Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 ADP] Wydech w ADP.Jak wam sie on slyszy?
jak 1.6 może mruczeć i to jeszcze na or wydechu
-
[B5 AFN] Układ wspomagania, parę pytań
Co do osłon plastikowe szybciej pękają tak samo jak w przegubach bierz toł gumowa niech ci wymienia po regeneracji masz przynajmniej 12 miesięcy gwarancji jak pęknie muszą wymienić.Olej zielony albo albo febi albo jedz do ASO i kup oryginalny.Z pompy nie wylejesz do końca płynu, musisz kopic więcej płynu i przepłukać cały okład ,było by tyle
-
[ALL B5] Wyciek płynu hamulcowego
to pojedz jeszcze raz do tej pani i podaj jej ten numer 8DO698671, to jest zestaw naprawczy zacisku hamulcowego tył
-
[ALL B5] Problem pompką od spryskiwaczy
wyjmij silniczek ze zbiorniczka ,jest wciskany nic nie trzeba odkręcać i podepnij bezpośrednio do akumulatora dowiesz sie czy pompka padła czy cos z instalacja
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
kopiłeś chińskie przeguby i to jest efekt Ruville to pakowacz wiec cholera wie co tam było zapakowane
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
ja na b5 i na b8 co do plastików nie powiem złego słowa , kolego możne masz niefarta albo kupujesz auta z allegro w promocjach
-
[B5 1Z] Nietypowy problem ze wspomaganiem
sa dwie możliwości albo pompa albo ten przewód o którym mówisz , jest tam zawór i możne sie juz przycinać
-
[B5 AAH] AAH quattro, problem z czujnikiem ABS.
podaj numery z tego czujnika
-
[ALL B6] Osłona przegubu -wymiana
wymiana w b6 jest taka sama jak w b5 wiec opisywać chyba nie trzeba bo masz foty i wszystko na ten temat
-
[ALL B5] Poleciała skrzynia biegów i nie wiem jaka mam kupić
zakładanie skrzyni 6 biegowej do tego kondona to przerost formy nad treścią
-
[B7 BKE] Dwumas - dobór pod moda
na jedno masie bedziesz mial rezonas wiec odpada,
-
[ALL B5] Wymienione części podszybia a woda dalej sie leje.
sprawdz uszczelke pod kompem i pod obudowa filtra pylkowego doscuc czesto gnija i zaczyna sie lac do auta
-
[B5 AFN] Dziwne szarpanie
może nastawnik jest zasyfiony, przynajmniej objawy pasują do tego
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Pracuje od 5 lat w motoryzacji i mam styczność z mechanikami i częściami bosch, dobry mechanik jak słyszą bosch to mówią tak bosch ale 5 lat temu teraz to lipa.Ostatnio klient zamówił sobie tarcze boscha do calibery bo calibera po 2 dniach przyjechał i oddal ponieważ o były krzywe , 2 przykład klocki boscha sa 2 rodzaje albo za***iście twarde ze ścierają tarcze albo robione z kredy bo nie wytrzymują 10tys Bierz TRW,ATE BREMBO na tyl mogoł być mikody
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
ludze co wy mowice tarcze bosch to najwieksza lipa
-
[ALL B5] Peknięcie mocowania skrzyni biegów
kolego to jest element do skrzyni o ile pamiętam jest przykręcony na 3 śruby kup używkę więcej niż 100zł nie zapłacisz wymiana tez jest banalna
-
[B5 AFN] Drgania wskazówki obrotomierza
podepnij vag sprawdź błędy zrób logi ,może przeplywka pada albo coś innego
-
Problem Allegro, wygrana aukcja a przedmiotu nie ma.
mam sklep na allegro i trafiają sie czubki np ostatni kopił wahacze niby mu sie zjebały i chciał zwrot kasy za wahacze i za montaż demontaż,tylko ze paragon zgubił a wahaczy nie chcial przywieść odesłać na reklamacje, po 3tyg przyszło pisemko z sadu elektronicznego ze mamy mu oddać kasę, oczywiście sie odwołaliśmy i czekamy na sprawę,sad elektroniczny to automat zgłaszasz i wygrywasz
-
Mała przesyłka z Londynu
no tak ale mi chodziło o to ze jest tanio za 2kg zapłacisz z 40zł, masz tam wycenę paczki to sprawdź
-
Problem Allegro, wygrana aukcja a przedmiotu nie ma.
Możesz skierować sprawę do sądu elektronicznego masz wygrana na 100% gościu może sie odwołać ale i tak przegra tyle ze musisz mieć pisemna odpowiedz od niego ze towar sprzedał komuś innemu a nie ze został uszkodzony pisz do niego żebyś miął dowód
-
Mała przesyłka z Londynu
ja wysyłałem do Irlandii paczkę 30 kg i zapłaciłem 215zł tą firma i jestem zadowolony https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik?gclid=COzftPmw4qkCFRsu3wod61Y4bQ
-
[B6 AVF] Dziwny kluczyk pod kierownicą-co to może być?
wklej fotkę
-
[B5 AFN] Odpowietrzenie pompy wtryskowej
dziwne zjawiska powiem szczerze, jeśli motorownia jest zdrowa to powinno odpalić bez takich zabiegów zalać filtr ropa pokręcić 20sek i odpala
-
[ALL B7] 2,0 TDI 170 KM (125 kW) - chiptunning
Jóź handlarze maja nowa bajkę fabryczny chip tuning
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT