-
Spocik Lubuski :)
nie bede, albo bede ale nie oooo )) w
-
Spocik Lubuski :)
ja bym wpadl ale jakos na dniach dzieki mojemu niezwykle spostrzegawczemu oku i wrodzonej czujnosci lwa zauwazylem ze mi sie przeglad skonczyl...... ..... w listopadzie Nowak dostales na priv moja wiadomosc? bo do mnie na mail jakies dziwne powiadomienie przyszlo witaj nowak_zg otrzymales wiad od 150ps :/ )
-
Spocik Lubuski :)
Mam VAGa i nie tylko ;p jak ktos w potrzebie to moje gg 4923229 A w ogóle to siema po X czasie żyjecie jeszcze ? coś się ciekawego dzieje ? [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:08_________________________________________________ O jjaaaa To forum już całkiem zdechło zostałem tutaj sam?!
-
Strefa Śmiechu
www.darmowe-mp3.pl fajna wyszukiwarka! ja wszystkie mp3 ktorych szukam znalazlem
-
[ALL] opony BF GOODRICH
Ojciec ma takie w Terrano co prawda nie zimy lecz terenowe - Rewelacja Terrano 2003r. a chyba jak rok mialo byly zalozone, bardzo male zuzycie na dzien dzisiejszy a najechane ma kolo 140tys... guma dobra, glosne troche ale w koncu te sa terenowe - maja prawo "D ... podsumowujac - polecam
-
Spocik Lubuski :)
http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_2dniowy_zlot_karpacz_lub_sklarska_poreba-t54934.0.html :):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spocik Lubuski :)
to dobra zrobmy tak ze niech pisza Ci co są chetni a pozniej ustalimy wszystkim pasujacy termin i miejsce docelowe bo jak sie dzwoni byle gdzie to i tak nikt nie chce gadac jak nie wie ile osob by jechalo....??
-
Spocik Lubuski :)
to ja zaczynam sie rozgladac i na szklarska i na karpacz, ale podajcie mniej wiecej terminy i ile dni, moja propozycja to tak od polowy grudnia :>:>:>
-
Spocik Lubuski :)
chlopaki, a mi sie gdzies na forum o uszy obil jakis wyskok na karpacz, 1/2/3dni ;D nie pomyslimy nic :> mozna tez w sumie gdzies konkretniej np zakopane, ale to pewnie by mnie osob zie odwazylo i w ogole
-
Spocik Lubuski :)
a ja tez bym sie na wolsztyn pisal
-
Spocik Lubuski :)
haha! mysl kombinuj! ej chlopy z kim ja sie w poznaniu umowilem? nie mam nawet tel, zeby sie zdzwonic, a z przykroscia musze oznajmic ze nie dojade... po spocie dolecialem do sulechoowa i tam zawinalem z przyczyn blizej niewyjasnionych... (lampy nie ustawione mam i sie ni jak jechac nie dalo !
-
Spocik Lubuski :)
ej no kurna faktycznie było całkiem ;] problem jest! dziś już nie powrzucam fotek bo net za bardzo mi zamula... jutro od rańca bede dodawal ! w ogole mam fajny pomysl, ale mi sie pisac nie chce ;p haha
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
A te znaczki jeszcze aktualne? ja też bym się pisał
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
a ja kolego mysle ze... kaszana...;p Zajebiaszcze! gdzie to można zakupić xD pozdro
-
Spocik Lubuski :)
mi 18 tez pasi ;] hah..fakt spoznilem sie, ale byl tez spot na ktorym bylem ja sam:) a wizytowy spoko:)
150PS
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta