Treść opublikowana przez mlodyy
-
[ALL B5] Jak ściągnąc koło pasowe z pompy wspomagania ?
to tak jak Ci pisałem popryskaj wd jak nie masz palnika i młotkiem, ogólnie do zdejmowania tego kola jest ściągacz ale nie podejdziesz nim jesli przodu nie zdejmiesz
-
[B5 AFN] Piski ze skrzyni
a jak tam stan oleju w skrzyni, i kiedy byl wymieniany
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
albo sprzęgło , albo synchronizatory padają
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
ale sączy Ci sie tam gdzie skrzynia łączy sie z silnikiem ??
-
[B6 AWX] Smoli ropą
dokładnie tam masz pompę i z niej pewnie sie leje lub z przewodów donie podłączonych
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
z jakiego uszczelniacza pod skrzynia ??????
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
ale pod spodem na 100% sucho ?? skrzynia czysta i silnik od spodu tez posprawdzaj dokładnie może jednak gdzieś jest wyciek
-
[ALL B5] Jak ściągnąc koło pasowe z pompy wspomagania ?
kolo sie zbija, dobry młotek kawałek deski i jazda , kolo zazwyczaj zapieka sie wiec jakieś wd40, ja osobiście lekko podgrzałem je palnikiem i dwa uderzenia i zeskoczyło
-
[B5 ADR] Wymienione przeguby a puka
jakiej firmy założyłeś przeguby
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
wojtekce ,tak pisał o dolocie ale może sprawdzał za culerem najlepiej ściągnąć przewód od turbo i zobaczyć co sie dzieje , możne i kopci ale nie jak zetor i kolega nie widzi tego, jak nie wcieka ani do płynu chłodniczego się nie dostaje to co sie z nim dzieje przepalany jest tyle.
-
[B5 AJM] Problem z braniem oleju?
zapewne turbina puszcza oliwę , a ze klekot wszystko przepala to juz inna sprawa hehe , zdejmij przewód z turbiny i zobacz czy dużo oliwy tam jest
-
[B5 AHL] Przegrzewanie do 98st.
Przed taka podrożą musisz naprawić chłodzenie bo zajedziesz motor, jak temperatura skacze Ci do 105
-
[B5 APT] Ciężko wchodza biegi,szum po puszczeniu sprzęgła
trudno powiedział mam to u siebie od roku wymieniłem na nowe sprzęgło i jak wezmę na jałowy i puszcze sprzęgło to czasami szumi zgrzyta itp rozbierałem zmieniałem na inne i to samo możliwe ze łożysko igiełkowe sie wysra...
-
[B6 BFB] Wymiana sprzęgła
sprzęgło o numerze 3000 951 055 podejdzie bez problemu to drugie jest wzmacniane i dlatego taka cena , jak coś mogę załatwić sprzęgło w dobrych pieniądzach
-
[B5 AHL] Swap silnika.
ale jak weźmie cala to i skrzynie będzie miał
-
[B5 ADP] Czy ta dziura w filtrze powietrza mogła coś narobić ?
wymieniaj puchę albo oddaj do klejenia i po sprawie
-
[B5 AHL] Swap silnika.
dokładnie jak pisze Rafas, przekładka silnika to max tydzień dla kogoś kto nigdy tego nie robił tak naprawdę na spokojnie, jesli masz gdzie i ma kto Ci pomóc bierz angola i przekładaj silnik
-
[ALL] Wypadek na V płockim pikniku lotniczym Kapitan Marek Szufa nie żyje
w Zamościu 5.czerwca cały popis udał mu sie doskonale to co robił z samolotem nie mieściło sie w glowie.Oglądałem jego samolot, pamiętam jak udzielał wywiadu i mówił ze juz ma swoje lata, a ten samolot niema az tak dużych wymagań i występują mniejsze przeciążenia itp. [ * ]
-
[INNE] Kupno motocykla
lukaszlsw ja w tej chwili mam yamahe R6 do sprzedania ale za 14tys stan idealny, jak cos upatrzysz i właściciel sie zgodzi to możesz skoczyć na przegląd motorku do mojego kumpla prowadzi serwis jednośladów
-
[B5 1Z] Jakie części rozrządu w 1 Z ?
Rozrząd składa sie tak jak napisałeś napinacz rolka i pasek , pompę wody wymienia sie w zależności ile już ma km nabite jak nie wiesz to wymień koszt pompy to okolu 90zl zamiennik, co do firmy wymieniłeś 3 najlepsze tyle ze ruvill tylko pakuje w swoje pudelka można w nich znaleźć SKF INE itp , bierz SKF tylko popatrz na pudełko gdzie jest produkowany bo trafiają sie chińskie ma być germany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w tym tygodniu można by cos wykombinować ja wracam do lublina w środę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak zawsze Tomasz23 obecny następnym razem ja tez będę.
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
marcin248 widzę ze jesteś z lublina wybierz sie na spocik w niedziele podłącz vag i sprawdza co tam z motorownia moze cos niedomaga,bo nie bardzo mi sie chce wieżyc ze calibera robi afn po wizycie u Rogala, ja osobiście dymam moim kondonem a3 1.8t 175km
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niestety mnie nie będzie wracam do lublina dopiero w środę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze byc bede mial 5 min drogi