Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. to tak jak Ci pisałem popryskaj wd jak nie masz palnika i młotkiem, ogólnie do zdejmowania tego kola jest ściągacz ale nie podejdziesz nim jesli przodu nie zdejmiesz
  2. a jak tam stan oleju w skrzyni, i kiedy byl wymieniany
  3. albo sprzęgło , albo synchronizatory padają
  4. mlodyy odpowiedział(a) na Yova temat w 1.9TDI
    ale sączy Ci sie tam gdzie skrzynia łączy sie z silnikiem ??
  5. mlodyy odpowiedział(a) na FORA3 temat w 1.9TDI
    dokładnie tam masz pompę i z niej pewnie sie leje lub z przewodów donie podłączonych
  6. mlodyy odpowiedział(a) na Yova temat w 1.9TDI
    z jakiego uszczelniacza pod skrzynia ??????
  7. mlodyy odpowiedział(a) na Yova temat w 1.9TDI
    ale pod spodem na 100% sucho ?? skrzynia czysta i silnik od spodu tez posprawdzaj dokładnie może jednak gdzieś jest wyciek
  8. kolo sie zbija, dobry młotek kawałek deski i jazda , kolo zazwyczaj zapieka sie wiec jakieś wd40, ja osobiście lekko podgrzałem je palnikiem i dwa uderzenia i zeskoczyło
  9. jakiej firmy założyłeś przeguby
  10. mlodyy odpowiedział(a) na Yova temat w 1.9TDI
    wojtekce ,tak pisał o dolocie ale może sprawdzał za culerem najlepiej ściągnąć przewód od turbo i zobaczyć co sie dzieje , możne i kopci ale nie jak zetor i kolega nie widzi tego, jak nie wcieka ani do płynu chłodniczego się nie dostaje to co sie z nim dzieje przepalany jest tyle.
  11. mlodyy odpowiedział(a) na Yova temat w 1.9TDI
    zapewne turbina puszcza oliwę , a ze klekot wszystko przepala to juz inna sprawa hehe , zdejmij przewód z turbiny i zobacz czy dużo oliwy tam jest
  12. Przed taka podrożą musisz naprawić chłodzenie bo zajedziesz motor, jak temperatura skacze Ci do 105
  13. trudno powiedział mam to u siebie od roku wymieniłem na nowe sprzęgło i jak wezmę na jałowy i puszcze sprzęgło to czasami szumi zgrzyta itp rozbierałem zmieniałem na inne i to samo możliwe ze łożysko igiełkowe sie wysra...
  14. sprzęgło o numerze 3000 951 055 podejdzie bez problemu to drugie jest wzmacniane i dlatego taka cena , jak coś mogę załatwić sprzęgło w dobrych pieniądzach
  15. mlodyy odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    ale jak weźmie cala to i skrzynie będzie miał
  16. wymieniaj puchę albo oddaj do klejenia i po sprawie
  17. mlodyy odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    dokładnie jak pisze Rafas, przekładka silnika to max tydzień dla kogoś kto nigdy tego nie robił tak naprawdę na spokojnie, jesli masz gdzie i ma kto Ci pomóc bierz angola i przekładaj silnik
  18. w Zamościu 5.czerwca cały popis udał mu sie doskonale to co robił z samolotem nie mieściło sie w glowie.Oglądałem jego samolot, pamiętam jak udzielał wywiadu i mówił ze juz ma swoje lata, a ten samolot niema az tak dużych wymagań i występują mniejsze przeciążenia itp. [ * ]
  19. lukaszlsw ja w tej chwili mam yamahe R6 do sprzedania ale za 14tys stan idealny, jak cos upatrzysz i właściciel sie zgodzi to możesz skoczyć na przegląd motorku do mojego kumpla prowadzi serwis jednośladów
  20. Rozrząd składa sie tak jak napisałeś napinacz rolka i pasek , pompę wody wymienia sie w zależności ile już ma km nabite jak nie wiesz to wymień koszt pompy to okolu 90zl zamiennik, co do firmy wymieniłeś 3 najlepsze tyle ze ruvill tylko pakuje w swoje pudelka można w nich znaleźć SKF INE itp , bierz SKF tylko popatrz na pudełko gdzie jest produkowany bo trafiają sie chińskie ma być germany
  21. w tym tygodniu można by cos wykombinować ja wracam do lublina w środę
  22. jak zawsze Tomasz23 obecny następnym razem ja tez będę.
  23. marcin248 widzę ze jesteś z lublina wybierz sie na spocik w niedziele podłącz vag i sprawdza co tam z motorownia moze cos niedomaga,bo nie bardzo mi sie chce wieżyc ze calibera robi afn po wizycie u Rogala, ja osobiście dymam moim kondonem a3 1.8t 175km
  24. Niestety mnie nie będzie wracam do lublina dopiero w środę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.