-
Amortyzatory monroe Wasze Opinie
Witam mam pytanie czy ktoś ma założone amortyzatory firmy Monroe ???
-
Wachacze firmy SRL Wasze opinie
Witam muszę kupić cały zestaw wachaczy do a4 b5 po lifcie niestety na lemfordera szkoda mi wydać 1500pln a co myślicie o wachaczach firmy SRL doradzono mi je koszt tych wachaczy to ok.700pln Prosze o pomoc
-
Szarpanie przy wysokich obrotach.
Witam mam mały problem mianowicie jak wcisne pedał gazu na jałowym biegu do końca (trzymając go cały czas) to wskazówka obrotomierza dochodzi do ok. 5tyś i sama spada do 4.0-3.5tyś. i w tym samym czasie z rury wydechowej kopci się na szaro jak z parowozu. Podobnie dzieje się podczas jazdy samochód ma problem z gwałtownym przyśpieszeniem (zanik mocy prz wyszych obrotach ok 2.7tyś) jeżeli pomału dodaje gazu to nic się nie dzieje dopiero jak złapie wysze obroty to znowu się dławi. Mam silnik 1.9TDI 110km przejechane 300tyś Prosze o pomoc
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja rok temu na oponach 205/55 R15 lecialem 220 przy przebiegu 195tys a niedawno zmienilem felgi na R17 225/45 i wycislem zaledwie 200 przy przebiegu 245 tys
-
[B5 AFN] Drgania wskazówki obrotomierza
Witam ostatnio zauwwazylem jak wskazowka od obrotomierza robi malutkie ruchy do gory i nadol o ile mi wiadomo to powinna stac nieruchomo i jeszcze jedno czasami przy duzych obrotach np 3,5 tys gwaltownie sie zatrzymam to zaczyna szarpac silnikiem przez 2 sekundy niewiecie co moze byc przyczyna ???
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Witam podpowie mi ktos jaki rozmiar opon jest potrzebny do tych felg http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-s-line-i1623992028.html#gallery tak aby nic nie obcieralo. Prosze jeszcze podpowiedziec mi czy te felgi za te pieniazki beda smigac ??? i jeszcze jedno bede potrzebowal jakies dystanse do tych felg ???
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Witam mialem zamiar kupic felgi 17 ale dowiedzialem sie ze na nasze drogi sie nie nadaja doradzi mi ktos jaka felga 16 bedzie pasowala do mojego samochodu czyli jaka ma byc szerokosc felgi jakie ET i jaka opona zeby nic nie obcieralo z gory dzieki :>
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
a jaka opona bedzie najlepsza do et 35 a do et 40
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Witam mam zamiar kupic felgi 17 a za bardzo sie nie znam. Nie wiem jakie bedzie optymalne osadzenie i szerokosc felgi. Pomoze ktos ???
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
225/45 beda ok ???
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
mam jeszcze pytanko jaki rozmiar opony zeby nie obcieralo
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
Witam mam zamiar kupic felgi do swojej A4 znalazlem fajne ale niewiem czy warto w dodatku wogole nie znam sie na felgach. Pomoze ktos ??? oto link do tych felg http://moto.allegro.pl/super-s-line-17-5x112-audi-a3-a4-s4-a6-s6-a8-i1602122765.html
-
[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km
Z ukladu kierowniczego
-
[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km
Witam mam dziwny problem z samochodem mianowicie jak jade 120/130 to trzesie mi calym samochodem a przy predkosci 140 i wyzej juz nie. Nie wiecie co to moze byc ??? [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110km granica bezpiecznego chipa
Witam mam audi A4 z silnikiem diesla 1.9TDI 110km z 1999 z przebegiem 250 tys. Jaka jest bezpieczna granica chipowania ???
michal20041988
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta