-
[B5 ADP] Wyłączający się wzmacniacz
oki dzięki za odp, zobaczymy czy coś pomorze [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 17:56_________________________________________________i mieliście racje odkręciłem wzmacniacz, wszystko wyczyściłem, złożyłem i na razie jest git jeszcze raz dzięki
-
[B5 ADP] Wyłączający się wzmacniacz
taki cieniutki kabelek mi się urwał (chyba masa) jak wyciągałem coś z bagażnika wiec to skręciłem a nie zlutowałem, ale wzmacniacz wyłączał się jeszcze przed tym
-
[B5 ADP] Wyłączający się wzmacniacz
a ma to jakieś znaczenie jak urwała mi się masa, nie miałem jak zlutować to skręciłem ?? zobaczę czy nic tam nie lata :>
-
[B5 ADP] Zerwana guma tłoczka
mhm, dzięki za odp, zobaczymy jak to zrobię
-
[B5 ADP] Wyłączający się wzmacniacz
co mam ???? spisać ze wzmacniacza te pierdołki jo ? wszystko ustawiłem na połowę bo było na maksa, nic nie dalo dalej się wyłącza
-
[B5 ADP] Wyłączający się wzmacniacz
Witam, od pewnego czasu jak zrobię trochę głośniej wyłączają mi się przednie głośniki które są podpięte pod wzmacniacz, na wzmacniaczu zapala się czerwona dioda zamiast żółtej. Co to jest przeciążenie wzmacniacza?? wcześniej moglem słuchać na ok 50 na radiu a teraz wzmacniacz wyłącza się przy ok 35
-
[B5 ADP] Notorycznie wysiadające przeguby
to będę musiał odchudzić portfel i kupić droższe, wymienię i zobaczymy ile pośmiga [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 14:31_________________________________________________jakie polecacie??
-
[B5 ADP] Zerwana guma tłoczka
mhm a zerwana gumę mam z prawej strony a ściąga tez na prawo czyli tłoczek musi jakoś mocniej wychodzić
-
[B5 ADP] Notorycznie wysiadające przeguby
wiem jak przegub puka a co do tych przegubów to nie znam firmy bo kupowałem w sklepie i nie interesowałem się firmą. Rzeczywiście osłony są walnięte bo sprawdziłem , czyli co syf mi sprzedają ?? bo koło 100 płaciłem
-
[B5 ADP] Notorycznie wysiadające przeguby
witam mam pytanie czy przez wybite poduszki skrzyni lub cos innego jest mozliwe ze co chwile siada mi lewy przegub ?? wymienialem juz ze 3 ,
-
[B5 ADP] Zerwana guma tłoczka
oki dzieki za odp
-
[B5 ADP] Zerwana guma tłoczka
wiem ze musze to wymienic, ciekawe czy to cos da
-
[B5 ADP] Zerwana guma tłoczka
witam mam pytanie czy przez naderwana gume tloczka prawego przedniego, przy hamowaniu samochod moze sciagac na prawo?? najczesciej po deszczu,, ma to jakis zwiazek??
-
[B5 ADP] Przetopiona izolacja kabli
dzięki, będę się bawił, pozdrawiam
-
[B5 ADP] Przetopiona izolacja kabli
witam mam problem z wiązka elektryczna w progu przy drzwiach kierowcy, widać że są tam stopione przewody, te kostki przy lewej nodze też są takie zaśniedziałe (możne dlatego cały czas mi się abs pali?) i mam pytanie czy warto się zabierać samemu do takiej roboty czy jak rozetnę tą wiązkę to mi się posypie i się pogubię?
MALIN-PL
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta