Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Czy idzie to wystarczająco dobrze jak na zestawienie podane w temacie? (AFN + wtryski 216 + program + wycięty katalizator) :cool1:

Dodam tylko że skrzynia automatyczna i jak widać na poniższym filmiku lekki uślizg na starcie...

http://www.fotosik.pl/video/493d4c16890e4126.html

Proszę o ocenę znawców :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalu nie ma mi to wyglada na serie praktycznie, byles na chamowni albo cos takiego

ales dowalil jak seria ma 9s do 100km/h to ja mam 3boxy i elektryczne turbo :wallbash:

ps.calkiem przyjemnie jezdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodyy widze pojęcie ma o grzebaniu w silniku i ecu jak ja o świecie podwodnym :naughty:

tak czy siak 2.5tdi objeżdża :wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 17:38_________________________________________________autko hamowane nie było z racji tego że to automat i nie będę obciążał skrzyni bo i tak się teraz w dupe nadostaje :decayed:

poza tym kolego seria ma 12s do 100km/h w manualu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas... takie rzeczy to tylko Dynosoft Wrocław :notworthy: :gwizdanie:

Petara... dmuchać będzie BRD ale najpierw FMIC bo szkoda tego coolera gotować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski 216ki i 230ki również mozesz załatwić na forum golfa u użytkownika Cowboy w ciagu 2tyg masz nówki

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

Somes patrz na alegro tydzień temu był Fmic za 360zł taki jak z respektu 18cm i nikt nie kupił, ja swojego wyrwałem za 270zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

żartujesz chyba :shocked: :shocked: , w zyciu przy takiej niskiej mocy , automat jest lipa :no: , chyba że Somes ma DSG wtedy to wszystko prawda :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja albo kupię całość tj; fmic wraz z orurowaniem i sam założę albo oddam przy następnej wizycie do zrobienia to chłopakom z Dyno :wink4:

Iverson automat to kwestia gustu :wink4:

DSG? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

żartujesz chyba :shocked: :shocked: , w zyciu przy takiej niskiej mocy , automat jest lipa :no: , chyba że Somes ma DSG wtedy to wszystko prawda :tongue4: :tongue4:

No nie wiem jakos miałem takie odczucia tyle ze w przypadku 2 golfówII w benzynce 1.6 heheheh ale to inna epoka :polew: :polew: Jak kiedys znajde u siebie jakiegos A4 automata to porównam z serią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolony i zobaczymy jakie obciążenie ta skrzynia wytrzyma :wink4:

Lukas co do cennika to musisz się pytać Dynosoftu bo nie wiem :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas... takie rzeczy to tylko Dynosoft Wrocław :notworthy: :gwizdanie:

Petara... dmuchać będzie BRD ale najpierw FMIC bo szkoda tego coolera gotować :wink4:

nie wiem po co ci turbo BRD bez pompy 11, końcówek wtrysków 0,230mm,FIMIC, mocniejszego sprzęgła to nie ma sensu.............nie wspominając już że masz automatyczną skrzynie biegów przy której jakieś 160km/330-340Nm to i tak już jest maskra.........jak dla ciebie to turbo AWX/AVF + FIMIC +kolektor ssący od AWX/AVF+ korekta i módl się by twoja skrzynia to wytrzymała

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek a czyż nie napisałem kilka postów wcześniej że pompka też idzie do wymiany? :cool1:

skrzynia padnie? ok.. to wtedy wsadzę nową lub manuala z mocniejszym sprzęgłem :good:

nie będzie tu nic nie przemyślanego wszystkim zajmować się będą chłopaki z wrocławskiego Dynosoftu więc jeżeli ja się nie martwię to Ty tym bardziej nie powinieneś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek a czyż nie napisałem kilka postów wcześniej że pompka też idzie do wymiany? :cool1:

skrzynia padnie? ok.. to wtedy wsadzę nową lub manuala z mocniejszym sprzęgłem :good:

nie będzie tu nic nie przemyślanego wszystkim zajmować się będą chłopaki z wrocławskiego Dynosoftu więc jeżeli ja się nie martwię to Ty tym bardziej nie powinieneś :wink4:

Nie martwię się .....chciałem tylko doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...