-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
ja dalej zostaje przy swoim może się przejade ale.....!Tommy jak coś to ja ją odkupie od ciebie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to bedziesz na spocie 5.?? fajnie by było jakby był ktoś "znajomy"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
IVEczy ja dobrze rozumie jestes z tbg???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok to sie widzimy :kox: :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam rzeszów jesem z tarnobrzega ale 5 paż jestem z wami na podpromiu no chyba że coś sie u was pozmienia :hi:
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
chcę taką co zakrywa cały przód autka i nadkola i zderzak i napewno nie byłaby na stałe
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
panowie zrobimy tak ja jakos skombinuje to bra "stanik" i przykleje do mojej perły a potem wyśle foto i się okaże ale powiem tak w stanach widziałem bra na białej a4 a ja taką mam próba nie szczelba :hi:javascript:void(0);
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
właśnie ja widziałem w stanach i powiem że mi sie podobało
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
myśle o założeniu bra na moją perłe ale bra tzw kanadyjskiego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witm wszystkich
przemoz1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta