Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem ze wspomaganiem


dieselmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam taki problem że w mojej audi jak sa założone letnie opony to wspomaganie dosyć ciężko chodzi i tak jakby się zacina,jak robie delikatne ruchy kiera to jest ok gorzej jak parkuje albo zawracam...To samo jest na weższych zimowych z tym że w mniejszym stopniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem tylko nie chce na darmo kupywac i wymieniać jak efekt będzie ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też chyba zrobie...:/Przeskoków nie ma i nic nie buczy ale czasami robią sie opory tak jak by przestawało działać,próbowałem dodawać gazu żeby pompa troche mocniej zaczeła pompowac ale to nic nie daje.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też chyba zrobie...:/Przeskoków nie ma i nic nie buczy ale czasami robią sie opory tak jak by przestawało działać,próbowałem dodawać gazu żeby pompa troche mocniej zaczeła pompowac ale to nic nie daje.. :confused4:

Zdejmij pasek alternatora i ruszając za koło pasowe sprawdź czy nie masz luzów wzdłużnych lub poprzecznych. Ja miałem wzdłużny i pompa nie dawała ciśnienia a objawiało się to tym, że podczas jazdy w mieście przy małych obrotach kierownica ciężko chodziła ponadto pompa hałasowała (odgłos pracującego łożyska be smaru). Kilka razy blokowała się też podczas rozruchu wówczas stukał napinacz paska alternatora i widać było jak telepie paskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...