Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
Witam Paski gates sa dobre nawet bardzo dobre ale swojego czasu byly podrabiane przez chinczykow i weszy na nasz rynek i strzelaly ale to bylo okolo 3 lata temu mozliwe ze teraz znow jest to samo ale sprzedawc po tamtych wydarzeniach boja sie kupowac paskow niepewnego pochodzenia ale napewno sa tacy co chca zarobic i sprzedaja badziew napisz mi na pw gdzie kupiles pasek
-
[ALL B5] Kierunek odkręcania śrubki do odpowietrzania
troszke by to trfalo i z cylinderka nie ucieklo by cale powietrze tak mozna bylo odpowietrzac w polonezie ale nie w audi nikomu tego nie polecam chyba ze ktos podczas hamowania chce nagle wcisnoc pedal do spodu a autko bedzie dalej jechalo
-
[B5 AFF] Podczas hamowania mocno biją hamulce
jesli tloczek sie zacina to znaczy ze klocek mocno trze o tarcze co zatym idzie po przejechaniu paru km kolo powinno byc gorace wiec sprawdz czy sie grzeje czy nie jesli nie to tarcze do toczenia albo do wymiany
-
[ALL] Czy nieodpowiedni rozmiar kół ma wpływ na pracę skrzyni multitronica ?
No niestety mamy drogi jakie mamy czyli wielkie koleiny i dziury jesli wpadasz w koleine ona Cie prowadzi i autko tak zwanie myszkuje na mniejszyk oponach np 16 tego niema poniewasz opona ladnie wchodzi w koleine i ma luz biedzy dwoma sciankami koleiny i niema myszkowania na 17np kolo juz nie ma takie sfobody i sie obija od scianek i taka to cala prawda tego ze w polsce 17 lub wyzej to praktycznie zerowy konfort jazdy wiem cos otym bo w lecie smigam na 17 zima 15 ale cos za cos wyglad a konfort kazdy wybiera co innego
-
[B6 AWX] W zimie nie działa na chwile wspomaganie
stary plyn albo pompa konczy swoj zywot
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
Witam Dywaniki przyszy material ok wyglad tez ok ale stopery za szeroko o jakies 2 mm ale male dlubanko i jest ok wiec jesli chcecie kupic od tego goscia podajcioe dokladny wymiar zaczepow bo jego katalog jakis lewy jest albo szwacz byl pijany heheh ale ogolnie ladnie sie prezentuja w aucie i material tez w wolnej chwili zrobie foto i zapodam
-
[ALL B5] Metaliczny dźwięk z przedniego zawieszenia
ale gdzie sie tluczez przodu stylu moze magiel ju zaczyna pukac albo gorne mocowanie amora
-
[ALL B5] Padnięta pompa czy maglownica ?
jesli wspomaganie cierzko chodzi i przy skrecaniu nic nie pyka z okolic kierownicy to pompa jest walnieta jesli zaczyna pykac to znaczy ze jest luz na maglu a pompa przy maksymalnym skrecie musi zawyc w kacu ma swoje lata
-
[ALL B5] Padnięta pompa czy maglownica ?
magiel do wymiany pierwsze oznaki jak chcesz regenerowac to jak najszybciej zeby mial ajka njmniejsze luzy bo posmigasz tak troche i bedziesz musial nowej szykac
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
vomit kupilem takie same heheh zobaczymy jak przyjda co sa warte
-
[ALL B5] Padnięta pompa czy maglownica ?
jesli nie masz luzu na kierownicy nic nie stuka nie pyka tylko piszczy i cierzej chodzi kierownica to na 100% pompa mozesz kupic albo zregenerowac zalerzy ile masz kasy.
-
[B5 AFN] Drżenie i buczenie układu wydechowego
mialem to samo na jalowym lewarek od zmiany biergow szalal i wszystko drzalo wymienilem poduchy skrzyni silnika i to samo wiec wziolem sie za wydech plecionka wydawala sie jak nowa ale wymienilem od tamtej pory spokoj i cisza ,nie wazne czy ladnie wyglada od srodka juz sie spsula i trzesie calym wydechem.odpal autko na cieplym i niech ktos przytrzyma wydech za katem jak troszke przestanie to tylko i wylacznie wina plecionki
-
[B5 AFN] Co zrobić z plecionką - jeszcze szczelna, ale druty popękane ?
wymien odrazu plecionke bo za jakis czas sie posypie i od nowa tyle samo roboty zeb wykrecic
-
[B5 ADP] Krzywa kierownica po ustawieniu zbieżności
przy ustawianiu zbierznoisci nie zblokowali kierownicy lub nie ustawili jej prosto i ustawili zbierznosc i taki efekt jedz niech poprawiaja kowale
-
[B5 1Z] Piszczenie klocków hamulcowych
ja zakladalem jurida i tez piszczaly slyszalem opinie ze jesli jest klocek twardy a tarcza mieka moga wystepowac takie objawi ja przejechalem szlifierka klocki lekko i jest cisza
-
[B5 1Z] Paląca sie kontrolka akumulatora po odpaleniu
na 99% regulator sam m ozesz wymienic koszt okolo 30 zl
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Witam czy te bedol pasowaly do mojej niuni kayaba Nr kat (351016) wpisywalem w jakims katalogu na necie i wyskaiwalo ze avant a ja mam Limuzyna i cena tez w miare dobra
-
[ALL B5] Tylne zawieszenie - stuki przenoszone na nadwozie
bardzo latwo sprawdzic czy to tuleja autko na kanal jak nie masz to lewarek odkrecis kolo niunia w gore i jakols lapke lub cos takiego i wlozyc miedzu belke a jej mocowanie i poruszac jak bedzie luz to na 100% tuleja do wymiany
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
fota sprzedaje ptrzedewszystkim chinola jak chcesz dobre ngk to pisz na pv a fote omijaj z daleka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wiem czy ja mialem pecha czy Lemfordera to straszna kiszka w tamtym roku wymienialem 2 wahacze gorne bo sie zaczely tluc kupilem 2 wahacze Lemfordera i po 1 miesiacu wybily sie tuleje z nich jak wyciagnolem je to powypadaly oddalem na gwrancje i dostalem odpowiedz ze auto mialo podczas uzytkowania tych wahaczy dzwona i dlatemu wahacze ulegly zniszczeniu zdenerwowalem sie troszke i kupilem znow tej samej firmy pojechalem do serwisu zeby mi wymienili i co po 1miesiacu znow to samo cos skrzypi itp pojechal do serwisu wyjeli i znow oddalem na gwarnacie z kwitem z serwisu ze auto nie mialo dzwonu itp na odpowiedz czekam juz 4 miesiace
-
[ALL B5] Tylne zawieszenie - stuki przenoszone na nadwozie
Witam mialem to samo i po wymianie tulejy tylnej belki cisza i spokoj
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
endriuu niechce kupywac z allegro chodzi mi o to czy brac kayabe zwykla standard czy jakols sport
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Witam zmieniam zawieszenie i amorki tez jakie bedol dobre do mojego silnika obnizona niunia o -30mm
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
strzala_123 jesli masz dolne ok to wymien tylko gorne
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Nadszedl czas i namnie dzis zakupilem Master Sporty zakladam w sobote i zobaczymy co bedzie