Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
w wolnej chwili zrobie foty bo znalazlem nowe rozwiazanie na tol sprezynke calkwity koszt to okolo 1zł
-
[ALL B6] Zmieniłem Amory i...
moglo sie podniesc wiec wszystko ok
-
[ALL B5] Kamoka , zawieszenie przód .
cena mowi gdzie saa robione
-
Strefa Śmiechu
A to się popisał
-
[ALL] Rozmiar opon a ewentualne odszkodowanie
jesli opony nie bedol lyse itp to napewno nic takiego nie bedzie mialo miejsca
-
[ALL B5] Wyłączenie immo- problem z odpaleniem, brak iskry
dokladnie jak camel88 napisal pastyla do przelozenia i powinno smigac
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
Moze tloczek sie blukoje i nie zawsze odbija i trzyma tarcze , podnies autko i nacisnij pare razy hamulec i sprawdz pozniej czy kolo sie swobodnie obraca jak nie to zacisk do czyszczenia.
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Roznia sie cena w dziale uklad wydechowy jesl ladnie wszystko opisane co mozna wlozyc zamiast kata wystraczy poszukac.
-
[B5 AFN] ABS włącza się przy 120km/h
czujniki absu do sprawdzenia
-
[B5 AHU] Metaliczne stuki przy zimnym silniku
to klekot wiec nic nie boj tylko tak jak wczesniej napisal Spetnaz oliwa musi byc i bedzie smigal
-
[ALL B5] Podłączenie alarmu
Witam Poszukaj na elektrodzie zamieszczalem tam schemat podlaczenia alarmu krok po kroku ja bede mial chwile to poszukam linku.
-
[ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
nie zakladales tematu wiec mozes zamknac .....
-
Prośba o głos w rankingu
- [ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
Bulik niemasz zielonego pojecia o niczym co drugi pseldo mechnik odpowietrza hamulce na zgaszonym silniku i to jest blad wiec kolega mogl to samo robic i na zgaszonym motoze ma twardy pedal a jak odpali to zaraz robic sie mieki,wiec zachowaj swoje porady. A co do tej slomy przykro mi ze pani w podsatawowce stwierdzila takol anomalie u Ciebie i probujesz wytlumaczyc sobie ze nie jestes sam- [ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
odpowietrzales na zgaszonym silniku??? autko musi byc odpalone i zaczynaj od tylnego prawego kola, sprawdz czy napewne nigdzie nie przecieka plyn wytrzyj wszystko i niech ktos pompuje a ty sie przygladaj czy nigdzie nie kapnie chociarz odrobinka, ja tak mialem i zmarnowalem 3 dni na odpowietzranie i 5l plynu bo odpowietrznyk z tylu nie trzymal i zasysal powietrze.- [LUBLIN] Regeneracja maglownicy.
bylo juz troszke na ten temat ,w lublinie podobno dobrze regeneruja na szkolnej ale czy to prawda, poszukaj na forum od kogo klubowicze kupowali na allegro i swoja odsylali.- [ALL] Uwaga, "chińskie" Turbiny !!!
Panowie wczoraj dzwonilem do zjanomego ktory sprzedaje turbawki i na rynku pojawily sie wszelkiej masci chinskie turbiny ktorych nieda sie odroznic od or, jedyna roznica to material ale bez miernikow czy jak to sie tam nazywa nie mozna stwierdzic co jest co, jedna firma z .... zamowila bardzo duzo tych turbin i zalecila chinolom poprawki zeby nikt niemogl stwierdzic ze to chinol i podobno bardzo dobrze im to wyszlo- [B5 AJM] Rozrusznik-pytanie
z kazdego 1.9 tdi podejdzie rozrusznik do Ciebie- [B5 AAH]Spaliła się druga pompka centralnego zamka- jakie mogą być przyczyny?
nieszczelnosc w ukladzie centralnego lub wilgoc- [B6 AWX] Brak napięcia na świecach żarowych
sprawdz przekaznik pykac moze ale tam sa styki i mogly zasniedziec i nie ma polaczenia- [B6 AVF] Napinacze i rolki paska rozrzadu+paska akcesoriów (alter,wspomaganie,klima)
jesli jestes na 100% pewien ze nie 2mas i poduchy sa ok to nalerzy sprawdzic cay wydech,jak kupilem swoja niunie nic takiego nie bylo dojechalem do polski i co jakis czas drazek zmiany biegow itp latao jak glupie wiec rozebralem skrzynie 2mas byl ok poduchy wymienilem i tez nic okazala sie plecionka i 2 wieszaki w szoku bylem ze takie pierduly moga powodowac takie drgania.- [B5 AFB] Który zestaw rozrządu wybrać 2.5 TDI ?? pilne
paski contitech albo gates co do rolek napinaczy to tylko i wylacznioe skf z dobrego zrudla ina to badziew dla oszczendych- [ALL B5] Po regeneracji turbiny - rady
czyzby nastepny mechani "turbinie trzeba dotrzec i rozruszac" przykazania i jak byla dobrze zregenerowana bedzie smigala- [ALL] Uwaga, "chińskie" Turbiny !!!
wyglada na or- [B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
kupie cale wtryski a zakladaniem itp zajmie sie zapewne Rogal przy chipsie - [ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona