Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. jak chcesz zamiennik to moge za flaszkę 2 oddac bo nie nadają sie telepie buda jak by silnik byl przyspawany do budy, kup lemfordera cena okolo 300zl jak cos moge ci zalatwic troszke taniej.
  2. mnie tez odwiedził pan dzielnicowy i pisał protokół kabel chciał jako dowód rzeczowy ale niestety nie oddałem go bo gdzies mi sie zapodzial,tylko to co smieszne ja go kupiłem 3 lata temu a oni teraz szukaja heheh
  3. kabel ja tez mam ale lapka z programem juz nie mam z windows 7 ale na nim nie chce cos latac
  4. spoko jutro o 16, taka prośba jak ktoś ma waga bardzo bym prosił zabrać ze sobą bo złożyłem niunie ale zaczela lapac notlauffa a ja mam lapka w serwisie .
  5. zdarza sie ale prosze juz poprawiam [przyjeżdza,wątek] Co do 80 fajne autko a cena byla :gwizdanie:
  6. Paput ile bedziesz jeszcze ciągnął ten wontek ???? a unas kolega ma b10 i przyjerzdza rowerem i co ???? tak Ci ciężko zrozumiec ze nie wiem czy poskladam niunie a chce przyjechac na spocik, to zebys nie poczul sie urazony jak nie zloze to przyjade MPK i skacz ten temat ok
  7. Paput czepiasz sie i tyle . Zmieniam 2 wahacze i tarcze z przodu , audiczek tylko 2 a4 i 80 coupe
  8. yamaha R6 lub R1 Nic sie nie mija jak niezloze niuni dzisiaj to przyjade innym audi ooooooo
  9. ja myslalem ze motorkiem przyjade a tu du-pa
  10. tak jest to mozliwe o ile niebylo ladowi akumlator padl ale alternator byl sprawny i bylo ladowan wiec mogles jechac i 1000tys km
  11. a moze na zamku blisko zeby sie integrowac
  12. jasne ze tak tylko ustalcie godzine mniej wiecej
  13. wiec jak, jest jakis mini spocik w toł niedziele czy dopiero 2-3 ????
  14. lkowol dzieki za podpowiedz a ty malik mozesz sie powstrzymac od tego typu odpowiedzi nie znasz sie nie orietujesz sie itp to zobacz co bedzie na tvn lub na polsacie
  15. Witam, tak jak w temacie chce kupic lapka tylko niebardzo wiem co teraz jest dobre itp kwote ktora moge wydac to 2000zł prosze o jakies sugestie porady itp
  16. mlodyy odpowiedział(a) na tomoli82 temat w 1.9TDI
    zrobic pelne logi dac na forum i bedzie jasne co niuni dolega a nie lanie wody
  17. polecam plecionki bosala wzmocnione bo te zamienniki bez nazwy to totalny badziew koszt lacznika okolo 60zł
  18. co do zamulania to nie wiem, ale daroj sobie pompy z allegro kup dobra uzywke
  19. kto smiga czerwona niunia na taksie po lublinie ze znaczkiem klubowym ????
  20. proponowal bym zalozenie tlumnikow bosala bo te tanie zamienniki sa strasznie glosne i wpadaja w rezonas.
  21. moze byc pare przyczyn , pompa, magiel, lub przewody. Mialem to samo wymienianie plynu nic nie pomoglo wymienilem pompe nie pomoglo zalalem olej hipola genstrzy i jak reka odja odpala auto i wspomaganie odrazu jest nie musze przejechac 10km zeby zaczelo dzialac. W tym poscie masz napisane jaki to dokladnie olej moze i tobie pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165886.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.