Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bull

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. PW ;-) Wysłane przy użyciu Tapatalka
  2. Pany. Kupiłem nową ori lotke i jest juz z taśmą. Montował ktoś na ori taśmę bez wiercenia otworów? Będzie trzymać? Wysłane z telefonu...
  3. Do kompletu brakuje jeszcze dywaników z logo RS Wysłane z telefonu...
  4. Za sam błotnik ciężko powiedzieć, bo "przy okazji" robiłem jeszcze inne rzeczy... i 1.5k pękło, ale min 350 za samo malowanie jednego elementu musisz liczyć. Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  5. Windus. Kupiłem ori do malowania z dwiema wgniotkami transportowymi do wyklepania. Cena: 130 +kw . Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  6. Mój lakiernik wziął młotek pierd***l w rant... wpadł do środka i stwierdził, że nie ma sensu tego robić bo wrócę max za 2 lata. Więc go posłuchalem . Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  7. Od tego zacząłem [emoji6] Wklepywałeś kodowanie do skutku czy robiłeś przy okazji jakieś dodatkowe czary-mary? Do skutku. Przy tempomacie też nie odrazu poszło. Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  8. Lewe, niewiedziec dlaczego, są definicytowe... Sam też nie mogłem znaleźć ale na szczęście kolega kiko79 poratowal mnie linkiem. Z prawymi nie byłoby problemu. Może warto zapytać bezpośrednio u sprzedawców czy są wstanie ściągnąć "na zamówienie"... Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  9. Taka mała rzecz a cieszy [emoji6]. Dzięki za manuala! Dla potomnych. Auto z drugiej połowy 2003, przewody w lampce podsufitki były już przygotowane, wystarczyło dołożyć sygnalizację wyłączenia airbaga. Kodowanie poszło vcds little na jakimś "chińskim" kablu (przeszło dopiero za trzecim podejściem - uparty jestem). Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
  10. Siema. Ja tam widzę, że jedno wysunęło się już dość znacznie na prowadzenie...
  11. Dzięki! Zabrany Wczoraj odebrałem auto od lakiernika. Wszystko gra, spas jak należy .
  12. AFN 96r 390kkm, przy kupnie 224kkm
  13. Bull odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wojtas23 Twoje mocowania w dywaniuku są na tzw fasolki... Jest to stare rozwazanie z VW i "no name'ow" . Wkladasz mocowanie na pin, który obracasz o 90 stopni żeby zablokować dywanik. Na piny które masz w podłodze stosuje się inna konstrukcje mocowań, które wciska się na nie. Ostatnio montuje się takie [emoji6]
  14. sprawdź tu http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.