-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuje 10l oleju x-clean 5w-40
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
z zewnatrz rzeczywiscie pierwsa liga! ja bym sie najpierw wzial za wnetrze, ktore moim zdaniem jest zdecydowanie za ciemne. ale tak ogolnie, to az mi sie zachcialo kupic b7
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dzieki za odpowiedz. g Ostatnie glupie pytanie na dzis: czy w subie moze leciec muzyka? tzn czy sub oprocz podawania basu moze tez wydobywac normalne dzwieki? bo chcialem wlasnie wszystko zlozyc i wlaczylem radio a tu slysze, ze sub normalnie gra jak glosnik :/ czy to jest normalne?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ej, panowie - u was tez zawsze jest delikatny szmer w glosnikach, po przekreceniu stacyjki lub wyciszeniu do 0? czy macie totalna cisze? :-k
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ile za klocki (tyl+przod) ATE lub Ferodo do A4B6 1.9tdi 130 AWX?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Do mnie niestety co chwile wraca problem dzwieku silnika w jednym glosniku :/ Problemem jest imo "dorobiony" pin. Moze ktos ma do opylenia te mini piny do kostki wzmaka? Te z allegro absolutnie nie pasowaly.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
imo za gruby. Ja kupilem taki: Przewód sterowniczy w ekranie LIYCY 6x0,34 Fv Pn (3493448338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja na allegro kupilem. Musisz poszperac, bo akurat jest to towar deficytowy i ciezko cos takiego znalezc w normalnym sklepie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a turbo Ci nie bierze oleju?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ok, zamontowalem przod. Roboty z tym od cholery. Kupilem na allegro piny iso i mini iso i zadne nie pasowaly, wiec trzeba bylo kombinowac i robic przerobki ze starych. Wrazenia bardzo pozytywne - dziala to teraz duzo lepiej niz sam tyl. Drugi raz juz jednak bym sie w to nie ladowal.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Spokojnie, zamontujesz. Wszystko pasuje, ale dwie dziury beda puste, bo stelaz jest mniejszy niz srebrny wzmak.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mi tyl tez ladnie gra. Bas rzeczywiscie nie ma mocnego walniecia, ale to nie dyskoteka. Jak dla mnie ma byc subtelnie i gleboko i tak wlasnie w tej chwili dzialaja mi tylne glosniki (chyba ze sie prawemu odwidzi, o czym pisalem wczesniej ) i sub. Jestem ciekaw jak to bedzie dzialalo po podlaczeniu przodu - tylko musze gdzies znalezc te cholerne kable :/
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No i co Serfin, ogarnales temat? Ja chcialbym w weekend rezac przod, ale nigdzie nie moge dostac odpowiednich kabli we Wrocku i okolicach :/ Moze ktos ma jakies namiary?
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Ok, zamowilem dzisiaj OC w YCD. Zaplacilem okolo 570zl. W HDI (teraz juz w sumie Warta) za przedluzenie OC chcieli wziac okolo 1100zl...
-
Uszkodzona klamka schowka. Jak go otworzyć? (+ opis demontażu klamki)
A widzisz, bo Ty masz B8 - trzeba bylo zaznaczyc w nazwie watku Nie wyglada to zle. Kupuj klameczke, montuj i wszystko powinno dzialac.
Scorpinho
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta