-
pokrowce Avant
Elo moze ktos polecic jakies dopasowane pokrowce na siedzenia? i dobrej jakosci nie jakies uniwersalne badziewia a4 b5 1996 avant
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Ja mam Uniqa 23 lata zniżki 60% Zwyżka, własnie ile jest dokładnie za młody wiek? 100% Cena za OC 600 ZŁ
-
Siłownia
hmb samo wsobie to nic nie daje, ale jak walisz cykl na kreatynie to możesz jako dodatek Barc trochę lepiej idzie.
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
Ma obowiazek o ile naprawiasz auto bezgotówkowo a nie za ty wezmiesz kase kupisz używane części i zarobisz jeszcze na tym
-
Wymiana rozrządu
Ja jak zakładam oryginalne czesci robie 100 tys a jak Średniaki to max 60 tys
-
Pokrowce samochodowe - Audi A4 B5 SKÓRA
Własnie moze juz ktos ma i sie pochwali?
-
Pokrowce samochodowe - Audi A4 B5 SKÓRA
Witam Co myslicie o tych pokrowcach? Ma moze ktos? Jak sie to trzyma? Nie przetrze sie po kilku miesiacach? Pokrowce samochodowe SKÓRA - Audi A4 B5 (3094830075) - motoAllegro
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
Witam podepne sie pod Temat Czy do mojego AVANTA z 1996 1.9 tdi 110KM Bedzie pasował taki zestaw na tył? TARCZE KLOCKI TYŁ AUDI 1997-2001 A4 MASTER SPORT (3042551652) - motoAllegro ---------- Post dopisany 21-03-2013 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 19:39 ---------- Witam podepne sie pod Temat Czy do mojego AVANTA z 1996 1.9 tdi 110KM Bedzie pasował taki zestaw na tył? TARCZE KLOCKI TYŁ AUDI 1997-2001 A4 MASTER SPORT (3042551652) - motoAllegro
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
7.13 Litra na 100km w miescie
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Tylko dlaczego az tyle? Napewno 1/4 wydatków na paliwo to Tylko z lenistwa jest A co do ruskiego paliwa to macie racje mozna auto zniszczyc, ale zalezy od kogo bierzesz. Jak sam spuszczę z baku albo Na stacji zaleje na wschodzie to Paliwo jest zdecydowanie lepsze niz na naszych stacjach.
-
Siłownia
Najlepiej brać Balkana Pharmaceuticals. Zawsze działa:) Ale dostac teraz Bardzo trudno i drogi.
-
Od czego zacząć?
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/vag-com-windows-7-64-bit-rozwiazanie-251263/#post3120534
-
Siłownia
Nikt kOKSU NIE BIERZE ?
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Mi wychodzi 200 zeta miesiecznie ale leje ruska rope wiec taniej mam o wiele Co wy robicie ze tyle wydajecie? Wszedzie autem? Do sklepu po sok i na spacer z psem?
-
Sposób, na fajki świec żarowych :)
Jaka Średnica 5mm??