Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. mozesz kupic bosala ale jest troszke drogi 320zł Nr kat 105-161
  2. dzieki za pomoc problem rozwiazalem wczoraj ,przyczyn bylo pare 1 jarzmo kupione w IC bylo wieksze niz powinn klocek obejmowal pol tarczy,2odpowietrzniki w zaciskach tylnich nie trzymaly plynu lekko sie saczylo, tak na marginesie straszna padaczka z tym po odkreceniu kilku krotnym gwint sie wyrabia i juz po zacisku musialem gwintowac i cos dorabiac,3 przewod hamulcowy byl pekniety ten stalowy czy to aluminiowy ale nie widac bylo bo pekniety byl w tej gumie co trzyma go przy samochodzie,wszystko uszczelnilem i udalo sie odpowietrzyc leko trzyma prawe kolo ale zajme sie tym w poniedzialek
  3. plyn wyciekal powoli ale caly czas dolewalem, plyn jaki dolewalem to dot-4 ,uklad odpowietrzalem caly poszlo mi 2l plynu przy odpowietrzaniu i nie przeszlo mu
  4. Witam, mam bardzo dziwny problem z hamulcami a mianowicie dzisiaj wymienialem klocki i jarzma i gmy od zaciskow tylnych,wszystko poszlo ok wymienilem odrazu plyn hamulcowy tak jak bylo opisane na forum odpowietrzylem tylne zaciski, ale pedal hamulca wpada mi caly czas do podlogi na zimni po nacisnieciu 3 razy robi sie twardy ale jak odpale i nacisnie to wpada pompuje robi sie twardy i powoli znow spada,nigdzie plyn nie wycieka wszystko jest zlozone ok nie dopuscilem zeby w zbiorniczku zabraklo plynu calyy czas sprawie max byl,rece mi opadaja bo juz nie wiem co moze byc wczesniej bylo ok, przeczytalem na google ze trzeba odpowietrzyc pompe abs czy to prawda,moze ktos spotkal sie juz z czyms takim
  5. Somes zebys sie nie zdziwil a te 2.5 to chyba juz na emeryture musialo isc ze objechales
  6. masz nie masz ale jak na takie mody to szalu nie ma
  7. gratulacje :good:
  8. szalu nie ma mi to wyglada na serie praktycznie, byles na chamowni albo cos takiego
  9. jesli spelnia normy wagane to loje go
  10. w IC po wklepaniu numerka wyskakuje im 10 roznych filtrow a roznice sa w srednicy i wysokosci
  11. mam ten sam problem w tylnym lewym kole jakby cos latalo,wymienilem lozyska klocki jarzma sa ok tuleje belki amory odboje i dalej to samo przejrze w wolnej chwili blachy ktore sa pod tlumnikiem moze one gdzies ocieraja czy cos bo juz sam nie wiem co moze byc
  12. tak jak koledzy gorny najszybciej padaja
  13. mieli slabego kompa, czujnik trzeba prawidlowo ustawic i skasowac blad jedz do innego mechaniora koszt to okolo 80zł a na przyszlosc zakup sobie vag z allegro za 100zł i zaoszczedzisz duzo na tego typu pierdolach
  14. prawdopodobnie jest zapowietrzony caly uklad hamulcowy a przy okazi sprawdz przepustowosc przewodow hamulcowych i tloczki czy nie sa zapieczone
  15. stawiam na synchronizatory,zapewne juz niezle spompowales sie z kasy a wymina synchronizatorow tez nie jest tania wiec radze poszukaj uzywana skrzynie i cie szie z jazdy skrzynia okolo 800zl +wymiana 300zł i zabierz auto od Tych kowali
  16. sorki ze tak dlugo ale nie mialek kiedy zajerzec do garazu wieczorem Ci p[odam wymiary
  17. wina lerzy w opanach lub felgach moze jezdziles na gorszych ale napewno na zawieszeniu wielowahaczowym???sprawdz jeszcze amorki z przodu i zawieche
  18. dokladnie forum peka od tego typu tematow
  19. na 99% wywazk kola i powinno byc ok jak nie to opony lub felgi do bani duzo jest na ten temat wystarczy
  20. niezly kolo
  21. sam robilem takis ciagacz a wymiary itp wziolem z tuleji ktora wczesniej kupilem ,czyli zmiesz jaka asrednice ma tuleja i wez okolo 1cm wieksza rure dlugosc rury okolo 4 cm ma byc dluzsza niz tuleja jeden koniec rury trzeba zaspawac jakals gruba blacha lub cos takiego i na srodku przewiercic dziure,musisz kupic srube jakols wzmacniana nie pamietam jaki rozmiar jest ale musi przechodzic swobodnie przez tujele i dosyc duza podkladke ja skozystalem z podkladki od kosiarki mocowanie noza i sciagacz gotowy, przy wyciskaniu tulejki bedziesz musial obciac kolniesz tuleji bo jest szerszy od samej tuleji i nie wejdzie Ci w rure a przy wciskaniu niema juz tego problemu,jak dam rade to podam Ci jutro szczegulowe wymiary rury itp.
  22. mozliwe, jak tak to przepraszam
  23. Mylisz troszke pojecia z tego co napisales wychodzi nato ze lubisz palacic za co nie powinienes wiec jak bedziesz jechal przez A4 A1 to powiedz ze chcesz umiescic taka oplate jak tir bo Cie stac [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 14:31_________________________________________________mnie stac zeby zaplacic te 30 czy 40zł za to ze przejade A4 ale po co jak powinienem zaplacic 50% mniej
  24. a w jaki sposob moga zaprotestowac, sam smigam motorem od 2 lat i niby czemu mam placic tyle samo co uzytkownicy osobowek moj motor wazy 180kg + ja to wychodzi jakies 250kg a przecietna osobowka ??? i niby tak samo niszczy sie nawieszchnia Pozatym lekarze pielegniarki jak protestuja odchodza od luzek itp tirpowcy blokoja drogi to co my mamy petycje napisac ktora pojdzie do kosza
  25. bardzo znana firma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.