Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaro1370

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak wpisuje literę np Z to na ekranie jest ona przedzielona przez środek pionowa pustą kreską. Z podzielone na dwie części i system nie wie co to za litera .Czy trzeba wyczyścić touchpad od środka żeby działał poprawnie? Audi Q5 z 2019 roku
  2. Kupiłem te symulator przycisku z ali i po 4 miesiącach się zepsuł, brak ustawień zawieszenia błąd czujników parkowania tył po zdemontowaniu wszystko działa.
  3. Ma pytanie jak w aucie audi q5 mam koła letnie 21 cali zimowe 20 cali to jaki rozmiar ma miec koło zapasowe
  4. jaro1370 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Co jest przyczyną tego dzwięku Sprawdzone prowadnice ,klocki ,silnik i dalej tak wyje lewa i prawa strona ?
  5. jaro1370 odpowiedział(a) na Hanurabi temat w 2.0T
    Te 8.5 to normalka przy 200ps tipie i quattro. Nie ma bata zeby bylo lepiej. Przestan poprostu ogladac te filmiki z youtube gdzie maja po 6.8 sek. Te auta na bank maja po 250ps+ i kolo 380nm. Ciekawi mnie dlugo to wszystko pojezdzi bezawaryjnie po takim programie. Druga sprawa ze mierza to jakimis specajnymi urządzeniami. Ty niz wlaczysz ten twoj stoper potem nacisniesz stop to juz tracisz z pol sek. Ja mam 240ps i 330nm tez tip i q, najelpszy czas co zmierzylem to 7.5sek. Takze zalej temu swojemu audi dobry olej wymien co trzeba w 2.0tfsi i jezdzij dalej a jak musisz to zrob dobry program. Pozdro
  6. jaro1370 odpowiedział(a) na wysopjz temat w 2.0T
    Odkrecanie korka czy wyjecie bagnetu w silniku, ktory posiada odme bedzie powodowalo drgania i szarpanie silnikiem.Ostatnio przyjechali znawcy ogladac moje i tez chcieli mi wcis w buty ze mam zepsute auto odkrecajac wlasnie korek oleju. Nawet jechali do mechanika i sie zdziwli
  7. jaro1370 odpowiedział(a) na jaro1370 temat w 2.0T
    Dla zainteresowanych kupilem ten filtr i zalozylem. Cudow sie nie spodziewalem i tez nic szczególnego sie nie zmienilo. Troche lepszy, głębszy dzwiek przy wysokich obrotach i wydaje mi sie ze troche tak jakby lzej sie zbiera. W niskich predkosciach obrotowych bez zmian. Reakcja na gaz bez zmian pozdrawian
  8. jaro1370 opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam, a4 b7 2.0tfsi quattro i tip zrobiony program na 240ps i 330nm. Znalazlem sportowy filtr powietrza na internecie marki pipercross i mysle czy by go nie kupic. Mial to ktos w tym silniku ? Jakie opinie ? Oplaca sie kupic ? Jeszcze jedno pytanko, ile wam pali to auto ? Ja jak jezdze normalnie to kolo 10l na komputerze, za jakies 100zl robie 200km przy normalnej jezdzie i obecnych cenach paliw. Miesci sie to w normie ? Pozdro
  9. jaro1370 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, a4 b7 2.0tfsi quattro i tip zrobiony program na 240ps i 330nm. Znalazlem sportowy filtr powietrza na internecie marki pipercross i mysle czy by go nie kupic. Mial to ktos w tym silniku ? Jakie opinie ? Oplaca sie kupic ? Jeszcze jedno pytanko, ile wam pali to auto ? Ja jak jezdze normalnie to kolo 10l na komputerze, za jakies 100zl robie 200km przy normalnej jezdzie i obecnych cenach paliw. Miesci sie to w normie ? Pozdro
  10. Ten aligator to jakis dobry tuner ? Mam 2.0tfsi tip i quattro. Jak cena by byla dobra,gosc sprawdzony, termin na dniach to sie pisze. Jaka jest znizka, ile % ? Pozrdo
  11. Witam, mam a4 b7 2.0tfsi bwe, tiptronic w quattro. Chcialbym zczipowac to auto na okolo 230 ps i 340nm tak zeby bylo bezpiecznie dla skrzyni i silnika. Obecnie w aucie zrobilem rozrzad, oleje w skrzyni i silniku, filtry, konwerter na nowy oryginalny, rozrzad pasek i lancuch, swiece dv i n80. Auto ma 210k przebiegu jedzie dosc spoko, mierzylem ma Miedzy 8-8,5sek do 100km/h czyli raczej standard. Zalezy mi na wiekszym momecie w niskim zakresie obrotów i ogolnie lepszym przyspieszeniu. Bedzie odczuwalny taki przyrost jak napisalem powyzej ? Gdzie zrobic chipa na slasku ? Nalepiej w okolicach wodzislawia śl, slyszal ktos o firmie tmw electronic ? Dzwonilem i chca 1000zl za chip z chamownia, wydaje mi sie ze to dobra cena ? W aucie zastanawia mnie jedna rzecz, jezdze juz tym niecaly rok i w czasie jazdy jak dodam i odpuszcze gazu slychac dzwiek takiego jakby syczenia z turbo cos jakby blow off. zmienilem ten dv na poprawiony i dalej to samo, moj mechanik poogladal te przewody co ida z turbo, wszystko jest szczelne suche i ogolnie ok. Auto tez jedzie normalnie tylko jest ten dzwiek. Tak ma byc ? Olac to i chipowac czy cos z tym robic ? Co myslicie, pozdrawiam.
  12. jaro1370 odpowiedział(a) na jaro1370 temat w 2.0T
    Może cie to zdziwic ale.....................................................................................................w sklepie motoryzacyjnym
  13. Ma ktos pomysl jak wybic srobe z tulei tylnego wachacza ? Caly dzien trzaskania mlotkiem namaczania wd40 i nie chce sie ruszyc ani mm. Wiem ze idzie ja zagrzac ale nie chce wymieniac tulei wachacza tak samo nie chce jej ukrecic przedluzka. Pozdro
  14. Witam moze mi ktos powiedziec czemu po montazu pro kita w b7 zawieszenie 1be auto podnioslo sie z 67 z tylu na 68 ? Felga 19 myslalem ze bedzie kolo 66-65. Ulozy sie to po jakims czasie ? Jeszcze na tym nie jezdzilem ake troche lipa, bo mialo sie obnizyc a nie podniesc. Sprezyna w porownaniu do 1.be okolo 2cm krotsza. Zawias dobieralem pod naciski na osie z tabliczki pod silnikiem te eibachy maja takie samo albo troche mniejsze nie pamietam dokladnie. Pozdro
  15. jaro1370 odpowiedział(a) na jaro1370 temat w Audi A4 B6/B7
    Okej dzieki koledzy, na stronie eibach znalazlem tez fajny filmik jak dobrac dystanse polecam obejrzec zaonteresowanym wszystko wyjasnia. A czy do dystansu 8mm nie trzeba pierscienia centrujacego czy jeszcze wystartczy to z piasty ? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.