Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luzur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Będzie pasować jak przełożysz całość, mocowanie w budzie jest takie samo.
  2. Wymieniłeś silnik, pompę i wtryski, a nie sam silnik. Poza tym może w starym wałki rozrządu były już wytarte. Jeśli chodzi o AFN to sprawdź jakie obroty ma silnik podczas kręcenia rozrusznikiem na ciepło. Mapy nie są problemem podczas odpalania, zawsze rozrusznik, aku lub zaśniedziałe połączenia pomiędzy nimi. Korekta map sprawia tylko że zapala przy niższych obrotach od razu i jest to ominięcie problemu a nie naprawa.
  3. Niech się wypowiedzą posiadacze silników 1.9 PD przy jakiej temperaturze zaczynają grzać świece. Moim zdaniem jak jest na plusie to w PD-kach świece nie grzeją.
  4. No i w tym przypadku grzeją.
  5. A maja grzać przy takiej temperaturze ? W silnikach VP tak, ale czy PD przy dodatniej temperaturze grzeje świece ? Chyba nie...
  6. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Jedyne wytłumaczenie to że musiałeś poprzednio zatankować benzynę
  7. Ja się zastanawiam czy te "masowe" problemy z zapalaniem nie są spowodowane tym że to pierwsza zima gdzie dozwolona jest większa bo 7% zawartość BIO dodatków w paliwie... Mamy teraz droższe i gorsze paliwo...
  8. Wyszukiwarka nie działa ? http://http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=114254.0
  9. nie klep bzdur Se przeczyta: A najlepiej całość: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=912
  10. W silnikach 2.0 TDI świece nagrzewają się w 2 sekundy
  11. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Pisze chłopak że w garażu ma +3 stopnie, ze spalonym świecami powinien gadać normalnie w takiej temperaturze.
  12. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Przy takich mrozach lepiej nie doprowadzać do tak niskiego stanu paliwa w baku. Podgrzej w garażu
  13. Możliwe że jak to wlejesz to do baku to zdechnie kot sąsiadki Na 100% nie stwierdzisz różnicy, wymyślili te wynalazki żeby było o czym gadać/pisać. Pozdr.
  14. Jak nie było dużo pod górkę to jest to możliwe ale trzeba mieć stalowe nerwy
  15. octavia 1.6tdi 110ps przy wielkosci, wadze i mocy analogicznej jak a4b5 AFN pali mniej ...i ma oczywiscie DPFa w fordach/mazdach 1.6tdci ma 115ps, ma dpf i ma wg producenta w focusie kombi (masa wlasna 1368) palic 3,7 poza miastem - czyli ciezszy o 100kilo focus (od a4sedana) przy tej samej mocy silnika pali tyle samo Piszesz o własnych doświadczeniach ? Ja teraz np. walczę z "mechanikami" z forda żeby potwierdzili że Mondeo z 2009 1.8 100PS nie powinno palić średnio 9 - 10l/100 i go oczywiście naprawili (na gwarancji).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.