Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Nie odpala, błąd 01268 N146
Nastawnik dawki jest elektromagnetycznym nastawnikiem obrotowym, który sterowany jest przez komputer sterujący na podstawie określonego współczynnika trwania impulsu. Wałek mimośrodowy nastawnika dawki porusza przesuwkę regulacyjną na tłoczkach wysokiego ciśnienia i przez to zostaje ustalona dawka wtrysku paliwa. Czujnik przesuwki regulacyjnej zwraca komputerowi sterującemu informację o położeniu nastawnika dawki N146 i ustala wielkość dawki paliwa.sprawdź bezpieczniki i okablowanie bo pewnie po tym zwarciu cos sie sfajczyło
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
najtaniej jest teraz w multibanku
-
[ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.
co tu dużo mówić kochana Polska
-
[ALL B5] Jak sciagnac tylni plastik fotela przedniego?
plastik jest na zatrzaski wiec trzeba delikatnie go podważyć
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
niestety ta plaga sie rozrasta i tego typu sytuacji będzie coraz więcej ( łatwy zarobek )
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hehe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wy to żyć nie potraficie jak sobie jazdy nie robicie ehhe
-
myslałem ze nigdy nie napisze takiego tematu... Cieply to kawał chó..a
Panowie ile płacicie za wysłanie paczki pocztą 12zł 20zł , i paczki dochodzą jak chcą, nie lepiej wysyłać kurierem tam nie ma wymówek ze adres nieznany, a paczka do 20 kg to koszt 20zl max
-
[B5 AHU] AHU 90 koni a zwiększenie mocy
kolego to zależy od stanu skrzyni silnika i wszystkich podzespołów , co do samego podkręcenia jesli pojedziesz do dobrego magika to on juz sam zdecyduje co będzie dobre dla twojego auta
-
[ALL B5] Problem z hamulcem ręcznym po wymianie klocków
raczej sie nie ułożą,zaciski do rozebrania i przeczyszczenia
-
[B5 AFN] Szybciej mrugają kierunki
jeśli nie rozwiązałeś problemu to proszę podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209356.0
-
[ALL B5] Problem z wskaźnikiem paliwa ( pływakiem? )
Mylisz sie kolego w AJM AWX itp sa pompy spiętrzające w zbiorniku. Najlepiej wyjmij ze zbiornika czujnik i zobacz może juz dokonał zywota
-
[B5 AFN] Cieknie z czujnika temp płynu chłodzącego
sprawdź czy ten króciec nie jest pęknięty , bo lubiano pękać, na czujniku jest oring i w tym króćcu tez jak sie łączy z blokiem
-
[B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
panowie bez przesady zbieżność robi sie po wymianie końcówek lub generalnym remoncie zawiasu ,a jeśli ktoś robi zbieżność po wymianie łącznika czy jednego wahacza to albo ma za dużo kasy albo niemożne sobie znaleźć innego zajęcia w życiu, poza tym tak naprawdę mało który mechanik /serwis potrafi ustawić zbieżność prawidłowo
-
[B5 AFN] Cieknie maglownica , warto zmienic plyn ?
dokładnie magiel do regeneracji , bo pojeździsz jeszcze trochę i będziesz musiał kopic drugi bo tego już się nie będzie dało naprawić
-
[ALL B5] Stuknięcie pedału hamulca przy hamowaniu
na tej aukcji masz pedały http://allegro.pl/audi-a4-95r-1-8-20v-pedaly-europa-i1694780203.html w pedał wchodzi czepin i mógł sie wyrobić
-
[ALL B5] Stukanie przy hamowaniu
Tarcze przetoczone kup nowe a nie bawisz sie w toczenie
-
[ALL] Prąd ładowania alternatora
sprawdź regulator pewnie juz padł
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mysie ze handlarz już coś wymyślił i nawinął tamtemu gościowi, auto z USA to już inna bajka tam sa ino inne technologie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wolał bym B5 niż B7
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak by ktoś przyjechał audi RS4 [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 12:09_________________________________________________może być heheh
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kupie osłonę silnika od RS i parę znaczków chce sie poczuć jak ten gościu i po co tyle szukałem samochodu jak wystarczy parę dodatków i mam rs hehe[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 12:01_________________________________________________ Bida jak by ktoś przyjechał na spota RS-M to byś był pierwszy w środku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na najbliższym spocie będziecie mieli okazje przejechać sie rs4 2000r
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale gościu nie wie co to znaczy BT moglem go zapytać co oznacza BT
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
powiedziałem mu o co chodzi i chciałem mu sprzedać cewkę do 2.4 do takiego silnika jak ma , gościu sie obraził powiedział ze sie nie znamy i na pewno ma silnik 2.8 BT . Zapytałem go gdzie widzi choćby jedna turbinę a odpowiedz mnie ro***bała ( a czy ja powiedziałem ze to jest 2.8 turbo !!! ) wydarł mordę i wyszedł