Treść opublikowana przez mlodyy
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
takie same sa na 100% a co do bosala to za firme sie placi
-
[B5 AFN] Problem ze wspomaganiem
zapewnie pompa juz niedobaga
-
[B5 AFN] Przetarty czujnik ABS
Witam wymienialem wczoraj lozyska w tylnym kole i przez przypadek za mocno dopchnolem czujni od absu i go przetarlo i zaraz sie zapalila kontrolka mam takie pytanie po zalozeniu nowego czujnika kontrolka powina sama zgasnac czy bedzie trzeba podpinac vag i usunac blad, bo mechanior chce za wymiane i ewentualne usuniecie bledu 60zł a same podpiecie do kompa to 50zl jesli bedzie trzeba i tak podpinac vag to nie ma sesu sie samemu bawic za 10 zł
-
[B5 AFN] Wymiana oleju w skrzyni
za przeproszeniem pie.... glupoty lukaszek13ns to tak jak bys wymienial uszczelke misy olejowej i spowrotem wlewal bys ten sam olej wystarczy przeczytac co jest napisane w ksiazce sam naprawiam nie zaleca sie wymiany oleju w skrzyni biegow manualnej,widocznie jaki powod jest dla jajec tak sobie nie napisali
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
Witam tłumnik jest taki sam praktycznie rozni sie tylko kncowka w 1.8 jak wiadomo jest pojedynczy a w 1.8T jest podwojny wylot pozatym sa takie same i bez problemu bedzie pasowal
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
przed modami 4 osoby pelny bak 215 i moze jeszcze cos by polecialo
-
[B5 AFN] Problem po wymianie płynu chłodzącego
rados1000 wystarczy po wymianie plynu zostawic autko na jakies 30min odpalone i nie zakrecac korka od zbiorniczka wyrownawczego i samo sie odpowietrzy
-
[B5 AFN] Wymiana oleju w skrzyni
rikardo a jak ubedzie Ci wody w akumlatoze to wyminiasz calosc czy dolewasz bylo duzo razy walkowane na forum czy wymieniac czy nie jesli nie musisz naprawiac skrzynie to nie wymienioaj oleju tylko go uzupelnij a najlepiej to wystarczy kliknac na szukaj i wszystkiego sie dowiesz
-
[B7 S4] Wycena seryjnego układu wydechowego
Kolego wystarczy kliknac na alegro tam wszsytko znajdziesz i nowe i uzywane i bedziesz wiedzial co i za ile
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczkami
to wyglada na przekaznik ale jesli wymieniles na nowy to dziwne troszke moze zły kupiles albo ma wade fabryczna jesli nie to przelacznik od wycieraczek szlak trafia
-
[B5 AFN] Podgrzewane lusterka
prawdopodobnie przekaznik padl ,a tak pozatym ile kosztowala mata
-
[B5 AJM] drgania auta przy przyspieszaniu 110-130km/h potem OK
na 100% opony sa do bani albo zle Ci wywazyli mialem to samo od 110 do 130 a potem cisza wywazylem ponownie i jak rekol odja
-
[B5 ABC] Zlaczki tlumików???
Witam Obejmy sa inne ta medzy katem a tlumnikem srodkowym ma dlugosc 125mm a srednice 55 a otol co Cie interesuje ma dlugosc 90 i srednice 55 wiec sa inne. Tu masz numer katalogowy z bosala tej obejmy (256-827) w IC mozesz dostac bez problemu koszt to 35 zl
-
[ALL B6] Ogrzewanie tylnej szyby
to jest cos takiego jak lakier do paznokci jak sie fachowo nazywa nie pamietam szybki i prosty zabiek sam specyfik mozesz kupic w kazdym sklepie elektornicznym itp koszt okolo 10 zl
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
z tym sie nie zgodze sam smigam od 4 miesiecy na H&R -40mm i na or amorach i nic zlego sie nie dzieje po za tym ze autko jak dlamnie lepiej wyglada i lepiej troszke sie prowadzi nawet przy komplecie z tylu nie do bija do kaca itp wiec kolega sie bardzo myli
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
z tego co wiem to byla opcja dodatkowa i mozna zmienic kodowanie tak jak to kolega Darev napisal
-
[B5 AFN] Przy 3000 obrotów trace doladowanie!!!
a jak pusicisz gaz i spadnie do np 1800 i pozniej znow dodajesz gazu to jak sie zachowoje ????? przyspiesza normalnie czy dopiero po zgaszeniu autka ????
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
z tego co widze to duze jest tego badziestwa na allegro co powiecie na to [url=http://http://moto.allegro.pl/item459574737_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:42_________________________________________________[url=http://http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html bardzo tanie i dosyc duzo ludzi to kupilo[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:43_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
nato wplynie ze katalizator bedzie za daleko jak za dlugol wlozysz a srednicie sa wszystkie takie same tylka dlugoscia sie roznia w a4 b5 tdi
-
[B5 AFN] POMPA
umyje jeszcze raz ja jutro w pracy posypie talkiem przejade kawalek i zobacze co i jak
-
[B5 ABC] Wymiana silnika na diesla
2,5 tdi to niezbyt dobry wybor kupisz szrot i same koszty a przy okazi dodaje sobie jakies 1300zl wymiana rozrzadu a to chyba bys musial odrazu robic w tdiku
-
[B5 AFN] POMPA
kurde nie mialem czasu zeby dzis rozebrac autko i zrobic foty ale zciagnolem gorna oslone silnika i przed wczoraj pompe umylem a dzis juz jes tala mokra od samej gory do dolu po onu stronach, ale ja widzialem jak kapie z innego miejsca na dole to jakim codem gora jest tesz mokra, moze ma ktos jakis schemat budowy takiej pompy i moglby wrzocic na forum
-
[B5 AVG] Odcięcie przy 1500 obrotów
odcina czy po prostu dodajesz gazu wchodzi do 1500 i co dlawi sie czy jakie oznaki sa moze filtr paliwa do wyiany
-
[ALL] Czy to ma jakiś związek ze sobą??
tak wlasnie jest jak termomert pokazoje Ci -4 to klima sie nie zalaczy zalacza sie od 3,5 stopnia z tego co pamiatem , umnie czasem warjuje temperatura bo wsiadam do autka odpala a tu -9 a na dwoze upal jak .......
-
Polerka samochodowa z allegro
ta poerka przypomina troszke prowesionalna ale ylko przypomina poniewarz sama ta koncowka czy jak to sie nazywa kosztuje 300zl a tu caly osprzet za 100zl to tak jak kupic wiertarke pegazusa czy cos takiego, spolerowanie calego autka kosztuje w granicach 200zl wiele warsztatow oferuje teraz usluge przygotownie samochodu na sprzedarz a w tym zakresie wchodzi polerowanie itp