Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiKSP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja trafiłem 1kat. na Polska-Senegal... Bilet wyszedł mnie ponad 700zł. Ale i tak się cieszę i nie mogę doczekać. Jadę autem z Warszawy na 4 dni do Moskwy.
  2. Przekonałeś mnie. Jadę przez Piotrków. Dziękuję.
  3. Panowie, będę jechał z Żyrardowa i potrzebuję się dostać do nowej drogi S8 w stronę Wrocławia. Którędy najlepiej pojechać w okolicy Łodzi? Tzn. jak przedostać się z A2 na S8? Będę w tych okolicach niestety ooło godziny 8 w poniedziałek :/
  4. Mój znajomy znalazł furę dla siebie właśnie w Berlinie i to u Turka na placu. Jeździ do dziś i naprawdę nie żałuje. Fakt że auto było 4 letnie (miało jedną skazę lakierniczą ale wszystko było opisane w ogłoszeniu). Więc nie do końca tak to jest z tym Berlinem. Ja mogę polecić Norymbergę. Zagłębie komisowe. Pełno komisów tureckich ale tak samo dużo niemieckich z bardzo ładnymi samochodami. Jeśli chcesz kupić auto dla siebie to powinieneś nie nastawiać się na "promocyjną cenę". Za dobre auto musisz zapłacić normalną rynkową cenę. Ja akurat kupiłem tam od osoby prywatnej i też suma sumarum wyszła mi za moje auto normalna cena średnia. Natomiast wartością dodaną tego samochodu był pewny przebieg, do końca serwisowany w AUDI, 2 kpl. opon z felgami Audi, książka serwisowa, oryginał lakier itp. Więc warto...
  5. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dziś jeszcze dodatkowo przypomniało mi się że mam znajomego z wydziale komunikacji w Warszawie. Dzwoniłem do niego i potwierdził wszystko to co piszę nt. powtórnej rejestracji samochodu w PL. Nie ma ŻADNYCH przeszkód. Jednakże, powiedział też coś co potwierdza to że nie do końca nie miałeś racji TOM3K. Mianowicie faktycznie kiedyś (nie powiedział jak dawno) był z tym problem a nawet mogło to być niemożliwe.
  6. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dzwoniłem w tej sprawie do Urzędu Celnego oraz do Informacji Europejskiej. Wszędzie mówią że bez problemu można drugi raz zarejestrować auto w Polsce, nie trzeba oczywiście płacić drugi raz akcyzy.
  7. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Hmm... To by było bardzo głupie. No ale wierzę Ci. W takim razie na bank nie przerejestrowuję auta na DE tylko go sprzedam i kupię coś znowu u Niemca.
  8. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie no, w Polsce będzie mogło być znowu zarejestrowane... Kwestia tylko pewnie ponownej zapłaty akcyzy?
  9. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie, mam jeszcze pytanie w takiej kwestii: Sprowadziłem samochód z Niemiec w kwietniu, zapłaciłem akcyzę, recykling i oczywiście przerejestrowałem na PL blachy. Życie tak mi się ułożyło że przeprowadzam się do Niemiec na dłuższy czas. Jeśli przerejestruję teraz samochód z powrotem na blachy DE żeby legalnie jeździć, to czy powiedzmy za dwa lata jeśli będę chciał sprzedać auto w PL to nowy właściciel znów będzie musiał opłacić akcyzę??? Przy mojej pojemności mówimy o znacznych pieniądzach (18,6%).
  10. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na razie będę jeździł na PL. Potem na wiosnę zdecyduję, albo sprzedam samochód i kupię w DE jakieś inne audi, albo przemelduję na blachy niemieckie.
  11. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Wszystko jest tak jak Pan Bóg przykazał
  12. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ok, to w takim razie kupię w PL, bo za takie badanie w DE na pewno będę musiał dodatkowo zapłacić i na pewno wyjdzie drożej niż 80zł w sumie
  13. audiKSP odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie dajcie znać jak z tą nalepką euro 4. W PL jej koszt to 80zł. Wolałbym ją kupić sobie jak już będę w Niemczech za 5euro podobno. Auto mam z końca 2007r. Czy będę musiał robić jakieś dodatkowe testy spalin lub przegląd? Wydaje mi się że powinni mi wydać taką nalepke na podstawie dowodu rejestracyjnego.
  14. Dziękuję Panowie za rzeczowe informacje. Czyli wychodzi na to że będzie trzeba u Niemca przerejestrować swoje audi... :/ Mam nadzieję że chociaż zniżki z PL akceptują.
  15. Dzięki za info. Plany mi się jednak nieco zmieniły i znalazłem jednak pracę we Frankfurcie. Podobno w Niemczech jest o tyle dobrze, że nie trzeba przerejestrowywać auta tylko wystarczy opłacić podatek drogowy i można śmigać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.