Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole


Maaraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od paru dni z okolic prawego, tylnego koła dochodzi taki metaliczny dźwięk, jakby metal o metal tarł.

Słychać to jedynie na wolnych prędkościach, jak ruszam lub jak powoli do skrzyżowania dojeżdżam. Z tym, że nie za każdym razem.

Miał może ktoś taki problem? Dopiero co wymieniłem koła na zimowe, więc może wulkanizator coś uszkodził?

Jeśli możecie, to proszę o informację, co waszym zdaniem może się dziać.

Z góry dzięki za pomoc :hi:,

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie miałem podobnie ale wtedy, nie wiem jakim cudem :no: , wbiły się dwa zaje..ście twarde kamienie - jeden między tarczę i osłonę a drugi między wahacz a podłogę - hałas nie z tej ziemi :evil:

Nie pozostaje nic innego jak zdjąć kółko i obejrzeć wszystko dokładnie - ewentualnie na początek jakiś kanał, może od spodu coś dostrzeżesz :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 07:48_________________________________________________

ewentualnie może nikt nie zwrócił na to uwagi a skończył ci się klocek :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że masz mało klocka + rant na tarczy i trze blacha klocka o rant na tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oto chodzilo... :wink4:

zalozenie watku z opisem...zdiagnozowanie i pomoc kolegow...i usuniecie usterki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za :ot: ...normalnie zaraz się zrobi tu "klaskacz"...swego czasu taka nutka była :mysli:

myślę, że można zamknąć temat, ale nie usuwać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...