Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFB] Problem z dobraniem pompy paliwa do 2.5TDI 98'
4B0 906 087 BD pompa z jednym wejściem, ale po co chcesz cala kompletna kup sam wkład i po problemie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale wy się kochacie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja oglądałem M5 2007r no i powiem robi robote
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie nom bez przesady, oglądałem jeszcze cos ale na forum nie będę wspominał bo będzie lincz zaraz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak od tej babki co były trzy elementy przerysowane i opona do wymiany,jak sie przesiadłem z mojego kondona do tego to była bajka, ale niestety tylko chwilowa nie jestem zadowolony oczekiwałem od tego silnika lepszej kultury pracy i dynamiki , jak wracałem zatrzymałem sie pod berlinem w komisie i znalazłem tam prze za***ista rs4 2006r i teraz sie zastanawiam co tu robić hehe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kupiłem właśnie sie przekłada
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
łoj dawno mnie tu nie było hehhe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pany lece tupolewem kiedyś brałem 6 i nic nie mówili aby były polskie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
takie szybkie pytanie bo dawno juz nie bylem w Anglii ile można kartonów fajek zabrać [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________kurde nikt nie wiem albo niechcenie powiedzieć zeby mnie zamknęli za przemyt
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
panie to juz weekend niemożna sie przemęczać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a tego to nie wiem jutro o 10 umówiłem się na oględziny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ta włożył zaklinował i teraz czuwa zęby woda sie nie lala
-
[ALL B5] Nie otwierające się drzwi od środka
w b5 tez takie zabezpieczenie jest w każdym cywilizowanym aucie jest
-
[ALL B5] Jak to jest z tymi znaczkami TDI, Quattro, V6 ???
dokładnie po ściągnięciu znaczków zostaje ślad i niezbędna jest polerka
-
[ALL B6/B7] Pompa wspomagania.
dokładnie najlepiej pewna używkę regeneracja nie zawsze sie udaje a o zamienniku to zapomnij bo to wszystko przez małe żółte raczki robione
-
[ALL B5] Jak ściągnąc koło pasowe z pompy wspomagania ?
to jeśli masz przód ściągnięty to zwykły ściągacz do sworzni itp i ładnie zeskoczy[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 11:06_________________________________________________tylko z tym paliczkiem to delikatnie żebyś za bradzo nie rozgrzał bo pompa pójdzie w piz....
-
[B5 AKN] Kontorlka świec i dziwny komunikat na fis
dokładnie tak jak napisał tomasz-gorz lampka od świec sygnalizuje dużo błędów nie tylko spalona żarówkę ale tez np uszkodzenie czujnika światła wstecznego
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
niby nie powinno sie wymieniac ale każdy wymienia
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja jak miałem na blacie 210 to navi pokazywało mi 194 i więcej juz chyba by nie poszło, powiedzmy mi nie zależy żeby auto latało 250 bo i po co ile razy można tak sie rozpędzić i gdzie w Polsce ważne damnie jest zęby sie ładnie zbierała do 160 i mi tyle starcza
-
[B5 1Z] Jakie części rozrządu w 1 Z ?
chodzi o ringi inaczej uszczelniacze walka i walu korbowego
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
może i lepiej ale skąd wiesz ze jak kupisz 2 to po 2 miesiącach nie będzie gorzej, namierz co sie dzieje z olejem i jeśli naprawa będzie droga to możesz sprzedać a jesli sie okaże ze turbo tak łyka oliwę to regeneracja max 800zł
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
jeśli nie sączy się z uszczelniacza który jest za kołem zamachowym i nigdzie nie wycieka to musi go przepalać cudów nie ma albo idzie w wydech
-
[B5 ADR] Wyjąca pompa wspomagania
dokładnie waz oryginał ponieważ maja w sobie jakieś tam zawory, co do pompy za 400zl kopiłeś chinola i niema co sie dziwić ze lipa , poszukaj używki oryginalnej koszt około 230zl i po problemie będzie
-
[B5 AHU] Problem ze wspomaganiem
kolego a jaki płyn zalałeś ??? ta sama gęstość itp , dosyć często pada przewód od wspomagania on ma jakiś tam zawór w sobie i jak sie zacina to sie dzieje to samo co opisałeś