni a mam teraz na budziku 125 300km czyli zrobilem 668 km jest to mozliwe???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrwawiam wszystkich z Klubu A4 :>
AUDI-ziomal
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta