Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. w wolnej chwili zrobie foty bo znalazlem nowe rozwiazanie na tol sprezynke calkwity koszt to okolo 1zł
  2. moglo sie podniesc wiec wszystko ok
  3. cena mowi gdzie saa robione
  4. A to się popisał
  5. jesli opony nie bedol lyse itp to napewno nic takiego nie bedzie mialo miejsca
  6. dokladnie jak camel88 napisal pastyla do przelozenia i powinno smigac
  7. Moze tloczek sie blukoje i nie zawsze odbija i trzyma tarcze , podnies autko i nacisnij pare razy hamulec i sprawdz pozniej czy kolo sie swobodnie obraca jak nie to zacisk do czyszczenia.
  8. mlodyy odpowiedział(a) na Fergun temat w 1.9TDI
    Roznia sie cena w dziale uklad wydechowy jesl ladnie wszystko opisane co mozna wlozyc zamiast kata wystraczy poszukac.
  9. czujniki absu do sprawdzenia
  10. to klekot wiec nic nie boj tylko tak jak wczesniej napisal Spetnaz oliwa musi byc i bedzie smigal
  11. Witam Poszukaj na elektrodzie zamieszczalem tam schemat podlaczenia alarmu krok po kroku ja bede mial chwile to poszukam linku.
  12. nie zakladales tematu wiec mozes zamknac .....
  13. Bulik niemasz zielonego pojecia o niczym co drugi pseldo mechnik odpowietrza hamulce na zgaszonym silniku i to jest blad wiec kolega mogl to samo robic i na zgaszonym motoze ma twardy pedal a jak odpali to zaraz robic sie mieki,wiec zachowaj swoje porady. A co do tej slomy przykro mi ze pani w podsatawowce stwierdzila takol anomalie u Ciebie i probujesz wytlumaczyc sobie ze nie jestes sam
  14. odpowietrzales na zgaszonym silniku??? autko musi byc odpalone i zaczynaj od tylnego prawego kola, sprawdz czy napewne nigdzie nie przecieka plyn wytrzyj wszystko i niech ktos pompuje a ty sie przygladaj czy nigdzie nie kapnie chociarz odrobinka, ja tak mialem i zmarnowalem 3 dni na odpowietzranie i 5l plynu bo odpowietrznyk z tylu nie trzymal i zasysal powietrze.
  15. bylo juz troszke na ten temat ,w lublinie podobno dobrze regeneruja na szkolnej ale czy to prawda, poszukaj na forum od kogo klubowicze kupowali na allegro i swoja odsylali.
  16. Panowie wczoraj dzwonilem do zjanomego ktory sprzedaje turbawki i na rynku pojawily sie wszelkiej masci chinskie turbiny ktorych nieda sie odroznic od or, jedyna roznica to material ale bez miernikow czy jak to sie tam nazywa nie mozna stwierdzic co jest co, jedna firma z .... zamowila bardzo duzo tych turbin i zalecila chinolom poprawki zeby nikt niemogl stwierdzic ze to chinol i podobno bardzo dobrze im to wyszlo
  17. mlodyy odpowiedział(a) na KIKO80 temat w Audi A4 B5
    z kazdego 1.9 tdi podejdzie rozrusznik do Ciebie
  18. nieszczelnosc w ukladzie centralnego lub wilgoc
  19. sprawdz przekaznik pykac moze ale tam sa styki i mogly zasniedziec i nie ma polaczenia
  20. jesli jestes na 100% pewien ze nie 2mas i poduchy sa ok to nalerzy sprawdzic cay wydech,jak kupilem swoja niunie nic takiego nie bylo dojechalem do polski i co jakis czas drazek zmiany biegow itp latao jak glupie wiec rozebralem skrzynie 2mas byl ok poduchy wymienilem i tez nic okazala sie plecionka i 2 wieszaki w szoku bylem ze takie pierduly moga powodowac takie drgania.
  21. paski contitech albo gates co do rolek napinaczy to tylko i wylacznioe skf z dobrego zrudla ina to badziew dla oszczendych
  22. czyzby nastepny mechani "turbinie trzeba dotrzec i rozruszac" przykazania i jak byla dobrze zregenerowana bedzie smigala
  23. kupie cale wtryski a zakladaniem itp zajmie sie zapewne Rogal przy chipsie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.