Treść opublikowana przez Pietro3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7875237 ---> oto link do siwego
-
[ALL] Godny polecenia AUTO-Serwis
Tego niestety nie wiem... Podałem numery i można zadzwonić i się dowiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek czyzby Ciebie zatrzymali??? ;>
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
aaaaha to już wiem...
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Flyer gdzie to jest?? Bo ja to jak byłem ostatnio na spocie w Płońsku to pojechałem gdzieś koło jakiejś starej stacji kolejowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj nie tylko u scyzoryków W okolicach wawy również ;( np. u mnie ;( ;( ;(Nawet swojej Audiolki nie mogę naprawić;( ;( ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łi? Korzen łi tzn. tak z francuskiego
-
[ALL] Godny polecenia AUTO-Serwis
Z czystym sumieniem mogę polecić dobrego mechanika: Auto-Serwis Wojciech Sierant ul.Ogrodowa 37 05-140 Serock (ok.30km od Warszawy) tel. 0 880-053-584 0 604-114-432 e-mail: [email protected] godz.otwarcia: 8.00-17.00 Gościu naprawdę godny polecenia robiłem u niego nie jeden samochód i jak również noi znajomi czy też sąsiedzi u niego robią i go chwalą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga głodnemu chleb namyśli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariooo nie ma sprawy moge byc kierowca ale musisz po mnie wpasc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak perwersja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli tam jest chyba 50 a naliczanie jest od chwili chyba zrobienia zdjęcia;P A skąd wiesz ze Tobie cyknęli?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzysiu ale jesteś nie miły dla kolegi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trza szybciej popiedalać Ragga by to było jeszcze szybko ale przy 30-40km/h :wallbash: Jakieś fatum... tydz. wcześniej straciłem robotę, zablokowali mi debet na koncie,i w końcu rozpie***lilem Audi ;( ;( ;( ;( ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Samochodzik jest juz po demontażu chłodnic, zderzaka i połamanego wzmocnienia ;( ;( ;( ;( ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak teraz wygląda moje autko ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wymien laptopa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedz do mnie to zobaczysz... Specu mnie wczoraj holowal to widzial... Dobrze ze niedaleko mmieszka...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wczoraj rozbiłem ;( i prawdopodobnie nie będę sprzedawał...[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 10:03_________________________________________________tylko spróbuję naprawic...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No moi kochani ma ktoś jakieś części na zbyciu np. dwie chlodnice przedni zderzak od B5, nadkole?? Bo wczoraj lekko rozpier***ilem swoją niunie ;( ;( ;( Specu jeszcze raz dzięki za holowanie!!![br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:25_________________________________________________moze jeszcze niedrogie lampy i kierunki...
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
oj bo wy tacy lubiejacy cieplo... jak by was kobiety potem nie mogl rozgrzac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
obry ogry....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój ma ok 316k
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie pomocy polamalo mnie ;(