Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie tanie OC na młodą osobę?


Rekomendowane odpowiedzi

dla mlodych nigdzie nei bedzie taniej jak w youcandrive wiec do 25 roku zycia tylko tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można korzystać z youcandrive jak auto ma dwóch współwłaścicieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę który ma multiagencję i najlepiej dla młodych wychodzi TUW bo tam wystarczy mieć 5 lat prawo jazdy, 2 lata bezszkodowośći i cokolwiek w życiu na siebie nawet przyczepkę i masz 60% zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mlodych nigdzie nei bedzie taniej jak w youcandrive wiec do 25 roku zycia tylko tam

i tu sie myslisz ja ubezpieczylem auto w Alianz Direct i na rok OC place 499 pln :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w Allianz wychodziło drożej rok temu i teraz

a w ycd blisko stowe mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć terazm mam ubezpieczenie OC + NNW kiedrowcy i pasażerów na 50.000zł i w tamtym roku płaciłem za cały rok 1.100 zł w AXA DIRECT . i teraz jak obie wyliczałem u nich przez internek wychodzi mi 850 ale bez nnw z tym że nie mam mozliwości kupienia przez online bo juz mam z nimi oferte a przez telefon wychodzi drożej czy macie może jakieś ubezpieczalnie do polecenia. link4 ,liberty direct, mtu, aviva, warta, pzu, hdi inter risk sprawdzałem te wszystkie i jest tragicznie mam 22 lat i 30% zniżki miałem w tamtym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń i zapytaj w axa czy nie można przez internet. ja dzwoniłem tak do link4 bo przyszło mi przedłużenie umowy o 150 zł większe niż w kalkulatorze online. baba powiedziała że mogę raczej wykupić polisę przez internet bo w tym przedłużeniu sami Ci dodają jakieś składki na coś tam które mi akurat nie były potrzebne :wink: w sumie i tak się przeniosłem do axa bo wyszło mi nie 1200 a 500 zł na rok bez żadnego współwłaściciela :whistling:

a w youcandrive wyszło mi 100 zł drożej niż a axa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w youcandrive wyszło mi 1200 zł to raczej nie jest zadobra cena najlepiej wychodzi mi przez neta w axa tylko niewiem czy mogę zakupic taką polisę przez internet jak juz jestem ich klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w youcandrive wyszło mi 1200 zł to raczej nie jest zadobra cena najlepiej wychodzi mi przez neta w axa tylko niewiem czy mogę zakupic taką polisę przez internet jak juz jestem ich klientem

jestem w takiej sytuacji jak ty i tez zastanawiam jak postąpic, chyba musze do nich zadzwonic i zapytac:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez będę musiał tak zrobic zeby zadzwonic do nich i poiedzieć że albo zostaje na takich warunkach na jakich mi wychodzi online albo odchodzę i ciekawe co powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez będę musiał tak zrobic zeby zadzwonic do nich i poiedzieć że albo zostaje na takich warunkach na jakich mi wychodzi online albo odchodzę i ciekawe co powiedzą

Przechodziłem przez to, Pani powie, że oferta online skierowania jest tylko dla nowych klientów i maja oni dodatkowa zniżkę :) Nie pamiętam ile, chyba 10%. Natomiast by z niej skorzystać , musiałbyś wypowiedzieć im umowę i mieć przynajmniej 1 dzień przerwy u nich, żeby nie być ich klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba wypowiem umowe w axa i przejde do avivy bo tam jest cenowo podobnie, i wroce do axa za rok jako nowy klient:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez będę musiał tak zrobic zeby zadzwonic do nich i poiedzieć że albo zostaje na takich warunkach na jakich mi wychodzi online albo odchodzę i ciekawe co powiedzą

Przechodziłem przez to, Pani powie, że oferta online skierowania jest tylko dla nowych klientów i maja oni dodatkowa zniżkę :) Nie pamiętam ile, chyba 10%. Natomiast by z niej skorzystać , musiałbyś wypowiedzieć im umowę i mieć przynajmniej 1 dzień przerwy u nich, żeby nie być ich klientem.

a powiedz mi czy może byc tak żeby auto było ten 1 dzień nieubezpieczone czy nic sie nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wypowiedziales umowe w ubezpieczalni to moze chyba, inaczej automatycznie ci przedluzaja o kolejny rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ubezpieczenie w you can drive mozna kupic tylko prze neta, czy mozna spokojnie podejsc w tej sprawie do hestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
to ubezpieczenie w you can drive mozna kupic tylko prze neta, czy mozna spokojnie podejsc w tej sprawie do hestii?

podłączam się do pytania :)

w innych ubezpieczalniach wyszło mi 1300 a w youcandrive 950 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...