Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie tanie OC na młodą osobę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, gdzie tanio ubezpiecze NA SIEBIE auto? Mam 18 lat, pierwsze auto, prawko od 2012r (końca), 10% niżek w PZU z motocykla.

Znacie jakąś firme lub sami sprzedajecie ubezpieczenia? Na razie najtaniej PZU - 1100zł, muszę ubezpieczyć TYLKO na siebie ::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, najlepiej poszukaj biura gdzie maja oferty kilku ubezpieczalni, ale oni tez maja prowizje z tego, najlepszym rozwiazaniem podzwonic, i najlepiej te kiepskie ubezpieczalnie np : benefia, mtu, aviva, link 4 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mniej jak 30 lat to dzwon do you can drive.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internetowe kalkulatory mają się nijak do przedstawicieli którzy mają wiele firm. Od nich też wiele zależy jak sobie policzą te zniżki. U mnie w przecięgu miesiąca pani wyliczyła najpierw 900zł pomimo tego że jakieś zniżki posiadam a potem po miesiącu wyliczyła mi znowu i wyszło niceałe 700zł. Ogólnie zniżki OC zależa od wielu czynników ze w głowie się nie mieści. Teraz najtańszą firmą jest HDI wcześniej miałem PZU ale pierwszy i ostatni raz od nich nawet nie można się uwolnić poprzez zerwanie umowy poprostu zal mnie sciska co oni robią aby tylko wyciągnąć więcej kasy od ludzi... Tak więc najlepiej idz do przedstawiciela HDI albo do agenta który posiada wiele firm ubezpieczeniowych. On napewno wybierze najtańszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w PZU cały pakiet przez 2 lata i jakoś nie było problemu ze zmianą Ubezpieczyciela. to chyba najdroższa Firma ale kiedy rozwaliłem sobie zderzak w QP - kasa była na koncie po 3 dniach od zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbój jeszcze sobie zadzwonic do axa ja tam mam i mi tylko tu wyszlo najtaniej bo 1000 zł a też jestem młody a w innych typu pzu czy inter risk to juz masakra po 2 albo i nawet ponad 2 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od agenta. Mój kolega kiedys podpisywał umowę w Aviva. Juz miał wszystko gotowe tylko miał podpisać. Wtedy ja do niego zadzoniłem że znalazłem mu taniej w AXA. Powiedział że rezygnuje, to babka poszła do kierowniczki, a ta dała mu jeszcze 120zł taniej to juz mi się nie opłacało kombinować i wziął.

Niektórzy tanio ci policzą ale musisz też dom ubezpieczyć albo na życie polise wziąść. :grin:

Czasami agent może ci dać od razu duże zniżki - i wie że klient przyjdzie za rok lub nawet zostanie na lata, inni znowu dadzą ci mniej - ale jak cie już złapią to za rok zwiększą zniżkę niby w nagrodę - żebyś czuł sie doceniony heheh to jest wszystko umowne - juz dużo trików.

Z Tobą jest cięższy temat bo teoretycznie jesteś w tej grupie o dużym ryzyku kolizji niestety. Szczególnie jak wsiądą koledzy i koleżanki do auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy mam już ogólnie od 2 lat (A1) a poruszam się na drogach od 12r życia (motorower), także tylko formalnie jestem w "dużym stopniu ryzyka kolizji", ale nikt tego nie bierze pod uwagę :(

No nic, pozostało mi płacić kwartalnie sobie te 280zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles kupic jakiegos pierdzika do 1.3 i bys mial taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w MTU - 804zł rocznie 24 lata +60% zwyżki 40% zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich mało znanych a w miarę tanich ubezpieczycieli dla początkujących kierowców mogę polecić:

" BTA Insurance Company " BTA w Polsce | BTA ubezpieczenie

lub Inter Risk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...