-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Polecam youcandrive.pl- jest to ubezpieczenie Ergo Hestii dla osób poniżej 30 roku życia. Ja miałem u ostatniego ubezpieczyciela OC za ok. 1000zł a u nich 337zł
-
Dziwny dzwięk z tyłu albo z przodu auta. Proszę o pomoc.
Nie jestem pewien czy jak puszczam gaz, to wtedy przestaje? Na pewno, gdy nacisnę na hamulec. Czy skrzynię lub łożysko oporowe mogę sprawdzić podpinając się pod komputer, czy też potrzeba tu ingerencji mechanika? Pytam, gdyż nawet nie wiem, gdzie łożysko oporowe się znajduje ;/
-
Dziwny dzwięk z tyłu albo z przodu auta. Proszę o pomoc.
Witajcie, mam potężną zagwozdkę. Od jakiegoś już czasu (może nawet od 2 lat) jak jadę autem pojawia się dziwny metaliczny odgłos, jakby wycie (ale na 100% nie jest to łożysko, bo już wszystkie wymieniłem). Odgłos pojawia się co raz częściej, tzn. że to coś ma się gorzej. Raz jest głośniej, raz ciszej. Mówiąc, że jest głośno, mam na myśli naprawdę głośny dźwięk. Mi non stop wydawało się, że dochodzi z prawego przodu, ale co raz więcej osób mówi mi, że z prawego tyłu, tylko co z tyłu auta może huczeć, skoro łożyska, hamulce i wszystko inne jest sprawne. No chyba, że z przodu? Wczoraj zauważyłem, że jak skręcam kierownicą lekko w prawo, to wtedy słychać bardziej. No i dźwięk ustaje natychmiast po wciśnięciu pedału hamulca ;/ Byłem u różnych mechaników, sprawdzali koła, opony..i nikt nie może mi pomóc. Twierdzą, że tak głośny dźwięk nie może mieć miejsca, skoro to nie łożysko. Czy ktoś z Was drogich klubowiczów miał podobny problem w swojej B5-tce? Ja nagrałem ten dźwięk komórką podczas jazdy, ale nie bardzo wiem, czy i jak można dodać plik dźwiękowy do wątku? Będę wdzięczny za wszelką pomoc, nawet najmniejszą wskazówkę, gdzie może leżeć przyczyna. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Marek
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dzięki za podpowiedź. Już u kolego TOM77 zamówiłem zestaw. Ma być jutro
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Koledzy, czy na forum jest ktoś kto ma zestaw wahaczy MS na sprzedaż. Boje się na allegro, bo nie wiem czy będzie to oryginał. No chyba, że ktoś poleci sprawdzonego sprzedawcę. Będę wdzięczny za pomoc.
-
Polak potrafi :) audi 100 jak audi a4 b7!!!
Qrcze a mi się wydawało, że ja tu z czymś super nowym wyskoczyłem a tu proszę same petrolheads
-
Polak potrafi :) audi 100 jak audi a4 b7!!!
http://carscoop.blogspot.com/2011/07/pole-turns-1991-audi-100-v6-into-2008.html i no na sprzedaż za 11 500 PLN
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
Dzięki za wszystkie porady. Okazało się, iż klocki były martwe, po wymianie nie ma już żadnego problemu. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
Witajcie, Od paru dni z okolic prawego, tylnego koła dochodzi taki metaliczny dźwięk, jakby metal o metal tarł. Słychać to jedynie na wolnych prędkościach, jak ruszam lub jak powoli do skrzyżowania dojeżdżam. Z tym, że nie za każdym razem. Miał może ktoś taki problem? Dopiero co wymieniłem koła na zimowe, więc może wulkanizator coś uszkodził? Jeśli możecie, to proszę o informację, co waszym zdaniem może się dziać. Z góry dzięki za pomoc , MS
-
[B5 AHU] Nie działa oświetlenie pokręteł nawiewu..pomoc w naprawie ;/
Mam zwykłe pokrętła, bez klimy. Wczoraj to wszystko rozebrałem, tak jak napisałeś, ale i tak dostępu do tej żaróweczki nie miałem a samego panelu z pokrętłami nie potrafiłem wyciągnąć z konsoli, aby zajrzeć od tyłu czy nie ma dostępu. Wychodzi na to, iż tę żaróweczkę, która jest w środkowym pokrętle (tym od regulacji siły nawiewu) wymienia się bez wyciągania tego panelu. Tylko jak tę żaróweczkę wyciągnąć skoro nie idzie a nie chcę czegoś połamać przy szarpaniu ??[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 11:31_________________________________________________A jednak, aby pokrętła znów świeciły wystarczy jedynie wyciągnąć spaloną żaróweczkę ze środowego pokrętła i wymienić ją na nową Wątek można zamknąć.
-
[ALL B5] Kody wyposażenia
- [ALL B5] Kody wyposażenia
Bediks a jaki był to dekoder. Sam z chęcią sobie sprawdzę. Z góry dzięki- [B5 AHU] Nie działa oświetlenie pokręteł nawiewu..pomoc w naprawie ;/
Witajcie Szanowni, Wiem, że podobne wątki były już omawiane, jednak głownie dla aut z climatronikiem..chyba, że źle szukałem? Jeśli tak to proszę o podesłanie linku do właściwego wątku. Nie działa mi oświetlenie nawiewów i moje pytanie brzmi czy wystarczy tylko wymienić tę jedną żaróweczkę, która znajduje się pod środkowym pokrętłem? I jeśli tak, to jak to cholerstwo się wyciąga..próbowałem sięgnąć ją pincetą i owszem udało się, ale za żadne skarby nie chce wyjść ;/ Dookoła tej żaróweczki jest czerwony plastik (nie wiem tylko czy jego można wyciągać). Proszę o pomoc, gdyż nie chcę czegoś pourywać. Z góry dzięki za pomoc! Z pozdrowieniami, M.- Nocleg w Bolesławcu
Dokładnie mogę potwierdzić ten ośrodek!- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Polecam trylogię Milenium Stieg'a Larsoona oraz Ojca Chrzestnego (jako klasyk do przeczytania). Skończyłem właśnie te książki czytać i spokojnie mogę polecić. - [ALL B5] Kody wyposażenia
Maaraz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta