Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip tuning 2.0tfsi ślask


jaro1370

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam a4 b7 2.0tfsi bwe, tiptronic w quattro. Chcialbym zczipowac to auto na okolo 230 ps i 340nm tak zeby bylo bezpiecznie dla skrzyni i silnika.  Obecnie w aucie zrobilem rozrzad, oleje w skrzyni i silniku, filtry, konwerter na nowy oryginalny, rozrzad pasek i lancuch, swiece dv i n80. Auto ma 210k przebiegu jedzie dosc spoko,  mierzylem ma Miedzy 8-8,5sek do 100km/h czyli raczej standard. Zalezy mi na wiekszym momecie w niskim zakresie obrotów i ogolnie lepszym przyspieszeniu. Bedzie odczuwalny taki przyrost jak napisalem powyzej ? Gdzie zrobic chipa na slasku ? Nalepiej w okolicach wodzislawia śl, slyszal ktos o firmie tmw electronic ? Dzwonilem i chca 1000zl za chip z chamownia, wydaje mi sie ze to dobra cena ? W aucie zastanawia mnie jedna rzecz, jezdze juz tym niecaly rok i w czasie jazdy jak dodam i odpuszcze gazu slychac dzwiek takiego jakby syczenia z turbo cos jakby blow off. zmienilem ten dv na poprawiony i dalej to samo, moj mechanik poogladal te przewody co ida z turbo, wszystko jest szczelne suche i ogolnie ok. Auto tez jedzie normalnie  tylko jest ten dzwiek. Tak ma byc ? Olac to i chipowac czy cos z tym robic ? Co myslicie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym robił u Aligatora w Katowicach.

Zawsze tam robiłem i auta setki tys. Km zrobiły bez awarii.

Edytowane przez GRADIENT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...