Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rayen79

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. rayen79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Witam, Moim zdaniem to wina albo zużytego paska albo pompa wody do wymiany. Często jest tak, że jak pompa wody nie jest na pasku rozrządu(w ADP nie jest, przynajmniej w modelu bez klimy...) to "mechooptycy", przy wymianie rozrządu, jej nie wymieniają... Sprawdź napięcie i stan paska napędzającego pompę wody... brecha w rękę i do dzieła - z kanału powinien być lepszy dostęp. Jak już będziesz robił rozrząd to przy okazji wymień wszystkie paski oraz pompę wody (SKF ~140pln), koszt niewiele wyższy a nie będziesz musiał kolejny raz rozbierać "noska" aby dostać się do pompy. Pozdro i powodzenia.
  2. Witam, Mam problem z tylnym zawieszeniem. Odgłos jakby dobijania zawieszenia do nadwozia występujący najczęściej na poprzecznych nierównościach typu dylatacje na mostach, przejazdy kolejowe czy inne uskoki na jezdni, również w momencie wjechania w jakąś zapadniętą/wystającą studzienkę. Dodam, że podczas jazdy po wybojach nic nie stuka i jest "idealna" cisza. Wymieniłem amortyzatory, osłony i odboje, łożyska, sprężyny(jedna była padnięta) etc. słowem prawie wszystko, co przyszło mi do głowy... Zostały jeszcze tuleje metalowo gumowe ale nie wiem czy to one mogą być przyczyną stuków. Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem? Będę wdzięczny za pomoc. Ps. Zaciski hamulców oraz klocki sprawdziłem, to nie to... Sprężyny i amorki dobrze siedzą, więc to odpada. Zapomniałem jedynie wymienić poduszek gumowych(pierścieni centrujących) ale wydawały się na jeszcze sprawne... Hmm chyba bez wymiany tulei się nie obejdzie - pocieszające jest to, że koszt zakupu niewielki:) Mam nadzieję iż mając do dyspozycji kanał, mnogość narzędzi i trochę czasu dam radę je sam wymienić... Dzisiaj kupiłem tuleje - Febi. W weekend, jeśli czas pozwoli, zabiorę się za ich wymianę. Napiszę czy coś się zmieniło w wyniku tej operacji... [31.03.2009] Już jestem pewien, że te stuki to te tuleje - po wymianie jak makiem zasiał, Chłopaki wymieniać i się nie oglądać-koszt niewielki a komfort z jazdy o niebo lepszy:) Teraz tłuką się wahacze z przodu z lewej strony:/ Jestem zły bo na lemkach zrobiłem 30k i się sypią - wymienię teraz na MS i tak polecą szybko ale są znacznie tańsze...
  3. Witam wszystkich Audi Maniaków;) Za dwa tygodnie odbieram A4 B5 1.6 102KM 95' i już się doczekać nie mogę :drool: Do teraz jeżdżę Audi 100 C2 E5 2.0 Diesel 83' i nadszedł najwyższy czas na zmiany ;( Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.