Treść opublikowana przez mlodyy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Zacie moze kogos z lubelskiego kto zrobil byzrobil przekladke zegarów
-
[B5 ADP] Wymiana przegubu czy tylko osłona ?
doklaie jak koledzy pisza
-
[ALL B5] Podwójny wydech w B5
kolego ze slowami to ostroznie
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
jeli masz mniej niz 14.2 to sztotki w alternatoze do wymiany koszt czesci okolo 30zl wymiana wlasna
-
[B5 AFN] Poziom oleju
przy wymianie uszczelki misy olejowej lub misy wchodzi 4,1 bo przy odsysaniu lub samym spuszcaniu nie schodzi wszystko
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
oddaj do innego serwisu nie sugeruj sie jednym mechanikiem jelsi to prawda to poprzedni wlasciciel niezla jazde zrobil z niunia
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
optimal posmiga Ci rok i do wymiany bierz skfa
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
Piszczy skrzypi bo kaczy sie wahacz albo koncowka nic nie smaroj tylko wymien i z banki bedzie
-
[B5 ADR] Huczy w prawym przednim kole, to łożysko czy może...
Mozna innym sposobem dobre imadlo i troszke zabawy wymiana lozyska to okolo 50 zł wiec jesli niechce ci sie bawic nie masz vag w razie ustawiania pozniej czujnika abs to oddaj do wymiany mechaniorowi bo to troszke rozbierania jest, a co do huczenia mialem to samo wymienilem lozyska i dalej huczalo wiec zalozylem inne oponki i cisza
-
[B5 AFN] Czy to przegub wewnętrzny ?
jesli nic nie pyka nie stuka itp to nie wymieniaj malo kiedy padaja przeguby wew raczejj zew sie sypia
-
[B5 AFN] Żarówki H4 czy H7 ?
Witam Nie kupuj osrama sa do bani doluz troszki i kup philipsa albo cos takiego osram ci wytrzyma ze 3 miesiace i sie spala. Slyszalem ze te zarowki nie sa na polskie drogi nie wiem co ma to do rzeczy ale tak slyszalem ale mi sie 3 komplety osramow palily co 3 miesiace a philipsy smigaja juz 4 i jest git
-
[B5 1Z] Czy skrzynia od benzyny pasuje do TDi ?
Dokladnie tak jak koledzy pisza
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
Witam ten magiel to czysty chinol nie pytajcie skad to wiem ,powiem tak raz sie trafi dobra i bedzie smigala przez pare lat a raz ze posypie sie po 3 miesiacach a gwarancja jest taka ze odeslesz ja i dostaniesz odpowiedz zly plyn pompa niedomagala itp wiec darujcie sobie promocje z allegro
-
[B5 AHU] Dziwne dźwięki w okolicy układu kierowniczego
Witam bylo ju na forum prawdopodobnie pompa juz powoli niedomaga
-
[B5 1Z] Problem ze skrzynią
synchronizatory do wymiany albo szukaj skrzyni
-
[B5 1Z] Skrzynia - wymienić czy remontować ?
Witam szukaj nowej skrzyni bo za naprawe zaplacisz tyle co za 3 uzywki przy zakupie zwracaj uwage czy jest w niej olej jak niema to nie kupuj bo jesli lezala troszke bez oleju to po jakims czasie zacznie lozysko piszczec i nie bedzie to przyjemne podczas jazdy i nie sluchaj tlumaczenia spuscilem zeby bagarzznika nie wybrudzilo
-
[B6 AWX] Problem z zaskoczeniem biegu
Witam synchronizatory sie mogly skaczyc sprawdz stan oleju w skrzyni jak by sprzeglo padlo to bys mial zgrzyty przy wbijaniu biegu
-
[B5 AEB] Nowy akumulator a silnik się nie uruchamia
Witam albo masz zwarcie w elektryce albo regulator napiecia padl znaczy szczotki sie skaczyly i nie masz ladowania nie zawsze sie kontrolka od ladowania zapali wiec wykrec i sprawdz stan szczotek prawdopodobnie bedziesz mial odpowiedz
-
[B6 AWX] Słabo świecą światła HID
Witam mialem to samo wymienilem zarniki na philipsa i bylo to samo ale smigalem tak az ktoregos deszczowego ciemnego dnia zgasly calkiem myslalem ze znow zarniki ale okazalo sie ze przeteornica padla podobno tak maja jak sa na wykaczeniu jak mozesz to podepnij inna przetwornice i wyjdze co jest grane
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać poduszki amortyzatorów tylnych ?
nowe albo mykaj do tego jelopa co Ci wcisnol ten badziew
-
[B5 ADP] Co może stukac na dziurach w tylnym zawieszeniu ?
witam ja wymienilem amorki odboje i dalej stuka podejzewal tuleje w belce bo nic innego raczej nie moze stukac zaciski tez sprawdzilem
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Kolego czytaj uwaznie wiatrak jest na pasku przy zaloczeniu sie silnika chodzi od samego poczatku kolega ma racje wystarczy czytac uwarznie
-
[B5 AFN] Przetarty czujnik ABS
Witam wlasnie wlozylem nowy i nic kontrolga dalej sie swieci przejechalem kawale i nie zgasla, podniosle autko na lewarku i wlaczylem zaplon kontrolka sie swicei zaczolem lekko krecic kolem i slychac pod maska takie pykanie jakby przekazinik szybko sie wlaczal i rozlaczal takie chrubotanie przestaje krecic juz tego nie slychac o co chodzi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:00_________________________________________________mozlewe to jest ze bezpiecznik sie spalil i tak sie dzieje ewentualnie jak ustawic ten czujnik
-
[ALL B5] Zgrzyt z rozrusznika po odpaleniu silnika
prawdopodobnie bediks nie odskakuje i jak silnik odpala on jeszcze kreci i zgrzyta bardzo czeta przypadlos rozrusznikow mozna probowac regenerowac albo sam bediks sam wymienic
-
[B5 AFN] Przetarty czujnik ABS
aha dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanko jak mam ustawic czujnik zeby bylo ok chodzi mi jak gleboko go wlozyc zeby znow nie bylo szuru buru i po czujniku jest jakas odleglosc czy trzeba samemu zmierzyc jakos