Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Luźny pedał sprzęgła
pedal trzyma sie na pompie sprzegla, musisz sciagnac oslone pod nogami i bedziesz wyszytko widzial pewnie sworzen sie wyrobil i smiga na boki.
-
[B5 1Z] Brak hamulców POMOCY
dokladnie trzeba 4 kola odpowietrzyc , zacznij od tylnego prawego i skacz na przednim lewym i bedzie ok
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
mozna sememu wymienic bez problemu , jak cos mam jedno takie lozysko do sprzedania skf
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
wlasnie nie bo stal 3 dni i sam go odpalilem z kopa
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
i sie wyjasnilo pasek przeskoczyl o 2 zeby jutro bedol rozbierac rozrzad i maja wszystko posprawdzac jak mogla byc tego przyczyna.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
niemam czasu zeby dlupac odstawilem auto do mechanika jutro maja rozbierac rozrzad itp , co dziwne ze auto przestalo 3 dni na dwoze i dzis rano odpalil z pierwszego jak zawsze , jak sie dowiec co sie spier... to dam znac
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
ale jak by sie spotkaly to raczej auto by nieodpalalo a napewno by niejechalo
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
na rozrzadzie mam jakies 30tys pilnuje tego jak wlasnej dziewczyny olej wymieniam co 8tys filtr paliwa co 16 tys blad podpowiada ze kat wtrysku ale jak moglo sie to stac wczasie jazdy bez katowania i ten klekot, przy dodawaniu gazu dzwiek jest taki jakby tlok uderzal w cos i jakby uszczelke wywialo z kolektora dolotowego , auto odpala i jedzie ale sie wkreca na obroty tak jak na notlaufie , odaje w poniedziaek do mechanika ale niemam jakiegos dobrego speca wiecej chce wiedziec co jest grane zeby mnie nienaciagnol.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
wiem ze to cos z pompa ale zaczelo stukac bardzo glosno cos w silniku i niewiem czuy on tez niepadl
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa padła czy co ?
Witam,wczoraj wracajac z pracy niunia odmowila wspulpracy a dokladnie, przy wyprzedzaniu na 3 biegu obroty okolo 3tys zalapala notlalfa ,zatrzymalem sie i okazalo sie ze niunia zaczela chodzic jak traktor bardzo glosno cos stuka w silniku , podpiolem w domu vaga i wyplulo blad 550 czy to pompa padla czy co ??
-
[B5 AJM] Jak sprawdzić pompę wody bez jej wyciągania
a co sie dzieje glosno chodzi czy auto sie grzeje ??
-
[B5 AFN] Pompa wspomagania wyje - rozwiązanie
wymien na febi taki jak jest zalecany jesli to niepomoze zalej hipolem
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
kolego mialem to sao pare miesiecy temu w ajm pisalem otym na forum okazalo sie ze przy wymianie rozrzadu poprzedni wlasciciel oszczedzal i niewymienil pompy wody wirnik sie ukrecil i takieo objawy mialem wymienilem pompe i rozrzad i jak reka odja ,jak masz dolny waz od chlodnicy zimny i po 2 km temperatura wzrasta gwaltownie pompa wody do wymiany ,jesli uszczelka by padla plyn bylby z olejem i w oleju tez by byl syf
-
[B5 1Z] Po włączeniu świateł silnik inaczej pracuje.
sprawdz poduszki i uklad wydechowy
-
Urodziny Prezesa
najlepszego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chlopaki mam pytanko zna ktos goscia o niku macin87
-
Czy ktoś z forum ma kontakt z klubowiczem o niku macin87 sprawa bardzo pilna
Witam ,tak jak w temacie poszukuje kogos kto ma kontakt z tym klubowiczem macin87.
-
[B5 AFN ] Tarcza trze o zacisk
foty beda po 19 jak wroce z pracy to rozbiore
-
[B5 AFN ] Tarcza trze o zacisk
tak tyle ze jak pisalem wczesniej na starym drucie stukaja i nic nieociera, a na nowy niestukaja a trze o zacisk
-
[B5 AFN ] Tarcza trze o zacisk
nieda sie zle zalozyc tego drutu, zakladam stay to prawdopodobnie klocki stukaja zaloze nowy to tarcza trze o zacisk jutro zdejme i zrobie foty sa widoczne dwa slady od tarczy a pozatym slychac jak trze
-
[B5 AFN ] Tarcza trze o zacisk
Witam, niedawno wymienilem tarcze i klocki z przodu poniewasz stare byly juz zajechane i klocki nieprzylegaly i stukaly , po wymianie dalej stukalo w prawym kole rozkrecilem wszystko od nowa niby wszystko ok ale stukanie nie ustalo. Gdzies sie doczytalem ze moze byc walniety ten drut co idzie od zacisku do jarzma wiec kupilem nowy i wymienilem stukanie ustalo ale pojawilo sie tarcie ,wiec jeszce raz rozkrecilem i okazalo sie ze tarcza trze o zacisk jak zaloze stary drut to stuka jak nowy to tarcza trze o zacisk oco chodzi ,jakie zadanie spelnia ten drut????????
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
wiec moze tak, sprawdz olej w skrzyni czy jest czy go niema , sprawdz poduszki silnika skrzyni, co do wymiany 2masu po rozebrani sprzegla okaze sie czy trzeba wymienic czy nie, ale na ogol jesli nietelepie buda itp wystarczy wymiana samego sprzegla, ostatnio w rodzinnej 4a AJM bylo tak ze jedynka i wsteczny niechcial wchodzic po ogledzinach doszlem do wniosku ze sprzeglo sie skaczylo po rozebraniu potwierdzily sie sugestie,4 godzinki dlubania i niunia znow smiga jak nowa.
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
moga byc poduszki silnika lub skrzyni walniete, ale obstawiam ze sprzeglo sie kaczy, co do wymiany samej tarczy to jest niewielka oszczednosc na chwile pozniej i tak wysypie sie docisk i lozysko i bedziesz musial kupic komplet wiec niema co oszczedzac jak chcesz w dobrej kasie moge Ci zalatwic sprzeglo LUKA
-
[B5 AFN] Różnca pomiędzy lewą a prawą poduszką silnika
w wygladzie nie ale zdolnosci tlumiace maja inne , kupuj tylko lemfordera tanie zamienniki sa z gumy i niemaja oleju i bedzie gorzej niz na starych
-
[B5 AFN ] Blad 542 i 575 ????
to wiem tylko jaka przyczyna przeplywka nieszczelnosc