-
luzur obserwuje zawartość Naprawa, remont automatycznej skrzyni biegów AG4 01N (DMX) w A4 1997r 1.9tdi
-
Czy pasują tylne kolumny zawieszenia z polifta do przedlifta?
Będzie pasować jak przełożysz całość, mocowanie w budzie jest takie samo.
-
Niekończąca się opowieść z odpalaniem - mój przypadek
Wymieniłeś silnik, pompę i wtryski, a nie sam silnik. Poza tym może w starym wałki rozrządu były już wytarte. Jeśli chodzi o AFN to sprawdź jakie obroty ma silnik podczas kręcenia rozrusznikiem na ciepło. Mapy nie są problemem podczas odpalania, zawsze rozrusznik, aku lub zaśniedziałe połączenia pomiędzy nimi. Korekta map sprawia tylko że zapala przy niższych obrotach od razu i jest to ominięcie problemu a nie naprawa.
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
Niech się wypowiedzą posiadacze silników 1.9 PD przy jakiej temperaturze zaczynają grzać świece. Moim zdaniem jak jest na plusie to w PD-kach świece nie grzeją.
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
No i w tym przypadku grzeją.
-
[B5 AJM] Nietypowy kłopot z odpalaniem
A maja grzać przy takiej temperaturze ? W silnikach VP tak, ale czy PD przy dodatniej temperaturze grzeje świece ? Chyba nie...
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Jedyne wytłumaczenie to że musiałeś poprzednio zatankować benzynę
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Ja się zastanawiam czy te "masowe" problemy z zapalaniem nie są spowodowane tym że to pierwsza zima gdzie dozwolona jest większa bo 7% zawartość BIO dodatków w paliwie... Mamy teraz droższe i gorsze paliwo...
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Wyszukiwarka nie działa ? http://http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=114254.0
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
nie klep bzdur Se przeczyta: A najlepiej całość: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=912
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
W silnikach 2.0 TDI świece nagrzewają się w 2 sekundy
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Pisze chłopak że w garażu ma +3 stopnie, ze spalonym świecami powinien gadać normalnie w takiej temperaturze.
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Przy takich mrozach lepiej nie doprowadzać do tak niskiego stanu paliwa w baku. Podgrzej w garażu
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
Możliwe że jak to wlejesz to do baku to zdechnie kot sąsiadki Na 100% nie stwierdzisz różnicy, wymyślili te wynalazki żeby było o czym gadać/pisać. Pozdr.
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
Jak nie było dużo pod górkę to jest to możliwe ale trzeba mieć stalowe nerwy
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
octavia 1.6tdi 110ps przy wielkosci, wadze i mocy analogicznej jak a4b5 AFN pali mniej ...i ma oczywiscie DPFa w fordach/mazdach 1.6tdci ma 115ps, ma dpf i ma wg producenta w focusie kombi (masa wlasna 1368) palic 3,7 poza miastem - czyli ciezszy o 100kilo focus (od a4sedana) przy tej samej mocy silnika pali tyle samo Piszesz o własnych doświadczeniach ? Ja teraz np. walczę z "mechanikami" z forda żeby potwierdzili że Mondeo z 2009 1.8 100PS nie powinno palić średnio 9 - 10l/100 i go oczywiście naprawili (na gwarancji).
luzur
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta