Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?


lisek12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów i proszę o opinie.

Mam maglownicę do wymiany i nie podlega to niestety dyskusji. Sprawdziło to 3 niezależnych mechaników i wszyscy bez sugerowania przeze mnie co powiedział poprzednik mówią to samo. Problem polega na tym , że w okolicach Wrocławia jedyny "sensowny" zakład regeneruje maglownice za 800-900 zł, a z jej wymianą, nowym płynem itd. robi się kwota ok 1400 zł. Ostatnio moja perełka troche mnie już kosztowała i stąd ten post. Znalazłem na Allegro gościa , który oferuje NOWĄ(?) maglownicę, konkretnie KOYO, bo taką właśnie mam za 1000 zł !!! Oto ta oferta: http://www.allegro.pl/item536692954_audi_a4_przekladnia_kierownicza_maglownica.html

Zastanawiam się czy to nie zbyt piękne , aby było prawdziwe. Może ktoś się wypowie

pozdrawiam wszystkich

lisek12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad tym:

http://maglownica.com.pl/?page=dosprzedania

A co do tego "sensownego" zakładu to... :polew: Za taką cenę??? :laghing2:

Są warsztaty które robią regenerację za +/- 500zł (maglownicy ze wspomaganiem)

arczi ma racje :good: do tego płyn a wymiana mysle ze nie jest mocno skomplikowana :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem swoją maglownice do regeneracji (koszt 500zł), dają gwarancje więc nie ma co się czarować, lepszy wróbel w garści niż kot w worku (za 1000zł).

Poszukaj czegoś w necie na pewno znajdziesz w okolicy firmę, która dokonuje regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneruj i się nie obawiaj, jeśli dają gwarancję. Ta aukcja na allegro to też może być maglownica po regeneracji, tylko gościu pisze że nowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne wszystkim za opinie. Rzeczywiście należy się bardziej rozejrzeć za dobrym warsztatem w okolicach Wrocka. A swoja drogą te ceny maglownic i regeneracji chyba są takie a nie inne przez sprowadzane coraz częsciej ANGOLE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą te ceny maglownic i regeneracji chyba są takie a nie inne przez sprowadzane coraz częsciej ANGOLE :)

Wydaje mi się że raczej maglownica z ANGOLA :> nie podejdzie do "europejskiej" wersji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą te ceny maglownic i regeneracji chyba są takie a nie inne przez sprowadzane coraz częsciej ANGOLE :)

Wydaje mi się że raczej maglownica z ANGOLA :> nie podejdzie do "europejskiej" wersji :polew:

tak Ci sie tylko wydaje :wink4: Polak wszystko potrafi :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że raczej maglownica z ANGOLA :> nie podejdzie do "europejskiej" wersji :polew:

tak Ci sie tylko wydaje :wink4: Polak wszystko potrafi :polew:

Faktycznie zapomniałem jakim jesteśmy pomysłowym i twórczym :polew: narodem :> w Polsce wszystko jest możliwe, a to co jest już naprawdę nie możliwe, już jest zrobione :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ten magiel to czysty chinol :polew: nie pytajcie skad to wiem ,powiem tak raz sie trafi dobra i bedzie smigala przez pare lat a raz ze posypie sie po 3 miesiacach a gwarancja jest taka ze odeslesz ja i dostaniesz odpowiedz zly plyn pompa niedomagala itp wiec darujcie sobie promocje z allegro :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest gwarancja to oddawaj do regeneracji a jeśli nie ma to czeka Cie zakup nówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze teraz kazda firma ktora regeneruje magle daje 12 miesięczną gwarancje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lubuskim w kozuchowie regenerowana prezkladnia z wymiana to 700zl. Pod warunkiem ze oddamy stara. Cena fajna. ale kto wie czy za rok nie bedzie dzialo sie to samo po zakomnczeniu gwaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się coś dziać to raczej wyjdzie to podczas pierwszych km bo warsztatom trudno określić czy klient w przeciągu roku przejedzie 5000 czy 30000 tys km.

A jak jest gwarancja to raczej jest zrobione tak że ma działać a nie tak żeby się pier....ło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma pierniik do wiatraka?? przekladnia to wredna czesc i wcale nie musi pasc po pierwszych kilometrach. Poza tym napisalem ze zaklad w kozuchowie dysponuje przekladniami REGEBEROWANYMI. To nie to samo co NOWA. I dlatego moze sie spier*** na nowo. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jest odjebana a nie zregenerowana to raczej nie wytrzyma długo a od stania auta w garażu się nie spierdzieli tylko od używania. Nowa przecież też się może zepsuć. Znam przypadki że części zregenerowane działały o wiele dłużej od nowych i nie było to najtańsze gówno więc nie ma reguły a skoro dają gwarancję to raczej regenerują a nie odpierdzielają...

Ale tego warsztatu nie znam także nie wiem czy pracują tam fachowcy czy "fachowcy" więc nie będę ich oceniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem problem z maglownica jakieś 2 lata temu.

Kupiłem regenerowaną maglownice właśnie z Kożuchowa.

Kosztowała mnie 500zł. Sam sobie wymieniłem. Od dwóch lat nie ma żadnych problemów. Przejechałem na niej już jakieś 30 tyś

i wszystko jest w porządku. Wcześniej kupiłem maglownicę używaną ze szrotu za 300zł i pochodziłą miesiąc i była do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja 2 tygodniu mailem wymieniany magiel kupilem z neta regenerowana przekladnie z roczna gwarancja (moja stara musialem zdac)

siedze wlasnei w autku i na zapalonym silniku ruszam kierownica szybko lewo i prawo i czuje stukanie??!! Troche a nawet bardzo sie tym zmartwilem poniewarz nie powinno tak byc. W zeszlym tygodniu bylem profilaktycznie na szarpakach i wszystko w zawieszeniu git.Dodam ze maglownica byla z nowymi drazkami ja dokupywalem tylko koncowki.Oco kaman?!

Dopisany: 22 Październik 2011, 20:28

Ku...mac teraz jeszcze na wylaczonym silniku sprawdzalem i stuka jak dziecial...jasna pupa przeciez dopiero co zostala kupiona!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...