Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

itor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak. Nic ten preparat na pobor oleju w ALT nie daje
  2. Valvoline VR1 5W50:kox: A myślicie że na lato można zalać 10w60 tego VR1?? To też pełen syntetyk:wink: mozna, ja zalewalem z tym ze valvoline 10w60 to akurat chyba jedyny na rynku polsyntetyk o tej klasie lepkosci
  3. a mi zasysalo
  4. jakbys czytal uwaznie od 1 storny to bys jednak zauwazyl ze g...o to daje
  5. dla tych ktorym sie nie chce czytac tego watku w calosci (64 strony) 1.mod odmy - nie pomaga na branie oleju 2.antykoks - nie pomaga na branie oleju 3.pozostale preparaty chemiczne dolewane do oleju - nie pomagaja na branie oleju 4.zmiana na gestszy olej - zmniejsza pobieranie oleju 5.zmiana pierscieni - u kilku osob nie pomogla
  6. nic ten mod nie pomaga
  7. zalozysz sitka - dolot czysty, te sitka sa w kazdym sklepie z czesciami do skuterow, jesli chodzi o zmniejszenie zuzycia oleju bez remontu to mi najmniej wciagalo oleum po zastosowaniu shella 10w60
  8. daruj sobie te sitka, nic nie daja na dluzsza mete
  9. pewnie ze da, bedzie lzejszy o dwa patyki, kolego wiesz ile oleju mialbys na te dolewki za 2 kafle...
  10. w pelni sie pod tym podpisuje, diesel nie jest zly tylko ciezko o zadbany egzemplarz... ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- wlewalem to - zero efektow w ALT
  11. dolewaj oleju i generalnie olej to...
  12. pisalem zeby nie ruszac...
  13. bardziej od nastawnika to lancuszek, ktory to wali o obudowe przy rozruchu, oprocz nieprzyjemnego klekotania usterka ta niczym nie grozi..., ja tego nie ruszalem
  14. mozesz wymienic na gumowy, jest pusty w srodku, nie trzeba sciagac dolotu jesli chcesz tylko wymienic czesc ktora ci pekla jak calosc to niestety trzeba odkrecic kolektor
  15. ja mialem passata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.