Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. niemasz czego sie obawiac po wycieciu kata pogewizduje sobie
  2. temat wielokrotnie poruszany na forum wystarczy a moze by tak sprubowac umyc szybki od wewnatrz bo o ile wiem to para sie osadza nie na szybach a na brudzie plak itp przy myciu tapicerki osiada na szybach do niego przykleja sie brudek i pozniej szybki paruja jak pada deszcz po od srodka grzeje a od wewnatrz jest ciepelko i paruja [br]Dopisany: 18 Październik 2008, 03:04_________________________________________________zewnątrz jest zimna szyba wewnatrz wmiare ciepla i paruja i bedol parowac
  3. podepnij vag prawdopodobnie wyswietlacz robi sobie jaja
  4. plecionka to max 30 zl tylko sa rozne wymiary musisz zmierzyc a wymiana to okolo 40 min i koszt to max 100zl z robocizna jak sam beziesz mymienial to zachowaj taki sam kat i ulozenie plecionki migomacik w reke i jazda
  5. wystarczy kliknac i bedziesz mial wszystko jak na dloni
  6. lepiej jak bys postawil niunke na asfalcie bo tyl wydaje sie co najmniej obnizony o 6 cm przud o 4 ale zapewne standard masz czyli 4 cm
  7. a moze w cale nie grzeje tylko odparowoje poprzez podmuch wioatru sprawdz czy prad dochodzi jesli nie to szukaj usterki w kablach doscyc czesto kostka nie laczy w drzwiach albo sie urywaja w srodku
  8. uklad sie sam odpowietrza to nie polonez sprawdz czujnik i kable albo licznik sie wysral
  9. o ile wiem w b5 nie bylo tego typu zabezpieczenia wkladasz palca i sie zamyka nie odskakuje
  10. na polskih autostradach wszystko jest mozliwe
  11. tez otym wiem ale ten model ma uszczelke
  12. wiec jak to jest z tego co czytalem w sam naprawiam itp nie zaleca sie wymiany oleju lecz dolanie ubytku, wiec jak to jest z wymiana mozna wymieniac zaleca sie czy nie
  13. mlodyy odpowiedział(a) na skalarx temat w Audi A4 B5
    z tego co wiem sa takie same ale moge sie mylic niech sie wypowiedza znawcy
  14. w sobote zabieram sie za wymiane uszcelki misy olejowej, z tym sie nie zgodze niewielka ilosc nie zaszkodzi a moze pomuc jak bede mial czas to porobie fotostory z wymiany krok po kroku i wrzuce na forum moze sie komus przyda
  15. widzialem gdzies na alegro orginaly za 170 zl ale ten powinien pasowac bez podlokietnika jak bez reki
  16. mlodyy odpowiedział(a) na udy temat w Audi A4 B5
    ale jak pedal wchodzi w podloge to by znaczylo ze ze jest gdzies wyciek albo zapowietrzone strasznie a moze gdzies lapie powietrze dziwne troszki
  17. albo sprzeglo Ci sie kaczy albo nie dociskaska do a za to odpowiada silownik moze byc zapowietrzony albo tloczek sie wyrobil wykrecenie silownika to 15min rozkrecenie i sprwawdzenie to 20 min zestaw naprawczy to okolo 25zl czyli tracisz max godzine 25zl a nie z 1000zl przed rozkrecenies sprobuj odpowietrzyc silownik robie sie to tak samo jak hamulce jak nic nie pomoze to wykrecaj
  18. zdeniu swieta prawda, pewnie to nie byl mechanik tylko polski kowal
  19. mlodyy odpowiedział(a) na l_krupinski temat w 1.9TDI
    te ktore kupiles sa do 75km i do 90km pasowac bedol ale chyba to nie byl dobry wybor
  20. a sama plecionka to max 30zl
  21. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wypnij ktorols kosc z pompy nie pamietak ktora odpowieada za szyby itp
  22. sprobuj odlaczyc bezpiecznik od swiatel stopu albo wypiac czujnik z pod pedala hamulca
  23. sprawdz szczelnosc przewodow i samej pompy moze gdzies bokiem ucieka, moze tez byc ktorys silownik walniety i ucieka z niego powietrze
  24. tak jak koledzy pisza sprwdz plecionke - lacznik elastyczny zaraz za turbo sie znajduje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.