Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak to jest z tymi znaczkami TDI, Quattro, V6 ???


maki1000

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy na przykładzie tego autka: http://www.allegro.pl/item180055383_audi_a4_2_5_v6_tdi_quattro_stan_idealny.html

Czy powinien byś znaczek quattro z przodu?

Czy powinien być znaczek V6 z tyłu i TDI?

A może nie w każdej wersji były zakładane?

Łatwo taki znaczek zwinąć komuś z autka? (nie żebym chciał ukraść, tylko pytam pod kątem tego autka bo nie wiem czy mam się doszukiwać przez te znaczki jakiegoś wypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te znaczki można kupić i każdy może sobie coś takiego nakleić

Wiem że można kupić, chodzi mi tylko o to czy w każdym nowym aucie które wychodzi z fabryki te znaczki są? Bo nie wiem czy doszukiwać się przyczyn ich braku na nadwoziu (wypadek, kradzież itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Murzyn, można było zamowic wersje bez oznaczen. Ja u siebie mam tylko napis Quattro na tylnej klapie oraz A4.

A jeśli chodzi o ściąganie znaczków to myślę, że po dobrze przeprowadzonej operacji nie będzie żadnych śladów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz auto na słońcu , żeby znaczek dobrze się nagrzał.Bierzesz cienką żyłkę wędkarską.Wkładzasz między znaczek a nadwozie i podcinasz.Później resztę kleju zmywasz i nie ma znaczka.Jak jakiś żul będzie chciał Ci go zawinąć , to zdejmie go dużo szybciej śrubokrętem , tylko wtedy porysuje lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii odwrotnej?Czym najlepiej przykleic?Koledze oderwali "X" z BMW ale nie wiem czemu pod autem lezał bo porzucili..

w sklepie z materiałami lakierniczymi dostaniesz taśmę samoprzylepną 5 mm dwustronną ,przeczyścisz miejsce do klejenia benzynką ekstrakcyjną i kleisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...