Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie tanie OC na młodą osobę?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi w YCD wychodzi 1500 zl oc i ac ^^ a za 1700 w wariancie seriwosym czyli nie doliczaja amortyzacji ^^ tylko ze ja mam auto na tate i siebie i bym musial dowod zmieniac zeby bylo tylko na mnie :) Zobacze jak mi sie bedzie konczyc [polisa i moze bym sobie wreszcie ac wykupil bo teraz mam tylko od kradziezy i pozaru w axa i place 1000 zl z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamowilem dzisiaj OC w YCD. Zaplacilem okolo 570zl. W HDI (teraz juz w sumie Warta) za przedluzenie OC chcieli wziac okolo 1100zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ci różni przedstawiciele od ubezpieczeń maja możliwość wyceny i zamówienia ycd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Wiem że ci różni przedstawiciele od ubezpieczeń maja możliwość wyceny i zamówienia ycd...

hmm, ciekawe, musze podjechać do mojego "centrum ubezpieczeń" i popytać, bo jak mam bulić 1200 to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ci różni przedstawiciele od ubezpieczeń maja możliwość wyceny i zamówienia ycd...

hmm, ciekawe, musze podjechać do mojego "centrum ubezpieczeń" i popytać, bo jak mam bulić 1200 to :facepalm:

TUW lub TUZ - mają najtaniej. Za A4 1.8 przy 60% płaciłem w pakiecie OC + NNW(10.000) + Assistance + Bezpieczna rodzina = 447zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi możesz dać taki rabat :-) w tym miesiacu kończy mi się oc w mtu. Gdzie mając 26 lat będę mieć już zniżki? Jestem jako współwłaściciel auta. Mój ojciec ma max zniżek ale za mój wiek dochodzi zwyżka 30 jak się nie mylę prawda? W mtu ciągle podnoszą mi ten wiek i się nie mogę załapać :-/ co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Uniqa 23 lata zniżki 60% Zwyżka, własnie ile jest dokładnie za młody wiek? 100% Cena za OC 600 ZŁ

W pzu jest zwyzki za wiek ponizej 25/lat jakos z 30% albo wiecej.

W link4 licza osobe dorosla jak masz skonczone 24 lata.

W youcandrive zas jezeli masz juz 4 lata OC byle gdzie to u nich dostajesz 60% juz, oczywiscie do 30 roku zycia jesli masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi możesz dać taki rabat :-) w tym miesiacu kończy mi się oc w mtu. Gdzie mając 26 lat będę mieć już zniżki? Jestem jako współwłaściciel auta. Mój ojciec ma max zniżek ale za mój wiek dochodzi zwyżka 30 jak się nie mylę prawda? W mtu ciągle podnoszą mi ten wiek i się nie mogę załapać :-/ co radzicie?

Wypełnij sobie formularz na mojej stronie ubezpieczenia-krzepice.pl to podeślę Ci kilka wycen. Jeżeli miałbym policzyć Proamę to potrzebuję PESEL właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Wiem że ci różni przedstawiciele od ubezpieczeń maja możliwość wyceny i zamówienia ycd...

hmm, ciekawe, musze podjechać do mojego "centrum ubezpieczeń" i popytać, bo jak mam bulić 1200 to :facepalm:

TUW lub TUZ - mają najtaniej. Za A4 1.8 przy 60% płaciłem w pakiecie OC + NNW(10.000) + Assistance + Bezpieczna rodzina = 447zł :)

tak, tylko że ja nie mam zniżek, jak są to jakieś 10% tylko.. Plus wiekowe i 3 lata prawko. Więc same zwyżki. W kazdej z ubezpieczalni wychodzi +/- około 1200. W YCD około 950. Byłam w Hestii, pytałam czy można to załatwić u nich czy tylko przez neta, babka sama nie wiedziała, miała do mnie zadzwonić i d*pa,zero odzewu :facepalm:

Jutro jadę i się zorientuje dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji swojego wieku młodego wybrałem AXA Direct, gdyż w porówniu z innymi było najtańsze.

Zanim ubezpieczysz policzy czy Tobie też nie wyjdzie taniej.

https://www.axadirect.pl/quote/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Ja z racji swojego wieku młodego wybrałem AXA Direct, gdyż w porówniu z innymi było najtańsze.

Zanim ubezpieczysz policzy czy Tobie też nie wyjdzie taniej.

https://www.axadirect.pl/quote/

mam jeszcze miesiąc, muszę popatrzeć, w zeszłym roku w axa miałam 1112zł a podobno oc poszło w górę, w ycd wyliczyłam 950 z NW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie cene w hesti bo dzis moja agentka ubezpieczala moje b7 fakt ze auto jest na ojca ktory ma full znizki i oc wynioslo tylko 480zl. Ale co mnie najbardziej zdziwilo pierwsza ubezpieczalnia ktora nieinteresuje czy tym autem bedzie jezdzic osoba mloda czy nie. Wiec niebylo zadnej zwyzki w ubezpieczeniu za to ze autem jezdze ja. Wiec moga miec spoko ceny dla mlodych osob. A druga sprawa moja agentka ma 14 bodajze ubezpieczalni do wyboru i przelicza mi zawsze gdzie taniej. Wiec na dzien dzisiejszy wyszlo na hestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze biorę AXA, zawsze mają dla mnie najtaniej. Zresztą już przejąłem zniżki po tacie, teraz tylko osiągnę odpowiedni wiek i mogę sam sobie rejestrować auta na -60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ogarnia ubezpieczenia na forum to może się do mnie zgłosić bo przedwczoraj drogą kupna nabyłem B7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...