-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tak. Nic ten preparat na pobor oleju w ALT nie daje
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Valvoline VR1 5W50:kox: A myślicie że na lato można zalać 10w60 tego VR1?? To też pełen syntetyk:wink: mozna, ja zalewalem z tym ze valvoline 10w60 to akurat chyba jedyny na rynku polsyntetyk o tej klasie lepkosci
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a mi zasysalo
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
jakbys czytal uwaznie od 1 storny to bys jednak zauwazyl ze g...o to daje
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
dla tych ktorym sie nie chce czytac tego watku w calosci (64 strony) 1.mod odmy - nie pomaga na branie oleju 2.antykoks - nie pomaga na branie oleju 3.pozostale preparaty chemiczne dolewane do oleju - nie pomagaja na branie oleju 4.zmiana na gestszy olej - zmniejsza pobieranie oleju 5.zmiana pierscieni - u kilku osob nie pomogla
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
nic ten mod nie pomaga
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
zalozysz sitka - dolot czysty, te sitka sa w kazdym sklepie z czesciami do skuterow, jesli chodzi o zmniejszenie zuzycia oleju bez remontu to mi najmniej wciagalo oleum po zastosowaniu shella 10w60
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
daruj sobie te sitka, nic nie daja na dluzsza mete
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
pewnie ze da, bedzie lzejszy o dwa patyki, kolego wiesz ile oleju mialbys na te dolewki za 2 kafle...
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
w pelni sie pod tym podpisuje, diesel nie jest zly tylko ciezko o zadbany egzemplarz... ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- wlewalem to - zero efektow w ALT
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
dolewaj oleju i generalnie olej to...
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
pisalem zeby nie ruszac...
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
bardziej od nastawnika to lancuszek, ktory to wali o obudowe przy rozruchu, oprocz nieprzyjemnego klekotania usterka ta niczym nie grozi..., ja tego nie ruszalem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mozesz wymienic na gumowy, jest pusty w srodku, nie trzeba sciagac dolotu jesli chcesz tylko wymienic czesc ktora ci pekla jak calosc to niestety trzeba odkrecic kolektor
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja mialem passata
itor
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta