Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN ] Blad 542 i 575 ????
Witam. Wracajac do domu chcialem lekko przegonic niunie i na trzecim biegu kolo 3 tys obrotow szarpnelo autem dwa razy i przestal przyspieszac, podlaczylem vag i wyszly takie bledy 542 i575 po skasowaniu za chwile pojawil sie znow 575 jakas nieszczelnosc w dolocie czy oco moze chodzic ?????
-
[B5 AJM] Problem z paliwem nie odpala
ILESAND czytaj uwaznie silnik AJM. Juz zrobione pompa paliwa chodzila w zbiorniku tylko podawala strasznie male cisnienie , wysmienilem na jakis zamiennik i juz wszystko jest ok .Tylko pytanie panowie i panie na wkladzie pompy byly jakies numery niby oryginalu ale wpisywalem na google i wyskakiwalo ze ta pompa jest od audi a8 4.2 benzyna , pytalem w IC i nie maja takiej pompy
-
[B5 AFN] Stukotanie w silniku - filmik do diagnozy
To raczej nie wtryski umnie w afn jest to samo wtryski wymienione a dzwiek pozostal chyba to szklaneczki domagaja sie wymiany .
-
[B5 AJM] Problem z paliwem nie odpala
Witam. Mam maly problem z niunia , przed wczoraj zaczela szarpac przy przyspieszaniu na kazdym biegu,podpiolem vaga zero bledow logi na moje oko byly ok , wiec profilaktycznie wymienilem filtr paliwa po zalozeniu nowego auto odpalilo i po chwili zgaslo , niezalewalem filtra paliwa ropa bo nigdy tak nie robilem i zawsze bylo ok teraz niunia niechce odpalic odkrecilem filtr paliwa a tam zero ropy o co chodzi,pompa paliwa padla??? Zauwazylem ze na przewodzie zailajacym jest jakis zawor j do ktorego jest wtyczka potpieta to jakis elektro zawor czy co . W niedziele mam wracac do polski a tu d*pa kurde.
-
Muzyka w naszych autkach
Maciek80 swoja wypowiedzia wlasnie podsumowales znajomosc hh, moze i dla ciebie ten pajac tede wniusl cos do hh ale prawda jest taka ze to zwykly pajac wyglodajacy jak wiepsz ubierajacy sie jak wielki raper a to zwykle zero na pw przesylam Ci historie hh poczytaj doksztalc sie a pozniej i moze przestaniesz wypisywac bzdury ze tede cos wniosl do polskiego hh.
-
[ALL B5] Prowadnice z jarzma zacisku tył
jarzma trw okolo 200zł zaciski nowe 350zl za sztuke mozesz tez trafic na allegro uzywke jarzmo + zacisk za 150zł w dobrym stanie
-
[ALL B5] Półośki z B5 do B5
nie w ajm sa wieksze przeguby zewnetrzne a jakie sa wewnetrzne to nie wiem
-
[B5 AJM] Sprzęgło do AJM czy dobre mi dobrali w sklepie???
w afn tarcza sprzegla ma sprezynki a ajm niema
-
Strefa Śmiechu
bylo juz
-
[B5 AJM] Sprzęgło do AJM czy dobre mi dobrali w sklepie???
Sprzeglo luka do twojej furmanki 623 2513 00 623 3092 00 to jest do b6 1.9 130kucy
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Nie
-
[ALL B5] tarcze nacinane nawiercane, jakie polecacie?
jaka cena ???? oczywiscie niesmigane
-
[B5 AFN] Drżenie lewarka i całego samochodu 1500-2300 obr
jak mozna sprawdzic przeguby ????????????
-
Widział ktoś taki bajer ?
polski rzad ma kupic 10 takich aut
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
w katalogu luka docisk od 1z i afn sa takie same
-
[ALL B5] Łożysko koła
zalewne przy montazu cos spie.... lozyska powinno sie wciskac praca nie imadlem
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
Powinno pasowac
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem po wymianie filtra paliwa
nastepnym razek kup knechta i nie bedziesz mial takich problemow , wykrec filtr i sprawdz uszczelke i zalej go ropa powinno pomuc.
-
[B5 AHU] Dziwny hałas dochodzący z tyłu auta.
podnies autko w gore i pokrec kolem klocki moga trzec o tarcze ale na 99% lozysko do wymiany tylko nie oszczedzaj i kup SKF
-
[B5 1Z] Jaka ilość spinek do osłony pod silnik i skrzynię
oslona skrzyny z tyłu 2 sruby posrodku montowana wspulnie z oslana silnika 3 sruby oslona silnika przod 3 sruby + po obu stranach na nadkolach po 2 szt czyli 4szt spinki plastikowe sa do nadkul caly zestaw powinien zawierac : 8 blaszek 4 spinki plastikowe 8 srub do blaszek 4 sruny do spinek i wsio caly komplecik
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Pawko 82 zajmij sie czym innym bo tego czytas sie juz nie da
-
[ALL B5] Bardzo wielki dziwny problem skrzynia dwumas ??
bez wyjecia skrzyni niczego sie nie dowiesz ,moze sprezyna wypadla z tarczy i grzes latala tak czy siak skrzynia do wyjecia i obadac co sie stalo jak wybierasz sie w taka trase.,
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku skąd
Mialem taki przypadek w audi 80 b4 lalo sie przez uszczelke tylnej szyby widocznie miala dzwona i zle wlozyli szybe po wyjeciu i zalozeniu od nowa jak reka odja
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Jesli masz kanal albo podnosnik i jakiegos kumpla to bez problemu wymienisz sam, zadnych uszczelek itp nie musisz kupowac tylko dobry zestaw kluczy i tyle, jak cos mam do sprzedania sprawna skrzynie biegow
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie przy przyśpieszaniu
Sprawdz przewody od turbiny pewnie ktorejs opaski niedocisneli i teraz doladowanie ucieka w niebo