Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania silnika


wysopjz

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 b7 2.0 tfsi , występują mocne drgania silnika na jałowym biegu . Gdy dodaje gazu czuć wibracje na fotelu kierowcy , kierownicy . 

Wymienione poduszki silnika , sprawdzony wydech czy nie dotyka podłogi . 

Ostatnio pojawiły sie wycieki oleju , oraz dziwne zachowanie podczas odkrecenia korka od oleju . Silnik szarpie , dławi się , mocno zasysa korek na rozgrzanym ciężko odkręcić. Załączam filmik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odma do wymiany wraz z dwoma plastikowymi przewodami lub można w ogóle wywalić odmę i zastosować tzw odma delete.Jeśli po wymianie odmy i przewodów nadal będzie bujało silnikiem to masz jeszcze gdzieś nieszczelność i zasysa lewe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze gdy odkrecasz korek na odpalonym silniku i szarpie itd to normalne bo dostaje lewego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes z obornik slaskich i bedziesz kiedys we wro to sie mozemy ustawic i porownamy te Twoje wibracje do moich ? w auci jest kilka rzeczy, ktore moga powodowac wibracje na biegu jalowym i to nie tylko poduszki. ja sie z to zabieram jak jez do srania bo poduchy tez mam nowki i problem nadal pozostal. mam pare pomyslow ale to grubsza rozkmina :D

Edytowane przez KubiaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2018 o 23:30, Hołowczyc20 napisał:

Odma do wymiany wraz z dwoma plastikowymi przewodami lub można w ogóle wywalić odmę i zastosować tzw odma delete.Jeśli po wymianie odmy i przewodów nadal będzie bujało silnikiem to masz jeszcze gdzieś nieszczelność i zasysa lewe powietrze.

Tak jak kolega daglas pisze objaw raczej normalny. Ja mam nowe odme i objawy takie same. (weze tez zmienialem). Skoro wyciaga bagnet to wlasnie dostaje lewe powietrze do skrzyni korbowej , right ? ECU potrzebuje chwili zeby dolac paliwa i wyrownac AFR : > stad bujanie przez chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrecanie korka czy wyjecie bagnetu w silniku, ktory posiada odme bedzie powodowalo drgania i szarpanie silnikiem.Ostatnio przyjechali znawcy ogladac moje i tez chcieli mi wcis w buty ze mam zepsute auto odkrecajac wlasnie korek oleju. Nawet jechali do mechanika i sie zdziwli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...